Искам да кажа ... (69)

  • 54 038
  • 763
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 868
Добро утро!

Влизам с бърз въпрос: Как да сменя АМ от 1-ца на 2-ка? Плавно или изведнъж? Питам вас, че не ми се влиза в теми, които не посещавам. Пък вие тук сте чичовци все пак.  Laughing

Снощи пак спахме в кухнята с Виктор. Не мога да разбера какво е това. Към 4 се размрънка в кошарата. В момента, в който го сложих в кухнята на дивана /имат си кът/ заспа. Това е всяка вечер.

# 706
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
СветалчоFlutter,смело пускай всякакви лафове от "нашия край". Имам една пософиянчена Варненска дружка, много си угаждаме  двете на приказки като се съберем, и не само на приказки  Mr. Green
За падналото от лифта дете мислех да отворя дума,ама Янтра ще ни смъмри  Crossing Arms.Не искам да си помисля какво му е било на таткото,докато успее да се върне  Tired

Аз също помислих за Янтра и уважавам желанието й да не бъде натоварвана темата с черни новини, но понеже краят е добър, а може и да послужи за заостряне на вниманието, затова го споделих.

# 707
  • Мнения: 5 383
От личен опит не миа да говоря, защото и двете ми деца са кърмачета, но приятелки сменят от раз.

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869

А видяхте ли вчера какво е станало на Симеоновския кабинков лифт, там е допотопна работа, но тия са толкова нагли, едва ли не бащата сам е хвърлил детето. За Витоша винаги ще ме е яд как не я развиват и поддържат за сметка на Боровец и Банско. Това е страхотна възможност при това до столицата, обаче никой не го използва този капацитет.
Ако ще го хвърля бащата щеше да избере седалковите лифтове. На тия кабинки вратите изобщо не би трябвало да могат да се отворят по време на движение.

# 709
  • Мнения: 6 395
Добро утро!

Влизам с бърз въпрос: Как да сменя АМ от 1-ца на 2-ка? Плавно или изведнъж? Питам вас, че не ми се влиза в теми, които не посещавам. Пък вие тук сте чичовци все пак.  Laughing

Снощи пак спахме в кухнята с Виктор. Не мога да разбера какво е това. Към 4 се размрънка в кошарата. В момента, в който го сложих в кухнята на дивана /имат си кът/ заспа. Това е всяка вечер.



аз смених от раз  Peace

Детето днес е по-добре  Praynig Praynig

На мен ми е студено зверски ooooh! ooooh! Зимните спортове ги понасям до толкова, че да излизам да се разходя по снега. Харесвам ги, гледам ги по тв-то, радвам се на снега. Обаче съм със студова алергия и много студени крайници и физически не ми понасят. Въпреки всичко резервирахме за Пампорово тази година, заради детето. Ама то се разболя и ще го отменям, трябваше в Сряда да пътуваме  Tired Tired

# 710
  • Мнения: 4 785
Със сериозен натиск, пак не би трябвало да могат да се отворят, трябва огромна сила да се упражни, която в лицето на 20 кг. просто е нелепо да се твърди, че е ок. Скапано съоръжение и нежелание никой да поеме отговорност. Поддръжката наистина е под всякаква критика. Преди Нова година там с часове бяха висели на открития лифт с децата на минусови температури.

# 711
  • Мнения: 8 970
Много ме е страх мен от лифтове. От високото имам предвид, както и от надеждността на самите съоръжения.
Ходили сме тук-там със семейството /седемте рилски езера, хижа Безбог край Банско, Пампорово/. Само аз си знам как съм преживяла. Снимах с фотоапарата каквото ми падне само и само да съм заета с нещо.  Crazy И си пеех песнички за успокоение "Боже мой, Боже мой" и "Помощ, помоооощ".  Crazy Crazy

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
Аз на Пампорово се изумявам от цени. Не е възможно един скапан чай, чай пликче, залят с вряла вода в пластмасова чашка да е 3лв. Не го преглъщам лесно. Ми вчера на Узана обяд, пилешка супа 2,70, агнешка дроб супа ... май пак 2,70. Изобщо за добро нахранване на 4ри човека с десерт за децата сметката беше под 30лв. На Пампорово оставям толкова за чай.  #Crazy Money Иначе съоръженията им са хубави, но ... голям цепиглав.

