Зоната- тема 5

  • 34 617
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 474
Много се дразня аз на времето! Обичам сняг, нека е хубава зимата ама малко по-меко де  Tired то не се излиза!

# 31
  • Другата България
  • Мнения: 37 240
Именно това ме дразни и мен, студа.
Ако е по - мекичко и и възможно да се движиш, и аз нямам против.

# 32
  • Мнения: 35 961
аз си се движа по студа, когато успея да размразя колата  Whistling

# 33
  • Другата България
  • Мнения: 37 240
Ами моята седи зарината, със сигурност няма и да запали като някой я отрине. Confused

# 34
  • Мнения: 35 961
след малко ще драсна едно свое приключение с нея, за да разберете колко съм завеяна и несъобразителна  Joy

# 35
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 827
Ей сега се прибирам от пазаруване - едно слънце напекло, идеално за разходка. А вкъщи е хладно, даже като влязох, видях, че парното се е включило. Трябва да му видя термостата как е настроен.
Миналия ден косиха тревата по парковете и алеите, досега не съм видяла пожълтяло стръкче, все е зелено.
Обаче иначе "много е студено".

Още чакам Бубанка да разкаже за колата.
А от вчера се смея с темите в СО. Боже, боже, таман се припознах в жената на Ванката, ма на - моят мъж не е Ванка и не пише той - по същото време си пиеше ракията до мен.  Па и постовете ми не са повече от на Как`Сийка. Joy Joy Joy  Изобщо от известно време темите в тоя подфорум са такъв купон.

Мери Ан, имаш право, четох те. 

Последна редакция: ср, 20 яну 2016, 20:42 от YanaDG

# 36
  • Другата България
  • Мнения: 37 240
 Laughing Имам я, аман от хора, които се самозабравят и едва ли не трябва да стоиш мирно и да ахкаш и охкаш, иначе не си пич!
То май като ти правят и на теб редовно фалшиви четки и ти ставаш по - различен, ако ме разбираш! Wink
И аз чакам Бубанка, ама тя забрави май! Crossing Arms

# 37
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 827
Не се ядосвай. Напоследък предпочитам да се въздържам там от коментари.
Аз предпочитам да показвам снимки от местата, на които съм била. Е, разбрах, че съм досадница, затова спрях. Хора различни, не се сърдя, разбирам ги.

# 38
  • Другата България
  • Мнения: 37 240
Ама защо да си досадна? Аз харесвам твоите снимки, винаги има какво да се научи от тях още повече, че не съм била на тези места...предполагам и за други е така...
Но да, там се показват едни и същи и едни и същи им ахкат на снимките, а са обикновени от най - обикновените жени..много по - симпатични и готини мацки са се показвали без да фамилиарничат, ама като се заприпада по някого ме напушва смях и днес просто не се сдържах. А и по дефолт тази и още няколко потребителки са ми неприятни и с писане, и като ги видях - и с външност. И си го казвам, какво лошо има?
Е, разбрах, че не съм дама, ама и не претендирам да бъда. Хулиганка съм, кво да се прави.....

# 39
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 827
Предпочитам да съм хулиганка вместо кифла  Mr. Green.

По повод хулиганката - ще потърся какво подхожда за тоя тип. Така де, разбрахме, че четем, отметнахме библиотекарите.  Joy

# 40
  • Мнения: 9 570
Аз си коментирам каквото наистина ме вълнува като тема или снимки,които наистина ми харесват.Нито гоня брой мнения тук,нито пък виждам какво бих спечелила,ако се подмажа някому. Laughing Яна,не се излагай,пускай си снимки,твоите винаги са интересни,а и даваш някаква информация,не просто фото и да се чудиш откъде е. Wink

# 41
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 827
Хулиганки, спите ли вече? Ей ви нещо горещо, да ви топли в тия студове и да разтопи ледовете:
https://www.firefighterscalendar.com.au/

# 42
  • Мнения: 9 474
Нямам търпение да дойде петък!  Party

# 43
  • Другата България
  • Мнения: 37 240
А аз 01.05. Tired ooooh! или направо август...
Какво ще става в петък? Ако не е тайна, ъфкорс?
Хулиганки, спите ли вече? Ей ви нещо горещо, да ви топли в тия студове и да разтопи ледовете:
https://www.firefighterscalendar.com.au/
Shocked Embarassed Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ах тиии, стопли ми.....сърцето в този мразовит ден! -19 е при нас, то пък вече направо се уля това време.

Да ме светне някой кой е филма с Леонардо ди Каприо, претендент за Оскар? Тази година съм зле с филмите нещо....

# 44
  • Мнения: 9 474
Мери, ще излизам с приятелки да ди махна главата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт