Звездни компромати- 269 част

  • 90 805
  • 729
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 9 137
Щом има 6000 и кусур последователи явно одобрява наред

# 361
# 362
  • Мнения: 834
И от фейса:
https://www.facebook.com/motikarqprezarejdane/photos/a.894511207 … ype=3&theater

Днес за сефте го видях това дете, наистина тъжна картинка. Да беше поне на едно 17-8...То това си е чисто педофилска история.  Sick

# 363
  • Мнения: 9 702
Колкото и да е private ,видях профилната и ми стига толкова! ooooh! На колко годинки е девойчето?

# 364
  • Мнения: 2 487
13,
Мен ме прие и снимките и клипчетата са отвратителни, честно ли майка й нищо не прави по въпроса?  Да не би и тя да е като онази плейметка да танцува с дъщерята на пилона.....

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112
Колкото и да е private ,видях профилната и ми стига толкова! ooooh! На колко годинки е девойчето?

Някой знае ли кога е родена малката дъщерята на Орхан Мурад, защото ако наистина е на 12 и пуши пури публично и ходи с деколте до пъпа... много харесвам баща ѝ, жалко, че дъщеря му не се държи като за годините си Stop

2003 година е родена Сузито, не съм я виждала да пуши.

Не помня кой месец е, но едва ли има още и 13, както пише.

# 366
# 367
# 368
  • Мнения: 4 862

Оф, нищо не разбират тия журналисти. Нали и тя е жена от народа. Беше клошар,сега е време и да е жена спряла на инвалидно място Wink

# 369
  • Мнения: 2 098
Амчи тя си е инвалид.Мозъчен.

# 370
  • Мнения: 9 702
Че тя си е инвалид,макар и умствен Wink

# 371
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112
Аз доколкото виждам е до, а не на инвалидното място.

# 372
  • Мнения: 9 137
Аз доколкото виждам е до, а не на инвалидното място.

Мини на другите снимки

# 373
  • Мнения: 2 883
А аз виждам, че е с анцуг и токчета  hahaha

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112
Аз доколкото виждам е до, а не на инвалидното място.

Мини на другите снимки

Ух, на втората да, не ги погледнах.  Embarassed Само че все пак не мога да си обясня защо на първата синята боя липсва.

Общи условия

Активация на акаунт