Снимки на мъртви хора на кутиите с цигари!

  • 16 131
  • 235
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 058
Ей на 4 години бях и сигурно това е един от малкото ми по-ясни спомени от детската градинка и госпожа Петкова. Беше ни наредила на столчетата да чете приказка, както всеки ден преди сън и изведнъж остави книжката и започнахме да си говорим. Каза, че цигарите са вредни и аз като едно умно дете  Sunglasses я питах щом са вредни защо се продават. Отговорът ми се е запечатал в главата "Защото това е производство". Тогава пък Сашко каза, че и автоматите са производство и учителката се загледа тъжно през прозореца.

# 31
  • Мнения: 3 827
Хубаво де - да ги забранят! Като са толкова ужасно вредни! как може свободно да продават нещо, което носи такива ужасни вреди?


не става - ще се получи като със сухия режим в Щатите  , пак ще се пуши , само където ще се развихри черният пазар

# 32
  • Мнения: 10 547
Супер! Така децата ще видят как ще изглеждат техните родители.

# 33
  • Мнения: 1 365
Човек като е решил да се трови и снимки няма да го погнусят, просто вече няма да си снимат кутиите по кафетата. Или да ги забраняват, или да ги оставят в сегашните им опаковки.

# 34
  • Мнения: 157
Ами то и чипсовете ,макдоналдтс и алкохола и т.н са вредни.Да сложат снимки на черен дроб на алкохолик на бутилките с водка и ракия.И на опаковките от чипс снимки на затлъстели деца.

# 35
  • Мнения: 3 827
последните пишещи , вие пушачки ли сте ?

# 36
  • Мнения: 12 690
Супер! Така децата ще видят как ще изглеждат техните родители.

Ти пък си много убава.

# 37
  • Мнения: 9 710
Не мисля че това е най-правилното,все пак тази кутия с цигари се вижда не само от възрастни но и от деца,мисля че на достатъчно гадости са се нагледали децата в днешно време за да им се предоставят още такива и то с цел.

Аз в това виждам само положителното!

Ако снимките откажат поне 1% от пушачите да ги откажат - супер. Аз съм "за".

Разгледах цигари със снимки в Гугъл. Бляк, много е гадно.

# 38
  • Мнения: 5 513
Хубаво де - да ги забранят! Като са толкова ужасно вредни! как може свободно да продават нещо, което носи такива ужасни вреди?
И аз съм на това мнение!
Цигарите няма да ги забранят въпреки доказаната вреда,защото се печели много.Ама много пари.Представи си печалбата от наркотиците,а дори са забранени.Ако ги разрешат ...Това си е личен избор.Човек може да  бъде осведомен и сам да избира.При цигарите разните му там болежки и страдания идват след години.И затова човек някак се успива.Така е и с много други неща.
Даже и от труп  да се наложи да си вземат кутията с цигари пак ще има пушачи.
С катастрофите сме една идея напред.Задължиха слагането на колани.Въпреки доказаните ползи от него хората пак не ги слагаха.Личния ни избор за собствения ни живот пак се пренебрегваше.И държавата реши вместо нас.Със столчетата за кола е същото.
Ние сме на принципа,че лошите неща се случват на другите.
Аз не пуша.Не можах да ги науча.Не роптая срещу пушачи.Все ми е тя кой пуши.Бившия ми отказа цигарите преди 12г ,но мотивацията му беше много различна от всичко изказано по горе.

# 39
  • Мнения: 10 547
Супер! Така децата ще видят как ще изглеждат техните родители.

Ти пък си много убава.

Здраве, скъпа, здраве. Не красота.

# 40
  • Мнения: 12 690
Супер! Така децата ще видят как ще изглеждат техните родители.

Ти пък си много убава.

Здраве, скъпа, здраве. Не красота.

Здрава съм, пуша.

# 41
  • Мнения: 10 547
И мама беше здрава. А като й видяха снимката на белите дробове, първото, което питаха е ПО колко пуши, а не ДАЛИ пуши.
Останете си със здраве. Темата ми е ясна. И аз съм била пушач, и аз бях здрава и цигарите не ми се отразяваха. Да, да.

# 42
  • Мнения: 12 690
А сега, нали не пушиш, сигурно ще си вечно здрава.

# 43
  • Мнения: 10 547
Вечно здрава няма да съм, но ти пък ще си останеш вечно плоска. Това и да спреш цигарите.

# 44
  • Мнения: 12 690
Вечно здрава няма да съм, но ти пък ще си останеш вечно плоска. Това и да спреш цигарите.

От къде знаеш, че нямам цици?

Общи условия

Активация на акаунт