# 713
  • Мнения: 3 868
Значи от раз го сменям, разбрах.
Звезден прах, може и да бъркам, ама ти ли беше хранила Ивейн с Babylove? И ако е така, доволна ли беше?

# 714
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
СветалчоFlutter,смело пускай всякакви лафове от "нашия край". Имам една пософиянчена Варненска дружка, много си угаждаме  двете на приказки като се съберем, и не само на приказки  Mr. Green
За падналото от лифта дете мислех да отворя дума,ама Янтра ще ни смъмри  Crossing Arms.Не искам да си помисля какво му е било на таткото,докато успее да се върне  Tired

Аз също помислих за Янтра и уважавам желанието й да не бъде натоварвана темата с черни новини, но понеже краят е добър, а може и да послужи за заостряне на вниманието, затова го споделих.

? Shocked

Янтре, обявила си желание да не се споделят лоши новини тук и сега трябва да се чувстваме неудобно, ако искаме да кажем нещо такова ли?

И моята дъщеричка е почти на 5 и много съпреживявам. Още повече снощи гледах "Room", който ме разсипа. Момченцето и то е толкова голямо. Много съм станала чувствителна на тази тема. Стане ли въпрос за инцидент с дете, направо помръквам.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
Не Simple Smile Аз нищо не обявявам, но когато реша, че нещо ми е прекалено и съм тук, онлайн, мога да сръфам всеки. Ядосвам се от прекаленото взиране в негативното и вечното мрънкане и оплакване.

# 716
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Е, то всеки би се подразнил от прекалено мрънкане и взиране в лошото, така е. Има ли такива случаи тук? Аз не смогвам да чета много-много и не съм забелязала някой да прекалява.

# 717
  • Мнения: 4 785
Аз на Пампорово се изумявам от цени. Не е възможно един скапан чай, чай пликче, залят с вряла вода в пластмасова чашка да е 3лв. Не го преглъщам лесно. Ми вчера на Узана обяд, пилешка супа 2,70, агнешка дроб супа ... май пак 2,70. Изобщо за добро нахранване на 4ри човека с десерт за децата сметката беше под 30лв. На Пампорово оставям толкова за чай.  #Crazy Money Иначе съоръженията им са хубави, но ... голям цепиглав.
Ненормална работа и на Боровец, и на Банско, и на Пампорово.
Вчера за карта целодневна - 25 лв. (за два дни 38 лв.), чай 1,50 на пистата с две медчета ти го носят, кола 80 ст. Паркинг на 5 м. от пистата безплатен, на трите ни курорта започваме от 10 лв. не на 5 м. от пистата. Вечерта хапнахме доста добре за 40 лв. 5 човека възрастни. Малко хора, тук през уикенда не мога да падна, такава гмеж е.

# 718
  • Мнения: 2 457
Аз искам да кажа, че заради Ди Каприо и въобще целия филм (снощи го гледах)  имах кошмари и не спах добре цяла нощ, направо съм парцал днес.
Нито вълчата Луна ми повлия така, нито ПМС, но тоя  филм не ме остави да мигна.
Егати кръвожадното  същество е това човека Crazy

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
Аз на Пампорово се изумявам от цени. Не е възможно един скапан чай, чай пликче, залят с вряла вода в пластмасова чашка да е 3лв. Не го преглъщам лесно. Ми вчера на Узана обяд, пилешка супа 2,70, агнешка дроб супа ... май пак 2,70. Изобщо за добро нахранване на 4ри човека с десерт за децата сметката беше под 30лв. На Пампорово оставям толкова за чай.  #Crazy Money Иначе съоръженията им са хубави, но ... голям цепиглав.
Ненормална работа и на Боровец, и на Банско, и на Пампорово.
Вчера за карта целодневна - 25 лв. (за два дни 38 лв.), чай 1,50 на пистата с две медчета ти го носят, кола 80 ст. Паркинг на 5 м. от пистата безплатен, на трите ни курорта започваме от 10 лв. не на 5 м. от пистата. Вечерта хапнахме доста добре за 40 лв. 5 човека възрастни. Малко хора, тук през уикенда не мога да падна, такава гмеж е.
Тия цени и в среден австрийски курорт ги няма. Мъжът ми не кара ски, но ремонтираха едни машини в Мариацел, след като е попретръпнал от Пампорово в Мариацел цените му се видели нормални - по-евтино от Пампорово и по-скъпо от Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт