Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 47

  • 62 303
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 291
Та с нечия помощ която ако потърсиш  си мисля, че можеш и ти ефтинко да преобразиш жилището, естествено ако го желаеш по този начин.
обикновено Богиня е тази ''нечия помощ'' и съм повече от сигурна, че ще излезе прекрасно жилище.

дайте линк към този букинг сайт във варна, на такива апартаменти. Опитах се но ми излиза букинг.ком и то само с хотели, никакви други опции. Интересно ми е да видя какви апартаменти се предлагат.

# 91
  • Мнения: 1 069
Извинявам се за написаното, което мислех, че ще е в полза на Богиня, но това е тъй като не съм чела много ,много темата. Щом сте сигурни че тя ще направи всичко както си му трябва, дано написаното от мен послужи пък на други мами.

# 92
  • Мнения: 4 291
Извинявам се за написаното, което мислех, че ще е в полза на Богиня, но това е тъй като не съм чела много ,много темата. Щом сте сигурни че тя ще направи всичко както си му трябва, дано написаното от мен послужи пък на други мами.
разбира се, че ще е от полза  Peace има хора които не могат да си предствят жилеще докато не е в завършен вид. оглеждат и казват не става, а други дай им да творят...като нас тук  Laughing


# 93
  • Мнения: X
https://www.airbnb.co.uk/s/Varna--Bulgaria?guests=2&checkin= … crm&source=bb
Варна, отдаване на жилища под наем на хотелски принцип.

# 94
  • Мнения: 3 181

дайте линк към този букинг сайт във варна, на такива апартаменти. Опитах се но ми излиза букинг.ком и то само с хотели, никакви други опции. Интересно ми е да видя какви апартаменти се предлагат.


http://www.booking.com/searchresults.bg.html?aid=357023&labe … der=price_for_two

# 95
  • Майничка
  • Мнения: 12 700
Всъщност, щом ще се дава на хотелски принцип, изобщо не виждам смисъл от шкафа в кухнята. Едни полици или етажерки тип кубчета за някоя и друга чаша или бурканче с нес кафе/захар са достатъчни, според мен и ще отворят много помещението. Щом няма да се живее трайно, евентуално ще има съвсем символична посуда, която да се събере в долапа.
"Хотелското" готвене ще е основно рязане на салата и някоя принцеса, предполагам. А мивката е направо идеална за изстудяване на цяла диня, колко от съвременните красоти могат да се похвалят с това, а? Новооборудваните апартаменти /не само във Варна/ обикновено се предлагат с онези плитки мивчици, дето с две чаши вътре изглеждат претрупано. Laughing

А, Богиня, и задължително бих поканила г-ца Д. да снима - бартер срещу уикендче в морската столица и божествена трапеза.  Wink

П.П.  doh Е, две-три божествени трапези тогава. Laughing

Последна редакция: вт, 12 яну 2016, 19:37 от gargamela

# 96
  • Мнения: 4 291
Гаргамела, ама тя Госпожица Д. е в същата морска столица  Joy

Джиджи-Биджи, гледай сега Б. като се развихри, тези ще ги помете. Не и се бързвай, тя в началото винаги промрънква Sunglasses

# 97
  • Мнения: 438
аз само минавам и да питам откъде по дяволите си купувате первази за пода ??
аз съм с готова ел инсталация (на конзоли все още) , готов топлоизолиран таван (без коридора че кабеляците за интернета още не са дошли) , баня чакаща да си избера фаянс и гранитогрес и ... май до тук Sad вижда му се краят на грубият строеж все пак .

поздравления за съпружка и съпруж за хубавият дом !
Богиня аз съм ЗА еднакъв цвят във всички стаи .

аз като ви казвам че жълтото е заразна болест вие не вярвате Grinning Grinning

# 98
  • Мнения: 1 291
Дали ще се хареса на публиката? Аз си мислех да поработя в скандинавски стил с малко мидсенчъри. Да ви изненадам пък Simple Smile

Ето го икейския диван.http://www.ikea.bg/living-room/Sofas-and-armchairs/Sofa-beds/Sofa-beds/7133/8264/

Много удобен изглежда този диван. Може ли да попитам каква е височината на матрака за спане (имам предвид  в разтеглено състояние, не знам матрак ли трябва да се каже). Изглежда ми ниско, а никъде не са дали точно този размер?

# 99
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Мерси, Арчо. Все повече клоня към това.

Убедена съм, че въпросът е повдиган сигурно неведнъж, обаче не знам как да стигна до отговора, та да попитам за 101 път - някой боядисвал ли е ПДЧ?

# 100
  • Мнения: 1 291
Мерси, Арчо. Все повече клоня към това.

Убедена съм, че въпросът е повдиган сигурно неведнъж, обаче не знам как да стигна до отговора, та да попитам за 101 път - някой боядисвал ли е ПДЧ?

В темата за преправяне на стари мебели с любов най-добре ще ти отговорят!! Naughty
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=857054.0;topicrefid=3

# 101
  • софия
  • Мнения: 9 590
Аз съм чела нещо по въпроса в преправяческата, но пусти акъл е един и не помня  Mr. Green

Възрастна съм вече  Naughty

# 102
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Чакайте да си направя едни пуканки и сядам, като на кино. Ще ме уморите от смях с лафове тази вечер, да знаете Joy!
Мирела, имаме една ретро кола за продажба и една за разчастване. Ако мебелите от такива трошки се продават на такива цени Money, колкото искат за плота от трактор, мисля че от тази за части ще изкараме повече пари от другата в движение. Само казвай къде да ги продам и ставаме бизнес партньори Sunglasses.
Кухня а'ла Блу, с черно-бели плочки и зелени стени надолу в страницата. Не знам как да отворя само снимката. И от същия сайт- фуги на паркет да видите #Crazy! Също, като моите Flutter.
Скрит текст:
Жилищата на 2 съфорумки са вече в интериорните списания coolcool. Кой е къртицата?
Богиня, аз НЕ успях да боядисам ПДЧ въпреки съветите от преправаческия форум да шкуря и мажа с боро. Използвах българска боя на водна основа. На места се отлепя боята. Става въпрос за белия шкаф със стъклените вратички и плота от паркетинки. ММ е боядисвал шкафовете си в гаража без контактен грунд и с автомобилна боя. Не мога да преценя колко добре се е справил, защото това са работни плотове и шкафове, затрупани с всякакви части и с петна от машинно масло.
Archo , миналата тема споделиха, че са взимали широки первази от Баумакс. Ти до къде стигна? Снимки качвал ли си там?

# 103
  • Мнения: 6 395
Аз съм боядисвала сурово пдч (алкохолното ми шкафче diy) и казвам от опит - задължително грунд на първа ръка, че иначе много боя пие. Ако е вече боядисвано - като всяка боядисвана мебел.

Шшшш, честит рожден ден, дарлинг (пък аутокоректът ми настоява да се  обръщам към теб с "шише" Heart Eyes), всичко най-хубаво ти желая! Hug

Съпружка, честито за публикацията! И аз ще се радвам да видя снимките тук. Simple Smile

# 104
  • Мнения: 677
Ето меее  Simple Smile
Не съм се губила дълго, писах нещо наскоро Rolling Eyes
Но благодаря, че ви е грижа за мен Hug Hug

Не ми остава време за интериорстване напоследък.
Попътувах малко около празниците, но не ме сполетяха особени интериорни вдъхновения. Затова пък имаше премного мигове, от които спираше дъхът ми.
Надявах се да се върна с интересни интериорни находки, но едва няколко неща за рамкиране имам. Попаднах на няколко отворени антиквариати, но цените бяха.....
Ето от тук бих купила всичко Laughing, ноооо
А тук имаше много интересни неща, но за съжаление беше затворено.
Интересно оформление на двора на една галерия  Simple Smile
И снимка, която няма нищо общо с темата, но която много си харесвам и затова я споделям- човекът птица, някъде край Ница Heart Eyes това на 1-ви януари Simple Smile

Но пътуването свърши, налегна ме много работа (да, не работя в бюро от 8 до 5, вече пета година може да се каже, че съм сам шеф на себе си Laughing, та и затова се радвам на много работа Simple Smile), а и тичам по някакви доктори....та.....но тук съм, тук съм Simple Smile

За апартамента на Богиня, макар и да не съм фен точно на този вид зидани мивки, но ако бюджета е ограничен, бих се опитала да я разкрася и запазя. Вградените шкафове и белите плочки ми харесват, но аз не съм критерий, тъй като по принцип обичам такива старини.
ПДЧ може да се боядисва, стига да не е с онзи фурнир. Секцията, което превърнах в бяла библиотека е ПДЧ.
Богиня, знам че ще се справиш блестящо и ще чакам с нетърпение да го видя жилището преобразено.

А Г-цата каквото и да сложи на прозорците си, или където и да било, стига да го снима....и то се превръща във вълшебство Heart Eyes

Хареса ми и спалнята на Лейди! Нежно излъчване, като самата нея.

И домът на Блу добива завършен вид, много запомнящо се жилище!

А на Шшшъткито желая, освен много дамаджани, много пътувания (знам, че обича Simple Smile) и много, много радости и вдъхновения Heart Eyes

и чакам с нетърпение да си взема списанието, да видя как са представили домът на Съпружка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт