Страхотна диета

  • 136 607
  • 570
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 511
Момичета,и аз се включвам от утре! Grinning
Почудих се какво да избера като режим,плюс Лунната диета,и този ми се струва балансиран и строг-като за моите килца! #2gunfire
А и чудесните ви отзиви ме окриляват!
Кураж на всички полугладни! Peace

# 436
  • Мнения: 2 704

за толкова дни - да , но аз така си ям 3-4 дни в седмицата и за мен не е гладуване. Grinning Въпрос на навик и организъм  Peace

# 437
  • Мнения: 597
Дени'с, от кога няма движение надолу при теб? Не се предавай мила,аз си спомням,преди години,като трнирах аеробика...3-4 пъти седми4но..за 3 месеца,такава фигурка изваях...а на килца не бях свалила много,но видимо някак си се бях прибрала ,и много стегнала..а и в нас правех упражнения допълнително.Имах сериозна мотивация...и успях! Така,че действай и никакво предаване...всеки ден само като погледна лентичката ти- и се мотивирам много-нали знаеш,4е за мен това са ме4таните килограми...?

# 438
някои може ли да ми помогне да си направя такава лентичка с килограмите  Praynig Praynig Praynig

# 439
  • Мнения: 511
някои може ли да ми помогне да си направя такава лентичка с килограмите  Praynig Praynig Praynig
Не съм голям специалист,но тъй като вчера се поизмъчих да си направя ето ти моя начин:
Кликваш в/у която и да е лентичка от форума-отваря ти се линк.Регистрираш се и си правиш лента.После я копираш и си я слагаш в подписа.
Не съм стигнала още до смяната на кг. и не съм наясно как става,но то да дойде слабеенето,другото има оправия!
Дано да съм ти помогнала! Laughing

# 440
  • Мнения: 1 108
Привет момичета,
давам отчет след 10-ия ден от диетата.
Кг. не съм свалила кой знае колко или  -2 , но в ханша- -5,
бедра - -2,корем- -3,талия- -3

Продължавам нататък
Успех на всички

# 441
  • София
  • Мнения: 186
айде и аз да се отчета,днес свършвам 1-та диета и съм -4,3кг.,а в см. талия-6см ханш-4см бедро-4см. множко ми се виждат  newsm78 newsm78и немога да повярвам меря се пак и пак да не съм сбъркала,но не бая см.-и  #Crazyмного  съм доволна и продължавам нататък

# 442
  • София
  • Мнения: 38 769
Да се отчета и аз: днес е 7 ден от Диета 2.
Няма движение по лентата, но по дрехите личи, че отслабвам.
12 ден съм на едни и същи килограми. Май зациклих, но продължавам все така - спазвам я стриктно.Чувствам се страхотно.

# 443
  • Мнения: 350
Аз в неделя сгафих Embarassed, в понеделник-прочистване(само плодове) и продължих с диетата.Днес ми е последният ден от първата и от утре започвам втората. Гафът в крайна сметка не се отрази на физиката ми, а на психиката ми Twisted Evil - толкова гузна не бях се чувствала скоро Mr. Green

# 444
  • Мнения: 511
Да споделя впечатленията си от първия ми ден на диета 1.
Спазих всичко стриктно,с изключение на 8ч.-пих кафе без захар с малко мляко.Цял ден съм на таратор.Не чуствам глад.Само че е трудно да не лапваш ниииищо между яденетата. newsm78Трябва да се свиква.Липсваха ми плодовете и чая,с които съм свикнала.Но идва 2 ден и ще съм по-добре.Ще се меря на 7-мия ден,за да не се разочаровам и да се откажа. baby_neutral

# 445
  • София
  • Мнения: 38 769
Да споделя впечатленията си от първия ми ден на диета 1.
Спазих всичко стриктно,с изключение на 8ч.-пих кафе без захар с малко мляко.Цял ден съм на таратор.Не чуствам глад.Само че е трудно да не лапваш ниииищо между яденетата. newsm78Трябва да се свиква.Липсваха ми плодовете и чая,с които съм свикнала.Но идва 2 ден и ще съм по-добре.Ще се меря на 7-мия ден,за да не се разочаровам и да се откажа. baby_neutral
В началото е така - хапва ти се , но после, като се свие стомаха е лесно. Пий повечко вода и се мери всеки ден - първите дни се сваля много бързо. Желав ти успех. Wink

# 446
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 725
Аз да се отчета за последно! Изкарах и трите диетки и общо съм -7кг. Party Чувствам се старахотно! Сега продължавам на диетата на д-р Ори Хофмеклер /така ли се пишеше  Rolling Eyes/, че имам още доста да свалям!

На вас ви пожелавам успех! Peace

# 447
  • София
  • Мнения: 186
ЕЙ КЪДЕ ИЗЧЕЗНАХТЕ!!СТОПИХТЕ ЛИ СЕ ВЕЧЕ аз продължавам напред,днес ми е 2 ден от 2 диета и се чувствам супер,днес свърших и с антицелулитните масажи,спортувам по 3 пъти в седмицата спининг и 3-4 пъти степер по 40мин. и се надявам да постигна желаните кг.  и за сега 5 кг. разкарах,но остават бая smile3515

# 448
  • София
  • Мнения: 38 769
Аз съм тук  Wink
Няма движение по моята лента. Много здраво зацикляне.
Днес съм само на ягоди. Ходя на фитнес 5 пъти в седмицата. 3 дена аеробна и 2-силова.
Това е при мен. Не се отказвам и  продължавам... Grinning

# 449
  • Мнения: 511
И аз съм тук!
Трети ден на диета 1.
Вчера бях на чай и ябълка,белтъчна храна-печена
риба+домати.Въпреки повечето храна се чуствах по-гладна? newsm78
Днес к.мляко и сливи(при нас има огромни червени сливи-ароматни и сочни)Не чуствам глад!Само дето от както спрях хляба,се запекох!Та вчера чая се наложи да е разхлабителен! #Cussing out
Резултат-1 кг от началото на Страхотната диета!Но по дрехите усещам че се спъхвам!
Момичета,какво ползвате за кожата на тялото,да не стават стрии?

Общи условия

Активация на акаунт