Зоната- тема 5

  • 34 618
  • 738
  •   1
Отговори
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008

Извинявам се за закъснението, но знаете- бедствено положение! И все пак важното е да сме спокойни 😘

Последна редакция: пн, 18 яну 2016, 14:48 от Shagya

# 1
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Пу, първа.
Благодаря, Шаги. bouquet

# 2
  • Мнения: 9 474
Ето ме и мен!  Hug

# 3
  • Мнения: 9 570
Примъквам се и аз тук Simple Smile

# 4
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Мии.... като е бедствие, да ви пратя помощ, м?  Wink
Ей ви един доброволец - да рине сняг, да прави снежни човеци... кой за каквото иска да го ползва


Ама гледайте да му давате от време на време и нещо за хапване, нещо за сгряване, за тонус... че да има сили.

# 5
  • Мнения: 35 961
истински бедствено е положението, само когато си съсипеш лака за нокти преди излизане  Naughty

Скрит текст:
и един друг хубав маникюр, който си правих преди седмица-две - само при спомена за него умирам от кеф  Mr. Green


размислих - бедствено е положението, когато наоколо няма такива доброволци  Mr. Green Flutter

# 6
  • Мнения: 14 300
Шаги, мерси за темата  bouquet

Ауу, Бубанка, с този маникюр ме удари направо в сърцето  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 9 474
Честит имен ден на всички празнуващи!

https://web.facebook.com/jadi.dimitrova/videos/10204227903212608/

За Ванини е този клип. Представям си ги Алина и Виктор едновременно щъкащи така  Mr. Green
Ето и тук да го пусна, Мери да го види.

# 8
  • Мнения: 9 570
Бубанке,страхотна е Джесиката с тази основа Heart Eyes
Скрит текст:
Поводът ми за съжаление,не е този за който си мислиш Sad Тотално съм се объркала и съм сейфнала друг сайт от онази тема и се ядосвам,че съм изпуснала промоциите ooooh! Заспала Гана  Mr. GreenБлагодаря,отново!

# 9
  • Мнения: 35 961
Бел, слънчице е той  Heart Eyes

Осмичке,  Hug

# 10
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Честит имен ден на всички празнуващи!

https://web.facebook.com/jadi.dimitrova/videos/10204227903212608/

За Ванини е този клип. Представям си ги Алина и Виктор едновременно щъкащи така  Mr. Green
Ето и тук да го пусна, Мери да го види.
Heart Eyes
Страхотен е, Бела.
Браво на него, и на мама! Hug

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Да знаете, че ви следя!

На Мери прегръдки за здравословните неволи! Надявам се за добър развой на събитията  Hug

# 12
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Пак не сме на работа/ училище, омръзна ми вече. Но няма как, общината няма средства за почистване, по- лесно е да обявят бедствено положение и да ни пуснат във ваканция, после ще лазим във вода.
Скрит текст:

Иначе децата са щастливи!
Ние от своя страна наблягаме на виното Simple Smile
Скрит текст:

# 13
  • Мнения: X
Здравейте милички.Simple Smile

Мери, радвам се, че нещата лека полека се нареждат. Дано всичко да е наред. Аман от здравословни проблеми, и при нас все нещо има, но няма да ви натоварвам.

Бубанке, много ми хареса предишния ти лак, където си се снимала на снега, разкошен е!

Бела, дано промяната ви е в полож. насока. Изпуснах клипчето.

Деми, радвай се, че детето с кеф ходи на градина. Аз така ревях, че се късах, много мразех да ходя на градина.

Шаги, дано се оправи бедственото положение при вас. Спират ли ви често тока? Много неприятно.Иначе и аз откакто не кърмя се сгрявам с винце.

Ние се преместихме в друг град. Голяма хамалогия, много багажи, ужас ви казвам. Голямо чистене, подреждане, взе ми се акъла просто..
Стефчо все още реве от колики и вече полудявам.

Янче, пращай доброволеца да помага, сняг почти нямаме, ама ще му намеря работа.


# 14
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Сиси, радвам се че те прочетох, че сте добре.
Честито за новия дом, на квартира ли или си е ваше?
Със здраве да сте в него! Hug

Общи условия

Активация на акаунт