Гримиране – идеи и техники (Тема № 64)

  • 96 578
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 270
Препоръчайте ми хубав молие за червени червила.Каквото и да сложа ми се врязва в линииките на устата , без молив пък се размазвам ,като дете яло филия с лютеница.Много ми се носи червено червило,но нещо не се справям с нанасянето.Моят любим цвят е 444 на Шанел Руж Коко.

# 676
  • София
  • Мнения: 9 602
Ох, боях се да не кажеш точно Рубито!
На мен ми правеше устните на парцал. Изсушаване ми страшно. Размениха го с голяма мъка на сърцето! Confused

# 677
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Когато излязоха преди време една серия ретро мат червила - носех едно нюдово - и при мен стоеше едно парцалено. Аз мислех, че е от формулата му и това как се сработва с моята кожа, защото пък Рубито и едно лилаво не правят такъв проблем. С базата на МАС би трябвало да не се получава така, обаче се губи малко от кадифения вид и трайността.



Препоръчайте ми хубав молие за червени червила.Каквото и да сложа ми се врязва в линииките на устата , без молив пък се размазвам ,като дете яло филия с лютеница.Много ми се носи червено червило,но нещо не се справям с нанасянето.Моят любим цвят е 444 на Шанел Руж Коко.

Има едни прозрачни силиконови моливи, с които се прави контур извън устните. Диор имат, има и бюджетни Simple Smile

# 678
  • Мнения: 2 840
Дами, ще помогнете ли със съвети :
Така, скоро ще съм булка , но не в Б-я и ще се наложи сама да се гримирам - препоръчайте дълготрайни продукти ( пудра / фон дьо тен) , сенки, очна ... спирала

https://www.pinterest.com/pin/4362930865186260/  ( приблизително такъв грим ще се пробвам да си направя)

# 679
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Да споделя отзиви от събитието на Диор - голяма емоция, страхотно преживяване, много образователно .... Все още съм въодушевена. Имаше фотограф, който снима, веднага получих снимки на хартия, надявам се да има и дигитални. Сканирах едната и се губят детайли, не е като директно от апарата, но пак се добива идея Simple Smile

# 680
  • Мнения: X
Не мога да коментирам грима, защото гримьорът ми глътна погледа.  Laughing Голям сладур!

# 681
  • Мнения: 31 396
Много спокойно и талантливо младо момче! Heart Eyes

# 682
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Да, Крис е страхотен Simple Smile Артистичен, одухотворен, джентълмен Simple Smile

# 683
  • Мнения: 7 519
Снимката не е достатъчно ясна, но от това което се вижда има нещо нередно. Очите са събрани много близко и грима отгоре ги прави да седят хлътнали и странни.

# 684
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Привет момичета, Аленка страхотна си  Hug . Моля за съвет каква четка да си взема за прахообразен руж . Взех си този на Мак Фрост (коралов, розовееш) . Имам тази четка https://realtechniques.com/images/stories/virtuemart/product/141 … h-m_1200x1200.jpg , но с нея не мога да нанеса добре ружа, даже и хайлайтъра, много странно, а точно затова се води. Странното е че с тази четка съм си слагала хайлайтъра на The Balm и се нанасяше добре . Имам и кабукито на Шанел възможно ли е с него да нанасям руж, ако не предложете някакъв по евтин вариант за четка за руж или съвет как да използвам четката максимално добре.

# 685
  • Мнения: 36 170
тази на РТ е малка за руж и голяма за хайлайт - имам я и не ми е удобна
а тази, която е специално за руж на РТ е много голяма и я ползвам за пудра /за пудра пък ми е една идея по-малка  Joy, но пък специалната им за пудра е все едно за боядисване на врати  Joy - лицето ми е нормално като размер/
ползвам копактни, не прахообразни ружове, за това не мога да те посъветвам за подходяща четка  Peace

# 686
  • Мнения: X
Здравейте,

искам да помоля за съвет: купих си палитрата Naked на UD (първата); по принцип от години се гримирам с подобни цветове, но съм ползвала само дрогерийни марки. От няколко дни експериментирам с новата палитра, обаче ми трудно и нанасянето, и блендирането - едни цветове ми се ронят (да кажем, че може би вземам повече, отколкото трябва), после пък почти не мога да ги блендирам - имам чувството, че една част залепва върху клепача, а останалата изпада.  ooooh! Пробвах директно върху праймъра им (оригиналния), пробвах първо да нанеса върху праймъра матово бяло на tarte - крайният резултат хич не ми не харесва - цветовете не се преливат, а все едно са размазани.
Блендиращата ми четка е Сигма E25; нанасянето правих с четката от палитрата и четки на Ейвън и Есенс (ще инвестирам тепърва в по-добри четки). Ако можете да ми подскажете къде бъркам, ще ви бъда благодарна.
ПП Палитрата със сигурност е оригинална, от feelunique e.

# 687
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Mozzie, явно е нужно време да свикнеш с палитрата, както и да си отработиш техника на работа с нея Simple Smile

На подвижния клепач - аз нанасям и блендвам само с потупване. Ако ще ползвам три цвята - нанасям ги един до друг и после леко застъпвам там, където ще има преливане. Когато правя контура на грима под веждата - блендвам, като измитане, не с потупване.

В интерес на истината така работеше върху мен и гримьора на Диор  Peace



cityofangels  Hug , на мен прахобазните ружове са ми по-неудобни. Не се взима прецизирано количество продукт, затова предпочитам по-малка четка (скосената за руж на e.l.f) - за по-прецизно нанасяне и накрая блендвам с четката за пудра  Peace

# 688
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Ето защо не съм се справила, вие имате опит и пак не може да се справите с тази четка, а какво остава за мен  Mr. Green Може ли линк към сайт, ако може да е БГ за четки Simple Smile

http://beautycelekt.com/real-techniques/original-real-techniques … es-chetka-za-ruzh Тази дали ще е добра ?

# 689
  • Мнения: X
Аз да така и не свикнах с Нейкид. Не ми  харесва и това е.

Общи условия

Активация на акаунт