Модни консултации - 20

  • 62 794
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 93
Здравейте момичета, едно една успешна моя комбинация:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10205247991461534&se … ype=3&theater

# 46
  • Мнения: 866
Сивоока, прекрасна си!

# 47
  • Мнения: 93
Сивоока, прекрасна си!

Благодаря
И то на добра цена, полата и колието са от Incredible India на Стамболийски, бюстието е шито по поръчка Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 894
Скрит текст:
Пак ще проява типичната си недипломатична откровеност. Ако бях отново на 25 никога, никога няма да допусна да изглеждам и ден повече. Особено ако имам безупречна красота. Тези години никога няма да се върнат и една от най-големите ми грешки в живота беше когато млада и красива, се опитвах да бъда "зряла" и "улегнала" "жена", а не младо, диво и апетитно момиче. Знам, че не бива да го казам, но някои снимки ми напомниха красотата на младостта, когато океанът ми беше до колене.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 197
Скрит текст:
Пак ще проява типичната си недипломатична откровеност. Ако бях отново на 25 никога, никога няма да допусна да изглеждам и ден повече. Особено ако имам безупречна красота. Тези години никога няма да се върнат и една от най-големите ми грешки в живота беше когато млада и красива, се опитвах да бъда "зряла" и "улегнала" "жена", а не младо, диво и апетитно момиче. Знам, че не бива да го казам, но някои снимки ми напомниха красотата на младостта, когато океанът ми беше до колене.
А сега как се обличаш в този случай?
Няма да те питам на колко години си Simple Smile
Аз съм над 27 ,но не мог да избера стил на обличане. Искам да ми е удобно, предпочитам едноцветни изчистени дрехи, и искам някак да се чувствам секси, колкото и тъпо да звучи, но с дънки и блузка не успявам хахаха.
Сивоока, харесва ми тоалета, особено бюстието.

# 50
  • Мнения: 1 894
Скрит текст:
Гледам да се съобразя с повода, мястото и контингента, но винаги обличайки нещо, в което се чувствам удобно и ме кара да се чувствам добре, а не някак потисната. Има дрехи, които колкото и красиви, скъпи и прочие, ме карат да се чувствам потисната в собствената си кожа. Затова последния път на вечеря в бална зала захвърлих роклята, която бях приготвила и облякох панталон и блуза - ама това в истинска бална зала, от тези над стогодишните. И никой нищо не ми каза, сервитьорите не показаха неодобрение, а те са първите, по които ще познаеш, че не си както трябва.

Нямам единен стил, разчитам на еклектика и имам неща от най-различни стилове. Но като цяло обичам младостта и свежестта, закачливи неща, акценти (но не сладникави, например в барби стила, нито пък прекалено залитам по стил, който наричам "момичетата от града"). Но изненадам себе си - виждам нещо и дори да не ми е стила, ако го харесам, го превръщам в мой стил. При мен начинът на обличане е проекция на емоционалното ми състояние.

На мен също цялостната визия на момичето ми харесва, а и тя е много красива. Просто от любопитство погледнах другите снимки и ми напраи впечатление, че се променя в посока да добавя възраст изкуствено (ако правилно съм преценила, че няма 25). Едно от нещата, с които най-трудно се разделих, е идеята, че вече изглеждам инфантилно с предишната си момичешка визия. Най-големия ми шок беше след като се облпкох сериозно и ме нарекоха "Жената". Жената ?!?!?! Тежко го изживях. Още страдам по младините. Така искам да съм пак на 26!  

# 51
  • София
  • Мнения: 5 197
Беки, напълно те разбирам за възрастта.  Но това е за друга тема. Simple Smile

# 52
  • Мнения: X
Да ви попитам тази чанта би се вързвала добре и с кецове?
Много я харесах но ми е странно да си я представя на живо и още повече как би стояла с кецове Simple Smile
Скрит текст:

# 53
  • Мнения: 5 022
Чаровна, аз бих я носила и с кецове.
 Трябва да си взема бели кожени кецове за пролетта. Миналата година си взех едни Lacosta, голямо дърво, неудобни, потят ми краката, гадост.

# 54
  • Мнения: 398
Аз също бих я носила с кецове, не виждам никакъв проблем в подобно съчетание.
Всъщност един чифт класически конвърс на малко неща не би стоял ок.

# 55
  • София
  • Мнения: 5 197
Да ви попитам тази чанта би се вързвала добре и с кецове?
Много я харесах но ми е странно да си я представя на живо и още повече как би стояла с кецове Simple Smile
Скрит текст:
Една позната успешно съчета , червена чанта с пухен елек /тип лисица/ и кецове , по кецовете имаше червено обаче .. На мен ми хареса

# 56
  • Варна
  • Мнения: 10 669
Много си красива  Heart Eyes
Особено с червена коса.

# 57
  • Мнения: 55
Чаровна, абсолютно можеш да я съчетаеш. И с конвърски, и с найкове, и с такива без връзки.

# 58
  • Мнения: 202
Здравейте мацки Simple Smile!Искам да ви питам каква според вас е универсалната чанта?Имам страшно много вече,но ми се иска да си закупя някоя която е лесно съчетаема и с кецове и обувки и общо взето да е по-практична.. Wink

# 59
  • Мнения: 2 478
Полинка няма универсална чанта, особено за мен и теб. Всичко е според стила.
Аз имам многооооо чанти, но любимите ми (зимни) са 3. Нося ги с ботуши, кецове, ъгсове, боти.
Две от моите задължителни зимни чанти.Черната носи много аксесоари, които пък много я разнообразяват. В момента е в едни кожени висулки в доматено червено, за да отива на новото ми неопреново яке в същия цвят  Laughing

http://in1.ccio.co/O2/25/xA/411otSJQVL.jpg

http://totallyerectedstore.com/media/catalog/product/cache/1/ima … -u13510-un_2_.jpg

Общи условия

Активация на акаунт