Гримиране – идеи и техники (Тема № 64)

  • 96 590
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Не съм имала проблем с блендването, но не се разбрах с тези Нейкед палитри, защото бяха изключително ронливи и някак всичко при мен ставаше един цвят.

# 691
  • Мнения: 1 206
На мен пък ми е от любимите палитри, толкова пигментирани и не се ронят, седят по 12 часа. С блендването също нямам проблем, може пък да има разлика в партидите ?  newsm78

# 692
  • Мнения: 4 428
Аз също нямам проблем с Нейкид (аз имам 2-ката).
За роненето - рядко ми се рони нещо от тази палитра. Но пък 2-ката на Бейсик варианта, беше като пигмент при мен - никакъв шанс да нанеса нещо само там, където искам  Rolling Eyes

Аз, като блендирам, не разчитам на четката да ми разнесе цвета. Тази техника ми отнема много време и не мога всеки път да постигна желаният резултат. Аз преливам цветовете, както се прави при рисуване на светлосенки  Wink

# 693
  • Мнения: X
Благодаря ви за отговорите, ще продължавам да опитвам.

На мен пък ми е от любимите палитри, толкова пигментирани и не се ронят, седят по 12 часа.

Към издръжливостта нямам никакви оплаквания, гримирах се в 7, прибрах се в 22, бях и на тренировка вечерта и, общо взето, не бяха мръднали.

# 694
  • Мнения: 2 722
Аз имам Нейкид 2. Една от любимите ми палитри. Няма ронене, лесно се преливат, стоят над 12 часа.

# 695
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Ето защо не съм се справила, вие имате опит и пак не може да се справите с тази четка, а какво остава за мен  Mr. Green Може ли линк към сайт, ако може да е БГ за четки Simple Smile

http://beautycelekt.com/real-techniques/original-real-techniques … es-chetka-za-ruzh Тази дали ще е добра ?

Моята е тази:



Аз не пазарувам от БГ сайтове и не мога да дам конкретно предложение. С прахообразен продукт - ще ти е трудничко, но ще свикнеш Simple Smile Хубаво е да се започне с не много пигментиран продукт Simple Smile Твоят руж, ако е силен - още повече те затруднява Simple Smile

Много са факторите на трудност - не е само четката Simple Smile Тя и перфектната да е - пак ще се иска време да се сработите Simple Smile Да я опознаеш и да ти служи вярно Simple Smile



Днес бях нетърпелива да тествам червилото и глоса на Ариана Гранде за МАС. Харесаха ми Simple Smile Започнах директно с червилото, без база, а като нанасях глоса - там, където го слагах - леко изсветляваше пигмента на червилото и на живо се получи хубав 3Д ефект - още по-триизмерни, сочни и обли устни, защото в изпъкналата част устните стават по-светли и сияещи, с още по-напомпан и сферичен вид Simple Smile А по контура остава по-тъмно.  Направих една снимка, но не се хваща, като на живо. Също и онзи специфичен зърнест ефект от глоса Simple Smile По-стъклено стои на снимката Simple Smile

# 696
  • Мнения: 31 416
Екстра е! Heart Eyes Hug bouquet

# 697
  • Мнения: 20
Дами, здравейте bouquet вижам, че тук сте много вещи, но не и само на теория, та искам да ви попитам за сенки за очи. Тепърва започвам да се гримирам и искам да си купя качествена палитра с неутрални цветове. Гледам тук сте коментирали Naked и Too faced, но и двете ми идват скъпички като за първи сенки, така че Ви моля за нещо до околко 60-70 лв. Спряла съм се на thebalm nude tute и Makeup revolution. Ще се радвам който ги има да сподели впечатление от тях.  Приемам и нови предложения Peace

# 698
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз имам Нейкид 2. Една от любимите ми палитри. Няма ронене, лесно се преливат, стоят над 12 часа.
Peace
И аз съм от доволните. Дори по-често я ползвам от Шоколадовата палитра.

# 699
  • Мнения: 36 194
Дами, здравейте bouquet вижам, че тук сте много вещи, но не и само на теория, та искам да ви попитам за сенки за очи. Тепърва започвам да се гримирам и искам да си купя качествена палитра с неутрални цветове. Гледам тук сте коментирали Naked и Too faced, но и двете ми идват скъпички като за първи сенки, така че Ви моля за нещо до околко 60-70 лв. Спряла съм се на thebalm nude tute и Makeup revolution. Ще се радвам който ги има да сподели впечатление от тях.  Приемам и нови предложения Peace

харесвам тези, четири варианта са - синьо, черно, кафяво и лилавещо /тоуп/, имам вторите два:
http://beautyshop.bg/productv/11675/gosh-palitra-senki-za-opushe … -eye-palette.html
някъде имам и мои снимки на палитрите ми, но изобщо не мога да ги намеря  Blush

Последна редакция: сб, 16 апр 2016, 09:02 от bubanka

# 700
  • София
  • Мнения: 4 810
Nude Tude е хубава палитра bouquet

# 701
  • Мнения: 4 428
Ето я палитрата на Севънтийн, както обещах  Grinning



Както и очаквах, цветовете не се виждат особено. Електриково розовото се вижда, като коралово. А лилавото не е толкова ярко, колкото в действителност и е по-тъмно...И двата цвята са матови  Flutter

# 702
  • Мнения: 1 560
Момичета, много се извинявам, но имам нужда от малко помощ ... Довечера съм на парти за рожден ден и в последния момент се реши, че ще съм с бяла риза и черен панталон. Чудя се грима ми какъв да бъде .. Поне, според мен, очна линия би било най-добри вариант, но първо,че не мога да си сложа и второ не се и харесвам и като знам какъв кърък съм,по-добре друго, но не мога изобщо да преценя кое би стояло добре.

# 703
  • София
  • Мнения: 23 133
Опушен?!

# 704
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Момичета, много се извинявам, но имам нужда от малко помощ ... Довечера съм на парти за рожден ден и в последния момент се реши, че ще съм с бяла риза и черен панталон. Чудя се грима ми какъв да бъде .. Поне, според мен, очна линия би било най-добри вариант, но първо,че не мога да си сложа и второ не се и харесвам и като знам какъв кърък съм,по-добре друго, но не мога изобщо да преценя кое би стояло добре.

На черно-бяло всичко би вървяло Simple Smile Не зная какъв цветотип си, но може акцент да е червилото  - да пасва на кожа, коса и т.н. и очите - леко молив в миглите и спирала  Peace Можеш да си позволиш и ярко червило Simple Smile



Веси Simple Smile да не пропуснеш да покажеш какво ще майсториш с палитрата Simple Smile



Аз днес реших да си поиграя с каки цветове и да пробвам нещо ново  за мен Simple Smile Нещо, като опушен грим, но заради обратния просвет и триъгълната форма на клепача - да нанеса тъмния цвят, като широка очна линия - да минава по диагонал на клепача. Нали все затова избягвам тъмно по  цялата дължина на окото и особено в основата Simple Smile Успях да нанеса много прецизно каки цвета, но ми изглеждаше голо там, където няма никакъв цвят и от същата палитра ползвах едно сивкаво. Без очна линия Simple Smile

Нещо подобно на грима на Диор, поне що се отнася до каки концепцията Simple Smile



Мисля да го пробвам и с черно или нещо, като Scorpio на UD  Blush

Общи условия

Активация на акаунт