Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 ян. 2016, 15:33 ч.

Свръхактивен пикочен мехур

• 21 987
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
Здр аз ги имам тези хапчета ако искате може да ми звъннете 0895802526

# 76
  • София
Аз съм пила Бетмига, нямах странични ефекти, докторът каза, че бил мерцедесът в тази група лекарства.
Не ми и помогна, но аз съм странен случай Simple Smile

# 77
  • baile átha cliath
И аз пих бетмига, никакъв ефект. В момента съм трети месец на много ниска доза абтибиотик и се родих. Този курс се изписва при хронично цистити, много съм доволна. След 3 седмици съм пак на консултация и ще обсъждам с доктора поставяне на ботокс на пикочния мехур. Ще видим.

# 78
Момичета, а като ходите до тоалетната, имате ли чувството, че не сте се изпишкали докрай? Или се изпишквате, но след 15-20 мин. пак ви се пишка? Аз съм първият вариант. Направо съм забравила какво е това да влезеш, да свършиш, каквото трябва и да излезеш в рамките на няколко минути. Питам, за да разбера дали и при мен е СПМ. Защото на мен ми правиха сума изследвания и накрая стигнаха до извода, че мускулът, който задържа урината, се съкращава преждевременно и затова не успявам докрай да се изпишкам и остава това чувство на удовлетвореност. Но не знам дали да вярвам, защото и мен са ме лекували с какво ли не, но резултат повече от 10 години няма Sad.
Здравейте,как сте

Общи условия

Активация на акаунт