Искам да кажа ... (69)

  • 54 046
  • 763
  •   1
Отговори
# 720
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
На мои приятели децата твърдят същото - че ски в Алпите им е по-изгодно и по-добре се чувстват откъм обслужване, сняг, поддържане на съоръженията и въобще предпочитат там да ходят всяка зима.

# 721
  • Мнения: 697
Много ме е страх мен от лифтове. От високото имам предвид, както и от надеждността на самите съоръжения.
Ходили сме тук-там със семейството /седемте рилски езера, хижа Безбог край Банско, Пампорово/. Само аз си знам как съм преживяла. Снимах с фотоапарата каквото ми падне само и само да съм заета с нещо.  Crazy И си пеех песнички за успокоение "Боже мой, Боже мой" и "Помощ, помоооощ".  Crazy Crazy

Така добре да те разбирам! На Пампорово лифта до Снежанка е най-страшното съоръжение на което съм се качвала. Сега не мога да си помисля да си го причиня отново.
А след случая с детенцето на Витоша предполагам, че няма и на Симеоновския лифт да се кача!
Как не ги е срам да не си проверяват съоръженията и да обвиняват бащата в небрежност!

# 722
  • Мнения: X
Аз искам да кажа, че заради Ди Каприо и въобще целия филм (снощи го гледах)  имах кошмари и не спах добре цяла нощ, направо съм парцал днес.
Нито вълчата Луна ми повлия така, нито ПМС, но тоя  филм не ме остави да мигна.
Егати кръвожадното  същество е това човека Crazy

Това заради един филм? Не си спомням някога филм да ми е действал по подобен начин, а съм изгледала доста. Че и някои са били брутални...не съм толкова чувствителна, явно.

# 723
  • София
  • Мнения: 23 126
Не Simple Smile Аз нищо не обявявам, но когато реша, че нещо ми е прекалено и съм тук, онлайн, мога да сръфам всеки. Ядосвам се от прекаленото взиране в негативното и вечното мрънкане и оплакване.
Каква си лошааа. Как може да те натовари, ако ти кажа, че на майка ми на приятелка на първата й братовчедка мъжът й е получил инфаркт?  Wink Майтапът настрана, прекрасно те разбирам за какво говориш.

Смятам да заведа мъжа ми на кино да гледаме "Завръщането", че да ми е по-въздействащ филмът. Подозирам, че и на лаптопа ще ми е прекален, но ако е гарга, да е рошава.
От оскаровите филми изгледах "Момичето от Дания" и "Стая". И двата са много хубави, но вторият е доста тежък и ревах на няколко места.

# 724
  • До морето
  • Мнения: 7 152
От поне 3 години се заричаме, че следващата година ще ходим на ски в чужбина ама все някой от компанията се е обебил (тая година аз) и си оставаме тук. Сега, средата на Февруари заминаваме за Пампорово пак. Отсега си знам, че ще хвърчат едни пари, ум да ти зайде. ПОне сме в апарт-хотел с кухни и пак малко от малко за децата мога да правя нещо там. Иначе една вечеря за тримата- 100 лв. не ни мърдат.
Общо взето едно Пампорово ни излиза златно, ама ние сме една компания морски чеда, дето сняг я видят, я не и всяка година е закон да се ходи на ски. Сума ти познати имат дето ходят и в Сърбия, и в Австрия, че и в Швейцария и твърдят, че за това което получават като условия, цените са съвсем ок.

Тонка, благодаря за Списъка! Довечера го мятам, ако не ми мине котка път  Laughing

# 725
  • Мнения: 22 036
Ванини, смени го постепенно. Аз докарах алергия на моя с рязка смяна.

Покрай вас ми залипсва зимата  Crossing Arms. Аз пък от три дни се кисна в океана или басейна и съм почерняла ужасно  Simple Smile.

Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 13:16 от Down Under

# 726
  • Мнения: 8 975
"Завръщането" не го догледахме ние. Прекалено много ни дойдоха кървищата, както и мрачната обстановка, в която е сниман филма. Пък и не ни заинтригува да го гледаме по-нататък.


В събота заминаваме за "Пампорово" с двете деца и кучето.  Crazy В апартаментен комплекс сме и ние и смятаме да си приготвяме храната на място.

# 727
  • sofia
  • Мнения: 8 955
Down Under, кой каквото си няма  Wink
Днес ми е направо топло, сравнено с вчерашния клинч.

Нещо се чувствам зациклила. Преди години в такива моменти сменях работата или забременявах Mr. Green Сега и двете опции не са вариант. Чакам си отпуската другата седмица, че да сменя дейността, но си знам, че няма да ми е достатъчна терапията.

# 728
  • Мнения: 2 457
Цвети, вие гледахте ли го филма?
Тоня, доколкото те познавам,  мисля, че няма да ти понесе добре. Тежък е.

# 729
  • Мнения: 22 036
Веси, така е. Аз за първи път от 8 години чувствам липсата на зима и сняг Simple Smile. Явно съм се повредила. Но и тук лятото е особено тази година. Вчера валя и имаше буря, а нормално от ноември до март не вали изобщо.

# 730
  • Мнения: 2 457
Даун, метни една  пресно загоряла снимка в съответнята тема Wink Да ряздвижим.

# 731
  • Мнения: 11 726
Тони, не си причинявай този филм на голям екран  Naughty

# 732
  • Мнения: 3 819

Вчера за карта целодневна - 25 лв. (за два дни 38 лв.), чай 1,50 на пистата с две медчета ти го носят, кола 80 ст. Паркинг на 5 м. от пистата безплатен, на трите ни курорта започваме от 10 лв. не на 5 м. от пистата. Вечерта хапнахме доста добре за 40 лв. 5 човека възрастни. Малко хора, тук през уикенда не мога да падна, такава гмеж е.
Мър това в Сърбия ли?
Може ли малко повече информация / може и на лични/ bouquet

# 733
  • Мнения: 22 036
Шантал, аз съм жена на средна възраст и снимките ми не биха предизвикали 20 страници дискусия  Grinning, но вярно попрекалих със слънцето.

# 734
  • Мнения: 4 785
Мър това в Сърбия ли?
Може ли малко повече информация / може и на лични/ bouquet
Ще ти драсна на лични, за да не занимаваме всички  Peace

Нали не сте забравили, че от днес ми пазите страх до петък  Mr. Green Днес направо ме напуши смях като се сетих колко елементарни неща съм забравила да правя  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт