Искам да кажа ... (69)

  • 54 037
  • 763
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Гледахме го, Ша. Но не на кино.

Искам да кажа, че ми развалиха настроението. Crossing Arms А така хубаво ми започна денят.

# 736
  • София
  • Мнения: 23 124
Май ще ви послушам да не гледам Завръщането на кино. Ще видя какви други филми дават и дали някой си заслужава.

# 737
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Защо да не на кино? Точно за кино е според мен, но на който не му понасят кръв и клане, да не го гледа изобщо.

# 738
  • София
  • Мнения: 23 124
...но на който не му понасят кръв и клане, да не го гледа изобщо.
На мен изобщо не ми понасят, но реших да се правя на печена.  Blush
Ще си го пусна на лаптопа и ще мижа когато се наложи.

# 739
  • Мнения: X
Акашка, ние с теб сме корави и свикнали на подобни сцени? Laughing Помня, че си голям фен на ужасите.

# 740
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Цвети, така е! Twisted Evil Grinning

# 741
  • Мнения: 11 718
...но на който не му понасят кръв и клане, да не го гледа изобщо.
На мен изобщо не ми понасят, но реших да се правя на печена.  Blush
Ще си го пусна на лаптопа и ще мижа когато се наложи.

Значи ще гледаш с "широко затворени очи"  Laughing

# 742
  • Мнения: 8 970
На мен не, че не ми понасят кървища по филмите, но зависи как са поднесени. Ако е по-естетично, може. Но в "Завръщането" са ужасно брутални.  Sick

Понеже ставаше въпрос за нападение от мечка, аз веднага направих паралел с един друг филм с подобна тематика. Много любим - "Острието" с Антъни Хопкинс и Алек Болдуин. Гледали ли сте го? И там има кръв, но е къде по-ведър!!!  Crazy

# 743
  • София
  • Мнения: 10 825
Ще взема и аз да го изглед "Завръщането". До сега нямах никакво желание, но пък трябва да се види щом е толкова потрисащ и потресаващ. Ама викате да изчакам децата да си легнат, а?
Вчера, докато малките спяха следобед, дръпнахме да гледаме "Лудия Макс", най-вече заради голямото момче, мислехме си с баща му, че ще му е интересно. Той пък такава липса на заинтересовантос показа, половината филм седя и си цъка на табрета, а след това се пренесе в друга стая защото явно му стана много шумно от филма. Та си го гледахме само ние двамата.... уникална тъпотия е, ако някой случайно се е съмнявал  Laughing

# 744
  • Мнения: X
Гледала съм Острието няколко пъти. Много хубав филм! И съчетан с природата на Аляска, много добре. Heart Eyes

За мен истински тежък и брутален филм е "Страстите Христови". Не е ужаси, но е изключително реалистичен, с брутални сцени и изобщо тежък филм.

# 745
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Мър това в Сърбия ли?
Може ли малко повече информация / може и на лични/ bouquet
Ще ти драсна на лични, за да не занимаваме всички  Peace

Мър, занимавай ни, и за мен е интересно.

Най-угнетяващият филм ever за мен е Антихрист.
Скоро гледах и Лабиринтът на Фавна, тежко усещане ми остави. Разни кървища и брутални сцени не ме потрисат чак толкова.

# 746
  • Мнения: X
"Лабиринтът на Фавна" е фентъзи, но не бих казала, че е подходящ за всички възрасти. Мен ме просълзи даже...

# 747
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Моят най-потресъл ме филм е Martyrs

# 748
  • Мнения: 2 457
Съгласна съм с Акаша, на кино трябва да се гледа този филм, там и звука играе много роля.
Така на диванчето у нас и аз бих го понесла.

# 749
  • Мнения: 2 457
П. П Дано поне  Леонардо да вземе Оскар за него. Дължи ми го. Laughing Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт