Звездни компромати- 269 част

  • 90 808
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 444
Николета някъде другаде ли е отишла? Не ми прилича на Дубай.
прилича на бунгало на Каваците от времето на соц-а Mr. Green
Да на морето някъде е, отдавна се върна от Дубай.
Аз пък си мисля, че е стара снимка от Бора Бора или Малдивите, не помня къде бяха с Валери... Blush

# 691
  • Мнения: 4 115
Някой ѝ беше писал, че се е снимала в Дубай от на Шиши терасата. Меркантилница да каже така ли е Simple Smile

# 692
  • Мнения: 2 487
Моника

Странна поза,  Thinking

# 693
  • София
  • Мнения: 10 825
И аз като един Карбовси същински започвам да се чудя тия "девойки" защо са все по сами на снимките?  Flutter

# 694
# 695
  • Мнения: 1 363
На последната снимка на Моника все едно са й прикачили главата на травестит Crazy Всичко друго е 6 иначе, но това лице...

# 696
  • UK
  • Мнения: 786
Обаче какъв английски мятат в instagram тази и подобните на нея. Rolling Eyes
А цитатите и на български са като на евтина ***ва, много неприятна роля си е избрала, отблъскваща.

Сами са по снимките, с клиентите ли да се показват..

Веждата на Софи ме впечетли. Прясно татуирана или нарисувана  newsm78


# 697
  • Мнения: 3 677
Някой ѝ беше писал, че се е снимала в Дубай от на Шиши терасата. Меркантилница да каже така ли е Simple Smile

Не знам нищо. В момента съм на гол протест пред Кьолнската катедрала.
 Шиши като нищо да е избягал към топлите страни като е разбрал, че пак ще му се наложи да ме гледа гола. #Cussing out  Все пак нямам николетините крака...

# 698
  • Мнения: 1 972
Някой ѝ беше писал, че се е снимала в Дубай от на Шиши терасата. Меркантилница да каже така ли е Simple Smile

Не знам нищо. В момента съм на гол протест пред Кьолнската катедрала.
 Шиши като нищо да е избягал към топлите страни като е разбрал, че пак ще му се наложи да ме гледа гола. #Cussing out  Все пак нямам николетините крака...


 rotfImbo rotfImbo rotfImao

# 699
  • Berlin
  • Мнения: 13 724
Хаха, на снимката на Нилото имаше коментар на английски - това какво означава, за нейното miss me. Вече го няма.
То и аз не знам какво се опитва да каже...

# 700
  • DE
  • Мнения: 9 068
Леле Меркантилница, много си красива  Crazy Heart Eyes  Нилото вода ще ти носи с тези крака  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 08 яну 2016, 22:13 от дането

# 701
  • Мнения: 5 890
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy
Скрит текст:

# 702
# 703
  • Мнения: 1 363
Жалко, един от козовете им беше, че по - лесно се уреждаха участия на пайнерки, защото Константин удряше по едно рамо. Всъщност дискотеката, барът и площадката не са лоши места, няма изцепки.

# 704
  • Мнения: X
На последната снимка на Моника все едно са й прикачили главата на травестит Crazy Всичко друго е 6 иначе, но това лице...
Наистина прилича на тайландски травестит  Laughing. Все ходят на красиви места и как веднъж и тя, и НиЛоТо и техните клонинги не се снимаха до някоя забележителност или архитектурен паметник. Все едни селфита в стил, вижте ме колко съм красива....страшно тъпи патки.

Вики от Мастило и тя един чичак е забърсала...Crazy

Общи условия

Активация на акаунт