Имам въпрос за "Златно чудо" 14

  • 4 989
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 328
Пих Биоактив,ядох зелева супа,лимони до вкисване и какво ли още не.Само това прехвалено "Златно чудо" още не съм пробвала,ама сега като чета,ще взема и него да го тествам.
спазвай схемата и гаранция ще имаш успех
Преди две години свалих 17 кг. за шест месеца.За жалост около Нова година качих около 4-5 и до сега не мога да се преборя с тях.А идвааааааааааааа лято!Вече взех да се отчайвам.Току що прочетох за някаква диета "Сладки сънища",та сега отивам да хапна малко медец(дано не го сбъркам с шоколада Heart Eyes) и право в хоризонтално положение да топя мазнинки  smile3524.

# 16
Ами аз от много отдавна го имам ама ту  го почвам ту го спирам до ся сам изхабила половината шишенце ама от утре го почвам УЖ сериозно и мисля да си купувам Златно чудо 14 макс.Не че ефекта ще е по силен ама да си начеша крастата  Grinning .Някои ако го е ползвал по далго време и е имал да свали около 15-20 кг да ми каже 1-вия месец колко е свалил.Ако може де Simple Smile
       От утре тероррррр  Cry Cry Cry newsm45

# 17
  • Мнения: 27 524
Когато искаш да сваляш килограми - замества едно цяло хранене. Когато искаш да задържиш килограми - пиеш го 30мин  преди хранене, това е разликата.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Според мен само с диетата без Златното чудо ще има ефект.То реално погледнато си е жив глад.

Абсолютно Peace Аз го пих преди два месеца, но 1с.л. от тази чудна смес, въобще не ми залъгваше глада.

# 19
  • Мнения: 694
Вече месец и половина съм на "чудото" или 3-та опаковка, но да ви кажа съм само 3 кг. отслабнала. Опитвам се да спазвам листовката, но не винаги успявам. Сладко и хляб не ям. Вече и на кантара спрях да се качвам, защото се отчаях, но ще го пия пък докато не ми втръсне.

# 20
  • Мнения: 515
Аз пък все си мисля, че с тази реклама (ако става въпрос за златното чудо на азис) много добре се изпират пари. Но, това е една друга тема.  Peace

Ако ми трябва да отслабна, ще наблягам на билков чай, ябълки и пилешка супа. Това и закуска с винаги  препечена филийка при мен подейства страхотно.По едно време (много преди да родя) бях напълняла с 10 кг при смяна на климата.  Не си спомням точно колко време мина докато стигна старите си килограми, беше в порядъка 3 до 6 месеца, не повече. Peace

# 21
  • Мнения: 113
замества 1 хранене
аз го пих преди време, но нямаше никакъв ефект  Sad

# 22
  • Мнения: 213
Имам да свалям 10 кг от раждането и вече 8 месеца ни напред, ни назад. Реших да пробвам с Чудото 14 -макс, ама като чета отзивите май не си заслужава да дам 23 лв. за него. То както излиза май глад му е майката. Пък и като замества една ядене...то аз и без това не закусвам никога. И сладко не ям, а хляб само по 1 филия. Ама ме интересува тази въпросна листовка, ако някой я има нека я пусне тук, много ми е интересно какво пише и какви храни дасе ядат, кога и по колко.

# 23
  • Мнения: 1 232
Имам да свалям 10 кг от раждането и вече 8 месеца ни напред, ни назад. Реших да пробвам с Чудото 14 -макс, ама като чета отзивите май не си заслужава да дам 23 лв. за него. То както излиза май глад му е майката. Пък и като замества една ядене...то аз и без това не закусвам никога. И сладко не ям, а хляб само по 1 филия. Ама ме интересува тази въпросна листовка, ако някой я има нека я пусне тук, много ми е интересно какво пише и какви храни дасе ядат, кога и по колко.
при мен имаше ефект,апетита страшно намалява.

# 24
  • Мнения: 2 849
Ако спазваш режим по схемата и без чудото ще отслабнеш .За мен е голяма глупост ,ефект не видях . Peace

# 25
  • Мнения: 213
Е, добре де, все  пак може ли някой да я попбикува тази схема, ако не е търговска тайна или нещо такова.

# 26
  • Мнения: 70
20кг,назад

Общи условия

Активация на акаунт