Време е да се възмутя....

  • 3 363
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
Разбирам те!!!
а какво ще кажете за магазина на Триумф на Патриарха и Борис?
МИ то бива бива бурсущина, но и не само, карат ме да се чуствам виновна, като влизам и излизам.откакто го има този магазин един път не са ме посрещнали поне с усмивка ( не искам поклони), да ми услужат, да ме посъветват.
аз понеже съм с голям бюст - тия завиждат ли , ядосват ли ми се нещо.. всеки път.
може да им изглеждам бедна ли.. не на ниво ли за тяхния магазин...
като видят, че няма да купувам и двете като някакви мижетурки в единия ъгъл се свират и ме гледат все едно ми казват да се разкарам.
а като реша да купя , давам поне 50 лв, тогава пък ми хвърлят торбичката, все едно ми го подаряват...
и аз се оплаках, ама ако има някой от Триумф да ги знае тия клявки -махнете ги, моля ви. Или им проведете някакво кратко обучение...

# 16
  • Мнения: 2 978
Ох ..ето това ме дразни най-много от всичко:
"Е,голяма работа,15 минути,не мога ли да пия едно кафе"

Не, неможе, щом на вратата ти пише 10 или 9.00 трябва в толкова да е отворено..овца...като и се пие кафе, ще отиде по- рано на работа....Много се дразня на такива #Cussing out

А ако те е срам, намери адреса на фирмата или мейл адреса им и напиши писмо до шефа им.

Така нестават тия неща Naughty

# 17
  • Paris
  • Мнения: 1 727
На вратата на магазина трябва да има данни на фирмата адрес, телефон. Веднага въртиш едно телефонче и  казваш какъв ти е проблема. И съответно повече никога не стъпваш в този магазин. Ако знаеш и на мене колко ми е писнало от нагли прости продавачки. Ама кво да  ги правиш. Те са навсякъде!!!

# 18
  • Мнения: 1 809
Само още една идея  Mr. Green Ако случайно на вратата им видиш телефона на управителя (или какъвто се води там шеф) звънни му и говори с него -оплачи му се от обслужването в еди кой си магазин, работно време, отношение и т.н. (името е много важно да го споменеш на висок глас  Laughing ) пред продавачката/те   Joy

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
От време на време ходя в този магазин- Бебе +. Наистина са нелюбезни, но това съвсем не е единствения магазин с такива продавачки. В района има достатъчно други детски магазини, просто не ходи там.

# 20
  • Мнения: 379
Като не ми хареса отношението на продавачките- повече не стъпвам там

# 21
  • Мнения: 2 039
Че защо ходиш там?!
На мен като не ми изнася някъде, не стъпвам втори път, в доста магазини имат такова отношение, да не ти пука

newsm10

# 22
  • Мнения: 5 622

 НА мен редовно ми се случва да ме пренебрегнат заради някоя, която е изглежда по-заможна..спокойно. Да не ти пука.

Както се казва "свиркай си"  Wink

То не може всички да сме невъзпитани и да ти кажа, не е лесно да си прост  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
Ние доста неща сме си купили от този магазин.Знам две продавачки.Едната се държи нелюбезно-по-младата ;другата е много печена.Мъжа ми ходи няколко пъти и всеки път си говорят и доста голямо внимание обръща.Искахме една обикновена дрънкалка-тя всичките ги извади да ни ги покаже.Исках да купя нещо-тя каза да не си даваме парите-няма да ни е нужно и така...доволна съм сравнително...

# 24
  • София
  • Мнения: 596
Лошо е, че шефовете рядко имат цялостен поглед върху поведението на продавачите. Защото ако са постоянно в магазина продавачите козируват, а като ги няма- пей сърце. Confused Именно затова оплакванията са полезни.
Аз само да споделя - имах точно обратния случай. Ходех в магазин, именно заради конкретна продавачка, а откакто я изгониха, не ходя често, да не кажа никак. Naughty

А, иначе, го зарежи този магазин, има много други - да, може да ти е удобен, и по път, но пък така или иначе ги даваш тези пари, поне го прави с удоволствие, но на друго място!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 3 988
Е,питам момичета,не трябва ли клиента да се уважава......(

Уважавай се, за да те уважават и другите. Аз не бих ходила там повече от един път. Sick

# 26
  • Мнения: 8 917
Че защо ходиш там?!
На мен като не ми изнася някъде, не стъпвам втори път, в доста магазини имат такова отношение, да не ти пука

Peace

# 27
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  И с мен се държаха така във въпросният магазин...,ами вече не ходя там. newsm11

# 28
  • Мнения: 551
 newsm10  Аз пък обратното , редовно го посещавам и винаги са много внимателни

# 29
  • Мнения: 10 758
Няколко пъти съм ходила до въпросния магазин.Последния път вече им вдигнах биг скендъл, щото вече прекалиха.Колкото и пъти да отида, никога не са ми обръщали внимание.Като ги питам за нещо ми отговарят с половин уста.Последния път вече ми изкипя и им казах, че ако не им се работи да си ходят в къщи, ако ли пък им се работи да дойдат и да ми обърнат поне малко внимание.

Общи условия

Активация на акаунт