Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 80

  • 60 456
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 1 918
Здравейте, дами, записвам се направо тук, че предишната тема горе-долу я изпуснах и нямам време да чета  Sad

Върнах се в редиците на трениращите, като досега съм наблегнала на пилатеса и йогата, защото не исках да започвам ударно след месец почивка. Естествено цялата ми 'гъвкавост' е заминала на кино, но ще работя да си я върна. Но ми липсва желЕзото и тези дни ще хвана и някоя и друга тежест.

Ох, край нямаше този депресиращ януари, край!  #Cussing out

# 16
  • Мнения: 759
Днес поспах с малкия вместо да тренирам вкъщи, но пък сега отивам на спининг. Цяла седмица не съ ходила и пак ще съм дроб...

# 17
  • Мнения: 570
Мери, благодаря  bouquet

Ей ви го още по-разбито /за соматотипа/ http://www.yulisgym.com/telesen-tip-ektomorf-mezomorf-endomorf/ Laughing Имаме и тела за сравнение - на Андженина Джоли, Бийонсе и Дженифър Анистън  Grinning

Фрея, много те харесах на снимката  bouquet

За вчера Chisel Agility + 15 min Glute Chisel.

# 18
  • Мнения: 1 517
Чак сега се записвам с темата. Отчитам се с тренировка на Руми и малко стречинг.

# 19
  • Мнения: 2 883
АлиБали интересна статия на Юли, мислех, че съм изчела всички основни статии в блога му, но тази съм я пропуснала.
Бобче защо не си дадеш време да се нагодиш към сегашния си режим? Може би още не си свикнала.
Льоли  Hug
Мери мерси за темата  Hug забележка - моята любима Ейдриън с нейната йога я няма на 1-ва страница  Wink Иначе, както обикновено, темата е перфектно оформена  Peace

# 20
  • Мнения: 426
Мери, благодаря за новата тема  bouquet

Аз днес се отчитам с 3км вървене и 20 минути пилатес за бременни https://m.youtube.com/watch?list=PLMHMyl3oeyh00NqGBY-Y4WxPRInh9s … amp;v=1SKCq-hfB00

Като ви чета да обсъждате различни програми из темата така ми се тренира и на мен  Crazy Но тези, които коментирате вероятно ще са ми твърде трудни след раждането.
Тези дни се чудих какво мога да започна живот и здраве след като родя и имам зелена светлина за тренировки. Последно, преди да забременея правих The skinny rules на Боб(не успях да я завърша), а преди нея правих 3 ниво от 90-дневното предизвикателство на Руми(всички 90 дни). Някой със съвет или препоръка?

# 21
  • София
  • Мнения: 10 858
Нямам отчет ... в дупка жестока съм. Дано мине скоро, че се изнервям още повече.
Мери, благодаря за темата!   bouquet Hug

# 22
  • Мнения: X
Благодаря за темата  bouquet
И аз забелязах, че йогата на Ейдриън може да се добави до другото предизвикателство от първа страница, ако може.  Blush

Аз днес почивам, гърлото ме мъчи, май съм настинала нещо.

Друго, което забелязвам е бързината, с която започва да реагира тялото ми при промяна в тренировки и хранене. Нещата започват да се случват незабавно, особено що се отнася до храненето.
И аз винаги се изумявам на това.

# 23
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Рейн, ще се нагоди, де ще отиде, ама докато се нагоди ще пукна от умора  Crazy Дано днес да спя по- добре.
Отчитам с измъчени 10К с 9-9,5 км/ч- бавно, но нещо не съм във форма. Комбинация от недоспиване и чакам и да ми дойде най- късно утре. Довърших с още 30 мин бързо ходене и разтягане. Този уикенд най- после дано се отчета и с йога. Планът е уикендите да почивам от всякакво тичане и силови (само на бързо ходене ще го карам) и да вкарам йога.
Ако не се отчета с йога този уикенд, извадете патлаците  #2gunfire

Вив дано да е сезонна, тоест нерезонна дупката. Разбирам те. Аз, макар и да излязох, имам все още такива дни, с които се боря с всички сили.  Rolling Eyes Излизай бързо  Hug

# 24
  • Мнения: 1 004
Вивче, Льоли Hug


И аз бях на две събития и яденето се превърна във ..френски макарони Grinning
Утре мисля да направя един йогалатес + боди баланс + малко кардио, ще видим как ще се получи, че имам да уча за изпит в петък..последният за този семестър  Whistling

# 25
  • Мнения: 1 345
Тази сутрин направих едната от вчерашните  на iggy  
Отчитам Румяна с тренировка от 90ДП за цяло тяло

и май оживях Grinning То хората минават първо през първо и второ ниво.....
И изобщо доста хаотично тренирам, не ми се следва програма, а каквото тренировка си харесам от вашите или от първа страница на темата.
бобченка, аз също съм забелязала, че не мога да спя при вечерно трениране, но не знам какво да те посъветвам, ти си знаеш какъв график имаш и къде да вместиш.
Имате чудно тънки талии според мерките, които дадохте. Не знам как изглеждате едри при такава талия и ръст 170.

# 26
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Отчитам се с Total Body тази сутрин, на гладно. Лицевите половината модифицирах от колене. С това темпо не мога да ги направя като хората. И с калориите вчера не се справих - към 1800 Rolling Eyes . Дано днес успея да се вместя в 1300... Абе, недоволна съм от себе си... Crossing Arms

Поне го дават хубаво времето, та да се порадвам малко на слънцето!  Nature Sun With Face   Simple Smile А сега отивам да прочета линковете, които сте пуснали...

# 27
  • Мнения: 5 405
Добавих и 30-дневното предизвикателство на Едриън  Peace

За добро утро отчет - йога с един пич Grinning https://www.youtube.com/watch?v=rQaENEaAHqc

# 28
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аmanda аз например в талията не съм едра, никога не съм била, но в бедрата съм пи6тна. Разли4ни структури  Rolling Eyes

Днес едва се вдигнах, о6т еми е замаяно. Егати  Tired

# 29
  • Мнения: 10 431
Здравейте, дами!
Можете ли да ми препоръчате домашни упражнения, в рамките на 15-20 мин. за начинаещи? (имам си и постелки, и гирички, но не мога да си намеря нещо да ми допадне).
Пробвах с Руми, ама много ми е бърза - легни, стани, не мога да й хвана логиката нещо  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт