AVON - Тема за представители - Кампании 2, 3.....- Тема 136

  • 47 782
  • 592
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 108
Обновят сайта по-рано, защото има 24 часов срок за одобрение на поръчката.

# 541
  • Мнения: 13 992
Обновят сайта по-рано, защото има 24 часов срок за одобрение на поръчката.


Сайтът се обновява обикновено още вторник сутринта. Но съм имала случаи и в понеделникда е на вълна нова кампания. Поръчките получени през магазин съм ги пускала и в сряда за да изчакам до последно и подаръците пак са кашона. Един път имаше липсващ подарък, който дойде със следваща поръчка. Беше много приятно .

# 542
  • Мнения: 143
А видяхте ли безплатния продукт - сега вече сумата за него е 50 лева онлайн поръчка и тогава промокод REFRESH. Много много интересно - първо тези награди бяха с по 30 лева поръчка, после 40 лв, а сега 50!

# 543
  • Мнения: 13 992
А видяхте ли безплатния продукт - сега вече сумата за него е 50 лева онлайн поръчка и тогава промокод REFRESH. Много много интересно - първо тези награди бяха с по 30 лева поръчка, после 40 лв, а сега 50!

Мхм а той самият е и по два  лева в каталога често....

# 544
  • гр.София
  • Мнения: 430
Стават все по-стиснати  Laughing

Мотивационните им програми рязко се влошиха, дано скоро се съвземат.

# 545
  • София
  • Мнения: 1 114
Дамм .. голяма изцепка е подаръка за 50лв. поръчка. В каталога на стойност 1,99лв  Grinning Ексклузивно! Супер оферта! Само сега!!  Joy
Явно маркетинговият им отдел не работи добре, ако изобщо имат такъв.

# 546
  • Мнения: 143
Дамм .. голяма изцепка е подаръка за 50лв. поръчка. В каталога на стойност 1,99лв  Grinning Ексклузивно! Супер оферта! Само сега!!  Joy
Явно маркетинговият им отдел не работи добре, ако изобщо имат такъв.

Аз се чудя това българите ли го измислят или там някъде отгоре в Румъния или къде? Освен това и каталозите - уж един продукт е свършил, а продължават да го предлагат в каталога? То безумие след безумие! А каталозите къде ги правят - тук или и те са внос? Изобщо тук за какво отговарят изобщо?

# 547
  • Мнения: 5 037
Явно да вноз,защото често имам румънски в купа с каталози.

# 548
  • София
  • Мнения: 1 114
Каталозите със сигурност се правят доста време предварително. 6 месеца ми се върти в главата, но да не ви излъжа Thinking

# 549
  • Мнения: 44
Здравейте, да ви попитам нали имаше оферта с десет спирали и подарък парфюм -
ако се пуснат в две поръчки два пъти по десет спирали ще получа ли два подаръка или се полага само по един парфюм на представител знаете ли?
Благодаря предварително!

# 550
  • Мнения: 269
Здравейте, да ви попитам нали имаше оферта с десет спирали и подарък парфюм -
ако се пуснат в две поръчки два пъти по десет спирали ще получа ли два подаръка или се полага само по един парфюм на представител знаете ли?
Благодаря предварително!
Пише го в условието. Получаваш само един подарък, а после получаваш само % отстъпкакъм офертата.

# 551
  • Мнения: 1 474
Пробвай, но едва ли. Винаги до сега се е получавал само 1 подарък, независимо дали изпълняваш веднъж или 2 пъти условието.

# 552
  • Мнения: 269
Пробвай, но едва ли. Винаги до сега се е получавал само 1 подарък, независимо дали изпълняваш веднъж или 2 пъти условието.
Няма да получи втори подарък. Във фокуса го пише.

# 553
  • Мнения: 5 397
Pomoli координаторката си или позната представителка на ейвън да пусне през нейния профил спиралите и така да получиш бонусите. Координаторката може да ползва профил на неактивен представител.

# 554
  • София
  • Мнения: 1 914
Обновят сайта по-рано, защото има 24 часов срок за одобрение на поръчката.


Сайтът се обновява обикновено още вторник сутринта. Но съм имала случаи и в понеделникда е на вълна нова кампания. Поръчките получени през магазин съм ги пускала и в сряда за да изчакам до последно и подаръците пак са кашона. Един път имаше липсващ подарък, който дойде със следваща поръчка. Беше много приятно .


Това, ако си ги набрал предварително... Ще знам занапред де. По телефона ми обясниха, че е заради тези подаръци. Трябвало им 2 дни да обработват поръчките с тях.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт