AVON - Тема за представители - Кампании 2, 3.....- Тема 136

  • 47 776
  • 592
  •   1
Отговори
# 555
  • гр.София
  • Мнения: 430
Фокусът за К6 е излязъл. Доста по-добър от К5. А в сайта на Представителя излиза и за кое ниво си се класирал. И има някаква таблица, която сигурно ще ни смята оборота за следващия Клотър. Модерна работа Laughing

# 556
  • Бургас
  • Мнения: 16 564
Момичета,има ли някоя между вас от Бургас и по точно от ,,Славейков,,?

# 557
  • Мнения: 13 989
Фокусът за К6 е излязъл. Доста по-добър от К5. А в сайта на Представителя излиза и за кое ниво си се класирал. И има някаква таблица, която сигурно ще ни смята оборота за следващия Клотър. Модерна работа Laughing

Къде е този фокус 6
Не мога да го намеря на сайта!

# 558
  • София
  • Мнения: 4 179
Фокусът за К6 е излязъл. Доста по-добър от К5. А в сайта на Представителя излиза и за кое ниво си се класирал. И има някаква таблица, която сигурно ще ни смята оборота за следващия Клотър. Модерна работа Laughing

Къде е този фокус 6
Не мога да го намеря на сайта!

На чернат лента в Новини, Последни новини

# 559
  • Мнения: 70
Здравейте. През тези няколко кампании само четох от време на време. Но през тази кампания ще ви следя редовно.
От миналата кампания много се хареса чантата Whitney от стр.22 . Взех си я за себе си и една клиентка също, след това я видя една приятелка и си я поръча и тя.
Много ми е непонятно какво ще се прави с тези нива в новата кампания.
Лека и доходна .

# 560
  • Мнения: 13 989
Римарче месри!


Ура , връщат Тта in love ... от кога чакам!

Последна редакция: чт, 24 мар 2016, 12:24 от _re_ge

# 561
  • София
  • Мнения: 1 914
Май е по-добре новия начин, по който изглежда сайта. Но не намирам нетна оферта...  Thinking

# 562
  • Мнения: 150
Здравейте,искам да си поръчам от фокуса новите ББ кремове на нутра ефект,но не знам дали да е матиращ или разкрасяващ,може ли някой,който повече се сеща от мен  Laughing да ми каже за мазна кожа кое от двете да избера.И какво да си взема за лицето,че от обикаляне цял ден с количката съм хванала стабилно тен на лицето и много лунички  Wink

# 563
  • Мнения: 612
Здравейте,искам да си поръчам от фокуса новите ББ кремове на нутра ефект,но не знам дали да е матиращ или разкрасяващ,може ли някой,който повече се сеща от мен  Laughing да ми каже за мазна кожа кое от двете да избера.И какво да си взема за лицето,че от обикаляне цял ден с количката съм хванала стабилно тен на лицето и много лунички  Wink
За мазна кожа според мен матиращ. bouquet

# 564
  • Мнения: 345
За мазна кожа се взема матиращ по принцип, но не съм ги ползвала Simple Smile

# 565
  • Мнения: 2 898
Фокусът за К6 е излязъл. Доста по-добър от К5. А в сайта на Представителя излиза и за кое ниво си се класирал. И има някаква таблица, която сигурно ще ни смята оборота за следващия Клотър. Модерна работа Laughing

Къде е този фокус 6
Не мога да го намеря на сайта!

На чернат лента в Новини, Последни новини



Добре де, само аз ли не мога да го намеря? Знам къде си е по принцип, но там ми стоят фокуси 4 и 5.........

# 566
  • гр.София
  • Мнения: 430
Като отвориш там и дай Рефреш и ще се появят Simple Smile


Да ви почерпя с малко сладичко, че днес станах горд собственик на автомобил / не чрез печалба от Ейвън Laughing/

Последна редакция: чт, 24 мар 2016, 16:08 от Predizvikatelna

# 567
  • Мнения: 13 989
Честито!  Леко да вози, леко да го караш!

# 568
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Честито! Със здраве да си я караш!
То за ейвън си трябва кола, като ти напоръчат душ гелове и пяна за вана Grinning

# 569
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Дъждовно време, в Новини, последни новини, по-надолу, след фокус 5 и 6, след мостри онлайн, има бланки и формуляри - там е нетната.

Общи условия

Активация на акаунт