Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 дек. 2015, 23:43 ч.

Всичко за Instagram / Инстаграм – 1

• 71 885
  • 372
  •   1
Отговори
# 360
  • София-Младост
С Huawei p30 lite съм, не помня на предишния (Нокия) имаше ли, просто не съм ровила честно казано.

# 361
  • Варна
Хммм... още по-интересно. Оказва се, че сме с почти еднакви тел. моят е p20 lite. Откъде ли идва тази разлика тогава..Dizzy Face
Винаги ли е бил така? Или е от скоро. Може да е от версията на инстаграм? А сиг. ли си, че не е синхронизиран с фейсбук?

Последна редакция: вт, 10 сеп 2019, 16:09 от deede

# 362
  • Terra incognita
Аз разбрах. Ала- бала , явно без да иска е превключила профила си на бизнес/ професионален акаунт. Направете го и вие и ще ви изляват въпросните анализи ✌

# 363
  • Варна
Ами аз писах по-рано за тази опция на бизнес/професионален акаунт, тя каза, че нейният не е такъв. Та затова се учудих доста.

# 364
Аз съм с Айфон, отворен профил, виждам цялата статистика, град, държава, години, колко процента мъже и жени са посещавали профила.
Но не ми е ясно как Инстаграм отчита града и държавата, трябва да е вписан официално в профила на разглеждащите ли или от айпи адресите им?
Не намирам инфо в интернет.
Също така в кои държави вече са премахнали лайковете ? Не мога да повярвам, новините щяха да са гръмнали до сега ако е станало......

# 365
  • Terra incognita
Явно го е превключила без да иска, не е разбрала как е станало. Иначе няма друго обяснение. А има ли опция за връщане към непрофесионален/ обикновен профил?

# 366
Явно го е превключила без да иска, не е разбрала как е станало. Иначе няма друго обяснение. А има ли опция за връщане към непрофесионален/ обикновен профил?
Да можеш по всяко време да го върнеш назад и да си стане както преди.

# 367
  • Terra incognita
Сега ще превключа на бизнес акаунт и ще следя какви различни опции ще има за една седмица, примерно ✌

# 368
  • Варна
Аз съм с Айфон, отворен профил, виждам цялата статистика, град, държава, години, колко процента мъже и жени са посещавали профила.
Но не ми е ясно как Инстаграм отчита града и държавата, трябва да е вписан официално в профила на разглеждащите ли или от айпи адресите им?
Не намирам инфо в интернет.
Също така в кои държави вече са премахнали лайковете ? Не мога да повярвам, новините щяха да са гръмнали до сега ако е станало......

За Щатите знам, че е факт, за други държави не знам. В темата за блогърите една дама, която живее там беше дала скрийншот как изглежда вече без лайкове. Реално пак ги има но си ги виждаш само ти. И да, доста " репортажи" и анонси се направиха по темата по медиите. Пропуснала си ги явно. Съвсем скоро говориха по темата в сутрешният блок на Нова ТВ.

П.С. намерих видеото според маркетинг специалиста, в 7 държави, вече е факт скриването на лайковете.

Последна редакция: вт, 10 сеп 2019, 16:41 от deede

# 369
  • София-Младост
Разрових се  и...да, факт е че наистина съм превключила (не ме питайте как) на бизнес. Защото в профила-акаунт има опция за "превключване към личен акаунт". Аз се чудя що непрекъснато ме подканва да популяризирам снимките си.
Цитат
За Щатите знам, че е факт, за други държави не знам.
Или не е за всички щати или още е само пробно...дъщеря ми каза, че вижда на чужда снимка кой и колко са я харесали.

Последна редакция: вт, 10 сеп 2019, 16:41 от Ала-Бала

# 370
  • Terra incognita
Мистерията е разгадана 😀

# 371
Явно съм пропуснала, че лайковете за Инстаграм са ги премахнали в Щатите.
Според Вас заслужава ли си да си купя лайкове или ще бъде безсмислено.
Някой може ли да постне тук как изглежда без лайкове. Нещо друго ще изписва ли?

# 372
  • Варна
Явно съм пропуснала, че лайковете за Инстаграм са ги премахнали в Щатите.
Според Вас заслужава ли си да си купя лайкове или ще бъде безсмислено.
Някой може ли да постне тук как изглежда без лайкове. Нещо друго ще изписва ли?

Пускам линк към темата със снимката, понеже няма как да цитирам. В Канада е дамата.

Общи условия

Активация на акаунт