Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките - 7

  • 142 792
  • 860
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 168
Здравейте!
За първи път поръчвам от Аллиекспрес и не знам какво става с пратката ми -81317389771598
Ако може някой да помогне ще му бъда благодарна bouquet

# 421
  • Мнения: 3 955
Здравейте!
За първи път поръчвам от Аллиекспрес и не знам какво става с пратката ми -81317389771598
Ако може някой да помогне ще му бъда благодарна bouquet

Това е номерът на поръчката. Търсете Tracking number, може да го намерите във View Details  Peace

# 422
  • Варна
  • Мнения: 283
Да се похваля отново: една пратка от 11.11, една от средата на декември и една от януари. Нещата вървят добре. От 11.11 май ще хартиса само дамската чанта, ама има още 4 седмици гювеч търговеца;)

# 423
  • Мнения: 168
Благодаря tooclose! bouquet
Сега пък друг проблем  newsm78 На пощата са ми пратили съобщение, че поръчката ми е била отменена, за това, че плащането не е извършено преди 10.02 (аз съм поръчала и платила още в края на януари), а при проследяването има движение и вече не знам какво трябва да направя.

# 424
  • Мнения: 7
Поръчвала съм от Алиекспрес - повечето неща  ми дойдоха, но една пратка вече 3 месеца я чакам - сигурно няма да дойде, макар, че ми удължиха срок.а

# 425
  • Мнения: 13
Здравейте! Имам пратка доставена с кориерската фирма DHL,но ми я задържаха на митницата в София  и чака за освобождаване.Има ли как да я върнат и да ми върнат парите ,понеже искат пълномощно със заверка от нотариус,еори-номер и още неща да им изпратя,а аз съм с малко бебе няма как да излизам напред назад,а и все пак се плащат тези процедури.Благодаря

# 426
  • Мнения: 272
Мисля, ако пратката не се освободи, че след определен срок,  се връща обратно към изпращача със същия проследяващ номер. Най- добре е да звъннеш на DHL и да ги попиташ.

# 427
  • Варна
  • Мнения: 283
Аз пък си мисля, че ще й начислят магазинаж. Най-добре е да говорите с някой от фирмата. Може да Ви предложат вариант, който да Ви устройва.

# 428
  • Мнения: 790
Да попитам и тук. На 29.12.2016 поръчах от АЕ. Тракинга е RK538537319CN. Имаше движение до 26.1.2017 и от там на татък нищо. Останаха 5 дни до затваряне на сделката, да пускам ли диспут и кога да го пусна? До сега продавача не е удължавал. Да се свържа ли с него, какво да направя? Проверих и в БГ пощи със тракинга и нищо повече не излезе.  Hug

# 429
  • Мнения: 5 285
Да попитам и тук. На 29.12.2016 поръчах от АЕ. Тракинга е RK538537319CN. Имаше движение до 26.1.2017 и от там на татък нищо. Останаха 5 дни до затваряне на сделката, да пускам ли диспут и кога да го пусна? До сега продавача не е удължавал. Да се свържа ли с него, какво да направя? Проверих и в БГ пощи със тракинга и нищо повече не излезе.  Hug
Решението какво да направиш е изцяло твое. Няма правило.
Аз лично не им пиша, а отварям диспут.

# 430
  • Варна
  • Мнения: 283
Да попитам и тук. На 29.12.2016 поръчах от АЕ. Тракинга е RK538537319CN. Имаше движение до 26.1.2017 и от там на татък нищо. Останаха 5 дни до затваряне на сделката, да пускам ли диспут и кога да го пусна? До сега продавача не е удължавал. Да се свържа ли с него, какво да направя? Проверих и в БГ пощи със тракинга и нищо повече не излезе.  Hug
Решението какво да направиш е изцяло твое. Няма правило.
Аз лично не им пиша, а отварям диспут.
Аз пък пиша на всеки търговец и винаги удължавам срока. Днес ще си взема последната пратка от 11.11. Търговецът няма вина, че стоката се замота по летищата 100 дни, а 15$ са си 15$.

# 431
  • Мнения: X
Здравейте,

получих дългоочакваните ми ботуши, но подгизнали във вода и пуснали ръжда. Имам ли право да отворя диспут за възстановяване на сумата, при положение че дефекта се е получил при транспортирането? Въобще каква е процедурата, ако мога да ги върна обратно, транспортните разходи за моя сметка ли са?

Благодаря

# 432
  • Мнения: 272
Задължително се отваря диспут. Посочва се причината и се описва какъв е проблема, като се прикачват ясно снимки, може и видео. Може да искаш частично или пълно възстановяване на сумата. Ако се наложи да връщаш продукта, най-вероятно ще е за твоя сметка.

# 433
  • Мнения: 3 955
може ли малко инфо за този номер  -  YT1704090005778234  ? В 17Трак и в сайта на куриера гледах - не е намерен такъв номер.
Никъде не ми излиза да е пратена, а вече минаха 30 дни. И в Алито ми излиза, че Тракинг инфото е недостъпно. Дали да чакам до 60-я ден  Thinking

# 434
  • Мнения: 27
Чакаш докато наближи изтичането на крайния срок и пускаш диспут. Друго няма какво да направиш.

Общи условия

Активация на акаунт