Любители на Котки Тема 101

  • 36 346
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862


Добро утро от Роби!


Страхотни котета имате...  Crazy Crazy Crazy 
Роби си мяука. За ядене, за внимание и дори за сън /търси си при някой да се сгуши/.
Много енергия има, много е любопитен и палавичък.

# 721
  • Мнения: 3 331
Късметка Joy
Роби е страхотен! Но не се ли страхувате да не стане някоя беля с тази каишка на врата?

# 722
  • Мнения: 701
Касита, и Дзаг е така. Понеже предимно аз му вървя по гайдата, като ме види, че седна и се застоя, отива на 2-3 метра растояние и Мяууу (силно и мощно).Ако и това не помогне отива да дере мебелите, защото знае че ще стана. Обаче това си е рутинното му поведение, рлосто му е скучно и иска да се занимавам с него. Когато обаче мъжът ми по-дълго време не си е играл с него, моето ставане не помага. Иска си него. Да дойде до него, да го погони или много обича да го разхожда из къщата. Тръгва бавно напред и му показва всички стаи, една по една, като от врме на време спира, за акцент и поглежда дали мъжът ми е зад него и гледа. Само него целува с носленце. Абе любов, какво да правиш....., нали му е синче.

# 723
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Роби е страхотен! Но не се ли страхувате да не стане някоя беля с тази каишка на врата?
Благодаря! Нямаме проблем с нея. Даже го прави още по-красив с това червеничко.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И се надявам, че няма да стане нищо...  Peace

# 724
  • Мнения: 2 854
Няма лапииии, само космарлак Simple Smile


 Heart Eyes Каква мека възглавничка  Hug

Много се радвам на данъците, които показвате.

# 725
  • София
  • Мнения: 13 148
Роби е страхотен! Но не се ли страхувате да не стане някоя беля с тази каишка на врата?
Благодаря! Нямаме проблем с нея. Даже го прави още по-красив с това червеничко.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И се надявам, че няма да стане нищо...  Peace

Kaти, за съжаление, белята става веднъж. Навремето се престраших да пиша в темата точно по такъв повод. Котките ми бяха на 11-12 години. Всеки 1 март им слагах мартенички и всичко беше наред. Но се случи - през нощта се е миел и не знам как е успял да закачи мартеницата със зъбите си. Тя се беше заклещила през устата, а той се опитваше да я махне. Всичко стана в рани и кръв - уста, лапи. И това се случи в леглото на детето с ужасни писъци. Детето се уплаши, но пак беше по-добрия вариант.  Sad Не ми се иска да мисля какво би станало, ако беше сам вкъщи.  ooooh!

Има и доста нещастни случаи с обесване.  Sad  Надявам се, че поне вашата каишка е еластична и ще може да се измъкне ако се закачи някъде.

Роби е прекрасен!  Heart Eyes Така сладко се е излегнал!

Няма лапииии, само космарлак Simple Smile

Олее,като  ловен трофей е Laughing
Joy Joy Joy

А пък ние още не сме чули дали Наско има глас.  newsm78 Само веднъж ни изфуча, когато искахме да му сложим лекарство, но то не е точно чуване на глас.  Mr. Green

# 726
  • Мнения: 14 302
И моята Бела се бесеше и на каишката против бълхи и на мартеница. Добре, че и двата пъти бях там, че успях да я откопча, ама бая страх брахме и двете... Нищо не слагам по врата аз...

# 727
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Лелее, надявам се, че нищо няма да се случи. Каишката е еластична в единия край и дано да не стане някоя беля.

# 728
  • Мнения: 98
Аз минавам само за мъничко да платя един данък Simple Smile



Амур не мяука, а издава един много мил звук р-р-р, затова и ние му викаме Амур-р-р. Малката е много смешна, защото не може да казва добре Р, но много се старае и тя да му вика така.

Иначе, мисля, че котето съвем се отпусна и аз съм по-спокойна. Има си и любимо място - на масата до моя компютър. И сега докато пиша лежи до ръката ми Simple Smile

Целувки на всички прекраасни котачета и да им намачкате коремчетата!

# 729
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Прелестен данък!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Siete, явно сте си взели коте с прекрасен и благ характер. Напомня ми за ситуацията у дома - Силвестър и малката ми дъщеря отраснаха залепени един за друг, а когато нея я няма - залепен за мен и компютъра  Crazy. А той по принцип си беше готов да залепне за всеки, но с малката просто бяха в симбиоза. Пожелавам ви дъъъъълги години да изпитвате радостта и щастието от съжителството с такова обичано и обичащо същество!  Peace

Рори е показал страхотно коремче  Heart Eyes Heart Eyes , но и аз съм с едно наум за каишката, колкото и да му отива. Peace

# 730
  • Мнения: 98
Profi, дано да е дълго, дано Simple Smile

За момента е много благо котараче, като мед се разлива. И е търпелив много с децата, макар че и те разбраха, че трябва да са търпеливи с него, за да не страни от тях . И резултатът е очевиден Simple Smile
Аз работя от вкъщи и съм по цял ден на компютъра, а той вече 2 часа не е мръднал от масата. Доста поспалив ми се вижда като за младок, но явно си е до характер.

# 731
  • София
  • Мнения: 1 573
Обожавам мейн куунчета! Досега с двама представители на породата съм се срещала и съм очарована от кротоста и благия им характер. Много гушливи, лениви и търпеливи с деца. И много внушителни с големите си размери. Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 3 331
Лелее, надявам се, че нищо няма да се случи. Каишката е еластична в единия край и дано да не стане някоя беля.
Не се надявайте, а я махайте Peace Достатъчно красив е Wink
Амур мейн куун ли е? Много интересно личице има, голям красавец е!

# 733
  • Мнения: 1 708
Аз минавам само за мъничко да платя един данък Simple Smile


...
Прекрасни са!  Heart Eyes

# 734
  • Мнения: 1 571
Всяка година на 1-ви март слагам мартенички, гоня ги по около 15 минути за да ги снимам, те ги дъвчат, гмечат и прочие не особено мирни занимания, аз накрая се отказвам и свалям  Laughing
Страхотни са всички  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт