Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да прикача файла с диета към форума?
Може ли да редуваме плод/зеленчук в един ден или трябва да ядем само плодове, съответно зеленчуци през целия ден?
Има ли ограничение за количеството мляко, плодове и зеленчуци, които мога да ям? Трябва ли да се вземат предвид и видът на плодовете и маслеността на млякото?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да прикача файла с диета към форума?
-
Може ли да редуваме плод/зеленчук в един ден или трябва да ядем само плодове, съответно зеленчуци през целия ден?
-
Има ли ограничение за количеството мляко, плодове и зеленчуци, които мога да ям? Трябва ли да се вземат предвид и видът на плодовете и маслеността на млякото?
Диетата не налага конкретни ограничения върху количеството мляко, плодове или зеленчуци. Що се отнася до вида на плодовете, диетата позволява всички плодове с изключение на бананите. По отношение на млякото предпочитаният вариант е с по-ниска масленост. Важно е да консумирате умерени количества и да следвате указанията за конкретния ден от диетата.
-
Има ли ограничения за методите на готвене на протеинови и въглехидратни храни?
-
Колко дълго може да се спазва тази диета и изисква ли се специално захранване след приключването й?
На принципа съм на "Право куме в очи", а така обичам да подхождат и към мен.
Та за времето на диетата ...няма да се разболеем от рак заради захарина.Така де ....всеки си избира.....
Но съм доволна.....това,което постигах с нисковъгл. диета за 20 дена , тук за няколко както гледам как върви ....
Исках с добри намерения да помогна и да обясня, а то се оказа, че няма смисъл.Ами ориз с лапад и заливка от яйца ме довърши
И пилето с топеното сирене.....