Модни консултации - 20

  • 62 795
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 197
Имам нужда от съвет. Тази рокля:


И тези обувки:
https://www.miniprix.ro/produs/1150028/Pantofi-Axel-cu-toc-inalt

С какъв чорапогащник да бъда- телесен или тъмно-кафяв, същия имам като роклята и обувките?
На мен и с двата ми харесва как стои и не мога да взема решение. Embarassed
Бих била с телесен цвят.чорапогащник.
Мисля, че ми харесва комбинацията между обувките и роклята. Но по -скоро роклята не е мой тип, заради ръкавите.
Скрит текст:
надявам се не се обиждаш  Hug

# 31
  • Мнения: 992
Нее, разбира се, че не се обиждам. Всъщност и мен ръкавите ме дразнят, въпреки, че стоят добре.
Разгледах ги добре и се чудех няма ли някакъв вариант шивач да измисли нещо, но ще е доста трудно. Затова си реших проблема като поръчах болеро от същата материя и същия цвят. Днес пристигна и стои перфектно с роклята и най-важното-скрива ръкавите. Mr. Green
Но като сложих и кафявия чорапогащник и изведнъж се замислих с телесен не е ли по-добре.
Не, че е кой знае каква драма, но все пак исках да чуя и други мнения.
Благодаря ви момичета.
 Hug
Ето го болерото:
Скрит текст:

# 32
  • София
  • Мнения: 5 197
Супер е, и цветовете ми харесват.
Между другото днес в Lidl, бяха пуснали кафяви велурени ботички на много ниска цена.  Точно като роклята цвят. Много ми харесаха, но заради велура не ги взех. .

# 33
  • Мнения: 1 176
Цветът и на мен много ми харесва. Heart Eyes Обичам това меко, млечно кафяво (или е тоуп всъщност Rolling Eyes). Аз го виждам повече кафяво, отколкото сиво. Не е труден цвят за комбиниране. Варианти за съчетаване- много.
И роклята (заради ръкавите), и болерото имат много женствено излъчване.  Crazy
А относно чорапогащник- и с телесен, и в нюанса на роклята ще е добре, но и при двата варианта трябва да вкараш малко друг цвят в аксесоар/и.

wind, какво те притеснява, не харесваш велур ли?

# 34
  • Мнения: 1 894
болерото е ужасно според мен - и само по себе си, пък върху тази рокля, не знам....

# 35
  • Варна
  • Мнения: 10 671
Аз пък чукнах в нета да ги видя тези Карамела фешън,
дамските веднага се отказах да ги гледам,
викам си, чакай да видя детските,
може нещо да харесам за сина ми,
обаче като видях дрехите за момиченца,
които се мъчат да продават,
останах така  Shocked

# 36
  • Мнения: 1 401
И аз не мога да си ги представя болерото и роклята.
 Аз лично, ако има нещо което ме дразни в дадена дреха не я взимам. По-добре си вземи нещо, което много ще ти хареса, а не нещо което ще се чудиш с какво да го скриеш.  bouquet
За чорапогащника телесен цвят, според мен роклята е достатъчно раздвижена, за да слагаш плътен или някой друг цвят.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 197
wind, какво те притеснява, не харесваш велур ли?
Харесвам! Simple Smile но съм едно прасенце и ще го съсипя бързо

# 38
  • Мнения: 24
Mики, може ли линк на сайта, откъдето поръча болерото Praynig На мен пък много ми хареса в комбинацията, която е на манекенката - с дънките и белия потник Heart Eyes

# 39
  • FRANCE
  • Мнения: 2 254
Аз като анти телесни чорапогашници бих сложила графитен, горчица или бордо  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 992
Mики, може ли линк на сайта, откъдето поръча болерото Praynig На мен пък много ми хареса в комбинацията, която е на манекенката - с дънките и белия потник Heart Eyes

Болерото е от тук:
http://popolo.bg/product/%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%BE-%D … %B8%D0%B2%D0%BE-1
Има го и в други цветове и размери.
На мен също ми харесва комбинацията с дънки и потник.

Истината е, че на мен страшно ми харесаха обувките, но се оказа много трудно намирането на кафява рокля. В чужди сайтове най-вероятно има, но аз нямам опит с тях.
Иначе кафяви велурени ботички имам. С тях може би ще е по-добре защото с болерото тоалета става много зимен, но мерак са ми обувките.

# 41
  • Мнения: 24
Мерси, Mики!

# 42
  • Мнения: X
Със цветен чорапогащник ще стане пълна какафония, според мен... 50 нюанса кафяво  Laughing

# 43
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
и аз си мисля че телесен чорапогащник ще е по-добрият вариант .

Болерото много ми допадна също .  Hug

# 44
  • Мнения: 866
Аз пък чукнах в нета да ги видя тези Карамела фешън,
дамските веднага се отказах да ги гледам,
викам си, чакай да видя детските,
може нещо да харесам за сина ми,
обаче като видях дрехите за момиченца,
които се мъчат да продават,
останах така  Shocked

Забелязвам, че много български фирми (в интернет съм ги виждала), правят подобни дрехи:
Скрит текст:

Това за мен е ужасно

Общи условия

Активация на акаунт