Пиене на кафе и чай сутрин в метрото

  • 36 564
  • 651
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 784
За да не ни заключат поради офтопик, прилагам снимка на Мат Деймън, който пие кафе преди да влезе в метрото.  Laughing

# 376
  • SF
  • Мнения: 21 564
Това е един от най-сексапилните и красиви мъже за мен. Защо се е остригал така????

# 377
  • Мнения: 3 784
Полял е някого с кафе в мотрисата и група възмутени граждани са го натиснали и обръснали до голо за назидание.

# 378
  • Мнения: 2 052
Ако снимката е направена между 7 и 10 часа,  то подозирам,  че това е съдбовната среща,  избила балансите на автора.  

Погледът му е един такъв,  целенасочен.  (мамин сладък)

# 379
  • SF
  • Мнения: 21 564
Дали не се фука, че може да си купи кафе?? Много ми е жал за него, че не демонстрира и притежание на лаптоп.

# 380
  • Мнения: X
Ужас, дайте да го спасим! Мат Деймън, не автора.

# 381
  • Мнения: 2 052
Аз мисля,  че сме за съседната тема,  при полиаморията.  
Скрит текст:
Поздрав с песента "I'm fucking Matt Damon': https://youtu.be/eSfoF6MhgLA (2:45)

Последна редакция: ср, 27 яну 2016, 01:32 от Обич Синеока

# 382
  • Мнения: 3 784
Обич,  Joy Joy Joy  Сара и Джими още са били гаджета по време на тоя клип, нали?

Ако Мат Деймън заснеме такава песен и с мен, и аз ще стана полиаморична.

# 383
  • Мнения: 2 052
 Ники,   Laughing
Скрит текст:
Да,  бяха още години след това заедно.  Джими оТвърна на удара с аналогично клипче с Бен Афлек.   Sunglasses Весела закачка си имат,  от едно време
.

На готин мъж всичко се прощава -  и кафе,  и лаптоп,  и други такива трагични обстоятелства. 

# 384
  • SF
  • Мнения: 21 564
Само не и тази прическа!!! Какво го е прихванало!

# 385
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Винаги ми е било любопитно кои са тези жени, превърнали Деймън в секссимвол, а те да били съфорумки Laughing

# 386
  • SF
  • Мнения: 21 564
Е.... Той е много хубав! Не на тази снимка.

# 387
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Досега не бях срещала някой, който си пада по него, честно Grinning

# 388
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Баси, имам усещането, че слушам един познат, на който точно термосите/термочашите и ноктите на жените са му драмата в живота Laughing Може и той да е авторът, да е в нова фаза Joy

Тук масово си носят термочашите в метрото и транспорта, а на раниците и чантите имат закачени пластмасови бутилки за многократна употреба за вода, което понякога е по-удобно, а и навсякъде има достъп до течаща вода.

Ти остави, ми и обяд си носят в кутии и термо торбички за обяд, сега какво искат да докажат, че се хранят с домашна храна ли Mr. Green


Тази тема трябва да е в номинациите за 2016

# 389
  • София
  • Мнения: 7 277
Ми две и шестнайста е. Хората вече отглеждат зарзават в космоса,  авторе,  преживей го тоя термос.

Много готино Simple Smile !

 bouquet

Общи условия

Активация на акаунт