Гримиране – идеи и техники (Тема № 64)

  • 96 580
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аленка, инаш много хубава и изящна форма на устните, но според мен разваляш ефекта и с това постоянно супер изразено нацупване по снимки Peace
Зеленото по клепача е разкошно Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 284
Момичета, сякаш съм попадала на ваш коментар за някаква база за устни, коато ги прави по-бели, не отгривам с търсачката нищо, насочете ма има ли такова животно  bouquet

# 707
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Мисля, че за базата на Герлен имаше такъв коментар. Аз я пробвах, но не останах с таков авпечатление  Peace Ако мина с ББ крем по устните - изсветляват  Peace



Джой  Hug благодаря Simple Smile Уж не го правя нарочно, може би така изглежда Simple Smile

# 708
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Момичета, сякаш съм попадала на ваш коментар за някаква база за устни, коато ги прави по-бели, не отгривам с търсачката нищо, насочете ма има ли такова животно  bouquet

Най-вероятно си попадала на мой коментар. 

Ето това е въпросната база, но може да се поръча до превозвач. В България не се предлага: http://www.maccosmetics.co.uk/product/14768/1625/Products/Makeup … Erase#/shade/Pale

# 709
  • Мнения: 284
Да, тази на Мак, благадаря Simple Smile
И още нищичко да попитам, препоръчайте ми хубав матов руж, в кафява студена гама Simple Smile

# 710
  • Мнения: 1 206
Да, тази на Мак, благадаря Simple Smile
И още нищичко да попитам, препоръчайте ми хубав матов руж, в кафява студена гама Simple Smile

Богат избор на матови ружове имат Севънтийн и Радиант.

# 711
  • Мнения: 1 543
Amiamo, alena благодаря ви. Реших да експериментирам с кафевите тонове(много ги харесвам Grinning ) обаче снимките са многоооо кофти и имам само тези, които са от рано рано сутринта и да си призная нищо не беше мръднало, но понеже са с предната камера и качеството е отврат. Исках да подчертая очите главно и към края да ги потъмня доста. На мен ми хареса лично. За лицето нищо специално, сложих си контурираща пудра, малко руж и хайлайт. За червило обаче не се харесах с ярко и сложих Golden Rose Velvet Matte 27.

# 712
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Важното е ти да си доволна и че си се чувствала уютно в кожата си на мероприятието  Peace

# 713
  • Мнения: X
Благодарности на kopche, че спомена сапуна от ДМ за миене на четки.  bouquet Измих бюти блендъра на Диор с подобен сапун (от най-близкия супермаркет) и блесна като нов. Бях се уплашила направо, че не мога да го изпера по никакъв начин. Едно кафяво петно стоеше там и колкото и да търкам, то само се мести насам-натам.  Twisted Evil Със сапуна и падчето на Ебелин, стана работата. Три падчета ще си купя сега от България.  Laughing И четките минаха по същата процедура, идеално се получи и при тях. Фейрито пасти да яде! Mr. Green

# 714
  • София
  • Мнения: 9 602
Ами много се радвам, че се престраши да го пробваш! Hug
Тоя сапун и дрехи чисти! Феноменален е, просто!  Mr. Green

# 715
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Какъв е този сапун?

# 716
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джой  Hug благодаря Simple Smile Уж не го правя нарочно, може би така изглежда Simple Smile
Въпрос на навик явно Simple Smile. Аз така пък си дигам веждите като се снимам.

LieToMe, гримът много не се вижда, но спиралата ти е нанесена страхотно.

# 717
  • Мнения: X
Ами много се радвам, че се престраши да го пробваш! Hug
Тоя сапун и дрехи чисти! Феноменален е, просто!  Mr. Green

Аз купих някакъв марсилски сапун от супера.  Laughing Имаше 5-6 вида, избрах съвсем произволно, но явно всичките са еднакви. Майка ми си беше купила някой от тях и сега ме кара да ѝ нося няколко. Чистел всякакви петна. Съвсем сериозно обаче не мога да се нарадвам на белотата на гъбичката, а само дето не я скъсах на парченца с опитите си да я изчистя с какво ли не друго.

# 718
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
От ДМ сапуна:

Аз все още не съм го пробвала. Просто винаги забравям да го купя като съм в магазина.

# 719
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Благодаря  Peace А къде е подреден в магазина и както какъв сапун е представен? Аз директно ще вляза и ще попитам, но не знам как се води там Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт