Звездни компромати- 269 част

  • 90 801
  • 729
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 10 571
Не липсвa. Просто от сянкaтa не се виждa. Зрителнa измaмa.
Мaлко си личи около зaднaтa дяснa гумa.

# 376
# 377
  • Мнения: X
Ако е така, е много инфантилно и смешно. Тези двамцата смешници  и като двойка все правеха едни такива пубертетски изпълнения с недомлъвки из фейса...сигурно си мислят, че са много оригинални и интересни, а не си видят ЕГН-то...

# 378
  • Мнения: 15 578
А аз виждам, че е с анцуг и токчета  hahaha

Тя с клошарските дрехи от "Папараци" ли е тръгнала? И косата й е ужасна ooooh!


А шампанското може да е просто новата мода, след Moet&Shandon Tired

# 379
  • Варна
  • Мнения: 12 271
Сценаристите на Папатаци май имат фетиш
да гледат Николета като клошарка  Mr. Green

Калина Паскалева там ли ръсеше мозък?

# 380
  • на кого му пука
  • Мнения: 919
Ricky Martin Heart Eyes
Скрит текст:

# 381
  • Мнения: 9 041
Реки Мартин е съкровище Heart Eyes
Не видях на снимката,нико ,че е паркирала непозволено място, нито облеклото и.Къде видяхте тази снимка, само прочетох.

# 382
  • Мнения: 2 124
Аз така ,като гледам как Алисия е снимала бутилката ми се струва че е седнала в кола. Та значи се вози, а не шофира тя. Най логично е,въпросната бутилка да е закупена на път към дома на Ники Михойлов и е пристигнала цяла, невредима и в последствие изконсумирана...от кой,къде и в каква компания ни остава само да гадаем. Sunglasses


p.s. Алуууу жълтата преса,в профила ми има ел.поща можете да се свържете с мен за хоноара след побликуване на статията Laughing Mr. Green

# 383
  • Мнения: 5 435
Ненчо Балабанов https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153432861088235&se … ype=3&theater  Heart Eyes Много са сладки и естествени.
Тоца и НЛ да взимат пример.  Mr. Green

# 384
  • Мнения: 341
Ненчо и приятелката му нали бяха разделени? newsm78

# 385
  • Мнения: 15 578
Ненчо Балабанов https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153432861088235&se … ype=3&theater  Heart Eyes Много са сладки и естествени.
Тоца и НЛ да взимат пример.  Mr. Green


Тази елха не е ли същата като от инстаграма на Нилото?

Скрит текст:
[/
Скрит текст:

# 386
  • Мнения: 5 890
Много неблагодарно куче е тази Николета  Crossing Arms Аз й предложих крадена снимка на дългокрака мацка, която можеше да качи и лъже, че е нейна, а тя ще ме блокира в Инстаграм. Можеше просто да ми благодаря за отбелязването, че си е родила детето 2012г, а 2011 както беше написала.
И други снимки имам, с който може да си фантазираш, че си нещо ама няма да ти ги предложа!  Crossing Arms Twisted Evil
 Joy hahaha

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Ненчо Балабанов https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153432861088235&se … ype=3&theater  Heart Eyes Много са сладки и естествени.
Тоца и НЛ да взимат пример.  Mr. Green


Тази елха не е ли същата като от инстаграма на Нилото?

Скрит текст:
[/
Скрит текст:
Същата елха е  Peace
Ненчо и Йоана са били в Дубай и явно в същия хотел в който е била Николета.

Камалия  Joy

# 388
# 389

Общи условия

Активация на акаунт