Възможно ли е са изтекът водите без да разбера ?

  • 5 664
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 067
При сестрa ми бяхa изтекли мaлко по мaлко ,тя кaзaлa нa докторa че ги усещa,a той и кaзaл, че и изтичa мозъкa  ooooh! Тя си хвaнa бaгaжa и отиде в друг грaд при друг лекaр и тaм се устaнови , че е билa прaвa.Нa другия ден и нaпрaвихa секцио и тaкa.

# 16
  • Мнения: 700
Имам позната на която са й изтекли водите без да е разбрала. Била се е подпряла на мокър шкаф и въобще не е усетила, чак през ноща са започнали контракциите и впоследствие е разбрала, че още вечерта са й изтекли водите. Но мисля, че такива случаи са рядкост...

# 17
  • Мнения: 1
Ако имаш жълтеникава слуз, да знаеш че е от шийката, скъсена е, днес бях на преглед и ми казаха това

# 18
  • Мнения: 70
И какво те посъветваха при скъсена шийка?

# 19
  • София
  • Мнения: 15
Възможно е, ако изтичат по малко и накрая почти ги няма, както е в моя случай Simple Smile Моята бебка е почти без води и лежахме една седмица под наблюдение, сега всеки ден правим записи и другата седмица пак влизаме в Майчин дом. Ще се следим докато се роди, но имайки предвид, че съм в 38ма седмица - едва ли чакането ще е дълго. Да не говорим, че докторът иска да предизвикаме раждаме скоро, ако не пожелае само да се роди Simple Smile Общо взето искам да кажа, че не е шега работа следенето на водите. Не случайно последните седмици от бременността се ходи всяка седмица на преглед.  Аз нямаше как да разбера без ехограф - контракции нямам, разкритие - никакво. Ако твоите са си в норма в момента със сигурност ще разбереш когато изтекат  Wink

# 20
  • Мнения: 198
Моето раждане беше предизвикано със система понеже преносвах.Водите ми изтекоха на леглото в предродилна зала по време на контракциите.И като ти изтекат няма как да не разбереш.

# 21
  • Мнения: 133
Възможно е. При първото ми раждане имах чувството, че имам някакво леко течение. В болницата направиха проба и потвърдиха, че са околоплодните води.
При второто обаче си текнаха след една от контракциите и беше повече от ясно какво е Wink

# 22
  • Мнения: 2 309
Не съм раждала, но не се сдържах. Поне контракции те ще усетиш, ако не друго и по чудо родиш напълно безболезнено. Wink
Аз контрякции нямах до преди 6 часа преди бебето да излезе, а водите ми се спукаха 17 часа преди контракциите, така че - това, което гледаш по филмите, си е филм!
Аз имах същият въпрос при първата ми бременност и всички ми казваха да не се притеснявам иче ще разбера! Да, ама не! Водите сутринта докато спах ми се спукаха и си мислех, че съм се напишкала!  Blush Измих се, преоблякох се и бях готова да се върна в леглото, когато майка ми ме видя и каза, че са ми се спукали водите! Болки- никакви! Нито боцвания, нито нищо! Само вода излизаше от мен- безцветна, неболезнено ... нищо!!! Благодарна съм, че тогава имах раждали жени около мен, иначе само бельо щях да сменям  Laughing Не се притеснявай, че няма да успееш да отидеш в болницата- моята беше на 1 час от мен и въпреки това имах много време до раждането. От момента, в който мисе спукаха водите, до момента, в който родих- 23 часа, от които само 6 бяха с контракции, въпреки, че ме бяха сложили и 6 часа преди моите си контракции на технически, които не проработиха  Crazy
Леко и безпроблемно раждане ти желая!

# 23
  • Мнения: 1 540
И все пак се усеща.Аз вече раждала и то два пъти,не разбрах,че момента е дошъл  Laughing И двата пъти бяха не болезнени контракциите,първия път ми спукаха водите,а втория път получих напън,после още един и при втория напън водите ми се спукаха  ooooh!.Второто раждане болеше много,а първото беше райска работа.Не успях да усетя момента може би,защото и двата пъти родих месец преди термина.

Общи условия

Активация на акаунт