Страхотна диета

  • 133 266
  • 570
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 283
Ами аз съм яла пържени яйца, например, но по-скоро като изключение.
Иначе варя, пека и задушавам.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 389
А колко време може да се прави тази диета и необходимо ли е специално захранване след приключването и'?

# 17
  • Мнения: 64
Здравейте, относно вашите въпроси:

За количествато мляко: ние ядем таратор.  Това е хубавото на диетата че мляко + зеленчук ние си правихме таратор. Аз самата не обичам много кисело мляко.  Но тараторче обожавам. За обяд и за вечеря ядем по 2 купи таратор. Правим го както си трябва с олио, копър и чесънче.  Дори по някога сме се изкушавали да сложим и орехи.  Останалите часове изяждам по ½ кисело мляко.
Относно плода: може всичко но без банани.
Относно млякото: ние ядем на баба с по ниския % масленост.
Плода или зеленчука през целия ден трябва да е един и същ.

Относно количеството може да се каже че си хапвахме спокойно докато се наядем. 

Относно приготвянето на продуктите е желателно да са печени или варени.  Примерно когато трябва да ядем въглехидрати ние правим картофите по следния начин: печени на половинки на фурна с малко олио, задушени с копър и чесън, на салатка.  На заведение сме яли и пържени. Постни чушки или сърми с ориз, сега правим коприва с ориз на фурна.
С белтъчени си правим следното меню: пилешка пържола на тиган със зелена залата, сирен по шопски, чушки пълнени със сирене, сирене на тиган с мед и салата от домати ит.н.

# 18
  • Мнения: 2 922
Голямо гладуване даже  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 64
А колко време може да се прави тази диета и необходимо ли е специално захранване след приключването и'?


Тази диета се казва отключваща и се спазва 2 седвици.  След това има друга която сега спазвам ама нещо ми се струва че много ям с нея.  Ако има интерес ще я пусна и нея

# 20
  • Мнения: 505
Пусни я моля те! Аз изкарах две седмици на зелева супа, свалих обаче само три килограма, но най-важното чуствах се отлично, преизпълнена с енергия, жизнена. Сега искам да опитам нещо различно  Wink

# 21
  • Мнения: 1 183
започвам я от утре тази диета!
За мен е добра!
Ще изкарам до три на лунната, а вечерта ще хапна кисело мляко!

# 22
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
къде го видяхте това гладуване Shocked
както е обяснила жената си е бая хапване. само трябва да се спазват изисквания за типа храна и да не се прекалява.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 044
[quote  сирене на тиган с мед и салата от домати ит.н.

[/quote]Меда е въглехидрат Wink

# 24
  • Мнения: 2 952
това си е гладуване ....я  виж първия  ден , само кисело млеко и плод ...това  ядене  ли е ....мани , не е за мен....много писано , малко за ядене .... GrinningУспех на мераклийките ... PeaceБравос на вас Wink

# 25
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Абре девойчета, всяка диета си е някакво ограничаване!като я гледам тази е идеална, доста се хапва.Вие какво искате, да ядете мед комбиниран с какво ли не и да отслабвате!Ами направете я, свалете някой друг килограм и след това леко включете още храни като пак се ограничавате.Не за нищо хората са казали"Трай бабо за хубост"!

# 26
  • Мнения: 485
Пусни другата диетка, моля.

Аз като гледам (по мое мнение разбира се) тази диетка може да се спазва и от кърмачки при положение че количествата са неограничени. Мисля си че кърмачките могат да си хапват и по два плода или два зеленчука от съответния вид в дадените часове , все пак те кърмят и дори може да не спазват точно часовете, за да не стоят гладни, стига да спазват изискванията на диетката. Май разсъждавам на глас, ама нали диетката е отключваща, не ми обръщайте внимание

Остава да видим следващата диетка как е!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 389
А колко време може да се прави тази диета и необходимо ли е специално захранване след приключването и'?


Тази диета се казва отключваща и се спазва 2 седвици.  След това има друга която сега спазвам ама нещо ми се струва че много ям с нея.  Ако има интерес ще я пусна и нея

  bouquet Благодаря,migcho!
За мен тази диета е добра и смятам да я пробвам. Интересно ми е да видя и следващата диета.
Успех в борбата с килограмите!

# 28
  • Мнения: 2 956
Това смятам да го пробвам  Thinking
дано успея... Praynig ...че както не мога да спра пусти хляб...но ще опитам поне и ще докладвам  Peace

# 29
  • Мнения: 663
А какво се има в предвид под отключваща?

Общи условия

Активация на акаунт