Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 80

  • 60 463
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 405
Здравейте, дами!
Можете ли да ми препоръчате домашни упражнения, в рамките на 15-20 мин. за начинаещи? (имам си и постелки, и гирички, но не мога да си намеря нещо да ми допадне).
Пробвах с Руми, ама много ми е бърза - легни, стани, не мога да й хвана логиката нещо  Rolling Eyes
През първа страница мина ли? Информация да искаш..
Румяна има и друга програма за начинаещи, по-бавна, с повече обяснение, но и към 40 минути на ден - http://fitnesinstruktor.com/6-sedmici-nachinaesti/
Виж PiYo на първата страница, 21 day fix (около 30тина минути), fitnessblender..

# 31
  • Мнения: 8 929
Аmanda аз например в талията не съм едра, никога не съм била, но в бедрата съм пи6тна. Разли4ни структури  Rolling Eyes

Днес едва се вдигнах, о6т еми е замаяно. Егати  Tired

Бобче, последния път като си мерих прасеца беше 36-7 см  Laughing Като футболистче съм и въпреки, че не си ги харесвам не веднъж съм отнасяла комплименти, когато съм на ток, че изглеждат много добре.

Аз проблеми с долната част на тялото никога не съм имала - имам тесен ханш, малко Д и сравнително прави крака. Най-голямата ми драма е, че съм склонна да трупам в коремната област - там най-трудно свалям и ми коства много.

Ама всеки с драмите си, де  Laughing

Мери, благодаря за темичката  bouquet

Днес само ще търча  Laughing

# 32
  • Мнения: 10 589
Здравейте, дами!
Можете ли да ми препоръчате домашни упражнения, в рамките на 15-20 мин. за начинаещи? (имам си и постелки, и гирички, но не мога да си намеря нещо да ми допадне).
Пробвах с Руми, ама много ми е бърза - легни, стани, не мога да й хвана логиката нещо  Rolling Eyes
През първа страница мина ли? Информация да искаш..
Румяна има и друга програма за начинаещи, по-бавна, с повече обяснение, но и към 40 минути на ден - http://fitnesinstruktor.com/6-sedmici-nachinaesti/
Виж PiYo на първата страница, 21 day fix (около 30тина минути), fitnessblender..
Да, 1 седмица я гледам вече, и колкото повече гледам, токова повече се обърквам.. сега ще видя тези двете.
Благодаря!

# 33
  • Мнения: 5 405
Fitnessblender имат различни тренировки с различно време и трудност, разгледай им канала (и сайт си имат), може би те ще са ти по-лесно смилаеми като за начало Simple Smile

# 34
  • Мнения: 817
Днес почивам. Направих първите три тренировки от Hammer and Chisel, но... Откакто я започнах ме гони такъв животински глад! Просто искам да ям от всичко и по много. Нещо страшно е. Не е глад за въглехидрати дори.

# 35
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Смоук моят прасец е 39 см камък с ясно изразен ръб на мускула като се ка4а на ток. Мен само ме питат какво тренирам като ме видят по крак  Rolling Eyes

Kama3Ka Фитнес блендър ти препоръ4вам- много добре са направени и за на4инае6ти и за напреднали. Провери тренировките от ниво 3 как 6те са ти  Peace

# 36
  • Мнения: 10 589
Смоук моят прасец е 39 см камък с ясно изразен ръб на мускула като се ка4а на ток. Мен само ме питат какво тренирам като ме видят по крак  Rolling Eyes

Kama3Ka Фитнес блендър ти препоръ4вам- много добре са направени и за на4инае6ти и за напреднали. Провери тренировките от ниво 3 как 6те са ти  Peace
Разглеждам ги точно, благодаря много  Hug Hug

# 37
  • Мнения: 570
Hammer Power + малко прасец за вчера.

Маги, и аз чета всичко от Юли. Много ми харесва леко пиперливият му стил на писане  Laughing . Жалко, че не публикува много често.

Бобче, пробвала ли си да пиеш някакъв чай вечер? Например маточина - действа успокояващо и се препоръчва за "зрав сън".

Kama3Ka, с риск още повече да те объркам  Grinning, виж и тази програма: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3639045 . Тренировките са кратки и според мен са идеални за начинаещ.

# 38
  • Мнения: 2 883
Аз пък след последното качване на кила осъзнах, че трупам и в бедрата, не само корема.
Дилянка успех на изпита
Честит рожден ден на Би  bouquet  Heart Eyes
Ох трябва да се стягам с храната и аз, че колкото джънк изядох напоследък  ooooh! и то само сладки работи. Голяма съм патица!
Отчитам Chalean Extreme burn Circuit 3
Да се похваля - най - официално започвам курс по холандски език с учител и всичко. До сега го учех в къщи, но се оказа, че съм до кривата круша и реших да кандидатствам в едно училище, на което общината дава субсидия и цената на курса ми е намалена с около 80% от стандартната, а тук езиковите курсове са доооооооста скъпички. Е, сядам отново на скамейката  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 546
Льоли, Вив  Hug  Hug
О, Би била рожденичка  Simple Smile Да си жива и здрава, Би! Пожелавам ти много късмет, любов и сбъднати мечти! Весел празник!  bouquet
Аз най-накрая съм се озаптила с храната. По план съм. Мърдам с по някое грамче надолу, но едва едва. Вчера плуването мноооого добре ми дойде. Днес ще натоваря гърба и раменете. И понеже корема миналата седмица си почива достатъчно, ще го включа и днес. Ще ходя късно в залата, че съм на родителска среща. Ако имам време, ще мина и през пътеката.

# 40
  • Мнения: 463
Мери,мерси за темата:)
БИ Честит рожден ден пожелавам ти всичко най хубаво,най вече здраве,щастие,много спортни, лични и професионални успехи. bouquet

Движение-разходка

Храна
1 6 мини палачинки с банан,овесено брашно и чиа
2 Картофи с пилешко, и сметана на фурна
3 Сьомга и салата
Ще дописвам

# 41
  • София
  • Мнения: 10 858
Да се изфукам с отчет  Mr. Green
30 мин кростренажор и малко дупе на постелката  Joy
Но по-добре от дупка и вина ...

Много би помогнаха думите на Бобчето, благодаря ти Бобче  Embarassed  Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 5 776
Би, честит рожден ден  bouquet
Вив, давай мила, знам че можеш  Hug
Аз днес исках да направя само стречинг, че съм с мускулна от вчерашната двойна тренировка, но ми се объркаха плановете, но нищо, и утре е ден  Grinning
Ммм и аз съм приготвила сьомга за вечеря, а обяда беше бъркани яйца и карфиол на пара.

# 43
  • Мнения: 4 406
Би, честит рожден ден! Да си все така красива и чаровна и много да те радват малките хубавици, е и мъжът де Hug

Ох, с тези дупки ooooh! Аз много често изпадам в депресии, не е за разправяне. За това се записах на фитнес, да се бутам в хора, да се разнообразявам.

Днес само кардио във фитнеса, не беше и малко - около 50 минути на 3 уреда. После трябваше да ходя до един институт пеш. Пък и умствено много ми дойде работата и си сипах чаша вино. Моята чаша е към 350 мл Wink Wine Glass cheers


# 44
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Вив, радвам се, че живваш  Hug

На мен ми дойде и просто съм скапана днес, пак не спах като хората  Rolling Eyes

На ММ му е странало нещо, момичета... Освен, че редовно тича, вчера ме застреля като ми поиска да му направя карфиолена пица  Shocked Shocked Shocked. Някой ми е сменил мъжа... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт