Искам да кажа ... (70)

  • 52 015
  • 744
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 11 028
Преди 2 години настанихме познати в хотел "Боженци". Останаха доволни, сега не знам как е.
http://hotelbozhentsi.com/

В "Мак" не е кой знае какво, но поне е ново и е в рамките на града. Удобно е да обикаляш денем и да се прибираш да спиш там.

# 166
  • Мнения: 11 718
Она, сега се сетих, ако е в Трявна погледни Калина палас. Преди години беше хубаво, сега не знам как е Peace
http://www.kalinapalace.com/

# 167
  • Бургас
  • Мнения: 7 407
Акаша, съболезнования!
Марипоса, да няма някаква бактерия в нослето и затова да не минават сополите?

И аз искам да сменим дивана, но получавам все един и същ отговор : "Ти знаеш ли как се качва диван до 7-мия етаж"  Tired

# 168
  • Мнения: 15 079

И аз искам да сменим дивана, но получавам все един и същ отговор : "Ти знаеш ли как се качва диван до 7-мия етаж"  Tired

Мебелните фирми предлагат и разнос и монтаж, който не е съвсем скъп.

# 169
  • Мнения: 6 395

И аз искам да сменим дивана, но получавам все един и същ отговор : "Ти знаеш ли как се качва диван до 7-мия етаж"  Tired

Мебелните фирми предлагат и разнос и монтаж, който не е съвсем скъп.

15 лв на етаж  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 170
  • Мнения: 15 079
Ако няма асансьор е толкова.

# 171
  • Бургас
  • Мнения: 7 407
Ние имаме асансьор,ама като не влезе как ще ни таксуват -със или без. Сега имаме други неща по-вани,ама и диван ще мъкне. Като му дойде времето!

# 172
  • Мнения: 4 785
Искам да кажа, че днес планетите ли са се разместили, Меркурий в Луна ли е, не знам, но много хора ги "боли" главата  Rolling Eyes
Аз до края на седмицата тъкмо ще свикна да съм сама и мъжът ми ще се прибере  Crossing Arms То си има и позитивите - знаете ли колко ми е оправено вкъщи, а хаосът винаги са ми го приписвали на мен, ами не е вярно! Единственият истински проблем, който срещнах е, от коя страна се зарежда колата, а днес да видя, а утре... дано ми стигне до петък малкото гориво. Снощи лампата в дрешника примигваше, реших че има призрак и така му треснах вратата на спалнята под носа, че сигурно разместих касата  Crazy

Акаша,
Скрит текст:
съжалявам много!

# 173
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Благодаря за съболезнованията!

И искам малко да поговоря за тях. Едното, което си мисля е, към кого се отправят... Към всеки, който чувства мъка или само към близки роднини? Защото човекът не ми е роднина. Другото е, че във ФБ вместо стандартните съболезнования съм написала един спомен с човека и после като си видях коментара, направо изглежда едва ли не нелепо сред десетките лаконични "Съболезнования".

Боже, какви неща ме тревожат!

# 174
  • София
  • Мнения: 23 124
Чудя се защо не ми излиза темата, пък имало нова.  Crazy

# 175
  • София
  • Мнения: 10 825
"Съболезнования" означава да си съпричастен с болката на някого. В този смисъл съболезнования, според мен, се поднасят на всеки, който чувства мъка от загубата, не само на роднините  Peace

# 176
  • Мнения: 4 199
Пък аз се чудих къде си Hug Акаша, съжалявам!

# 177
  • Мнения: 15 079
Съболезнованията са за всички, които чувстват загубата.
Мър, и аз от болящите ги глава. Обаче мисля, че е от промяната в налягането.
А за реда, много е лесно да е подредено, когато си сам Simple Smile

# 178
  • Мнения: 3 609
Чета ви, но много рядко се включвам. Работя нещо, свързано с тази отвратителна болест и е просто много тежко безсилието, което човек чувства пред този бич. Акаша, съжалявам!!

Бяхме в Трявна миналата събота, беше много приятно. Хапнахме в някаква странна механа "При майстора" и аз толкова се въодушевих, (може да е било от хубавата домашна ракийка), че чак си поръчах неговата готварска книга. Днес ми я доставиха. Доста нездравословни, вкусни и типично български неща има, ама аз нали все се мъча да слабея. Crazy

# 179
  • София
  • Мнения: 10 825
Правих торта. Такова фиаско претърпях. Тортата в момента е затворена в кутията и направо не ми се мисли какво ще стане като я отворя.... щя е събираме с лъжичка от масата, май-май ooooh! Поне кремът е вкусен, друго ако не.

Общи условия

Активация на акаунт