Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 80

  • 60 465
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 405
Зависи и какво тренирате у вас, не е задължително да е с маратонки Simple Smile Ако си пусна йога, разбира се, че няма да си сложа маратонките. Ако правя Шон, обаче, ще се обуя..

Довечера по някое време ще пусна новата тема.

# 736
  • Бостън
  • Мнения: 13 603
Аз си слагам екип и си обувам маратонките (за ходене) от сутринта (вместо домашни пантофи!); за кардио си сменям маратонките със "специалните" с по-дебела подметка; навън ходя с други маратонки (ако правя нещо спортно, иначе гледам да си обуя обувки/ботуши, нали се пиша "европейка"), тези 2 чифта не излизат от нас.

Отчет след малко...

# 737
  • Мнения: 817
За мен облеклото е освен всичко друго и част от мотивацията. Обувки, ръкавици, горнища. Гъдел си е, като истински спортист Simple Smile Между другото неприятно впечатление ми прави в H&C как насочват вниманието към обувките.

# 738
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
Леле, само мен ли ме мързи да се обличам/обувам и после събличам/събувам? Embarassed Mr. Green Тренирам максимално без дрехи - по бельо и спортен потник отгоре. Маратонки - само, ако има подскоци и е неизбежно. Минималистка съм явно.  Laughing

# 739
  • Мнения: 2 883
Лидз по - добре обувките (реклама  Mr. Green ) отколкото секси дупета, крака и каквото се сетиш. Пошло и вулгарно ми е и не мога да приема тренировките насериозно.

Доотчитам 5км. тичане навън  Wink

# 740
  • Мнения: 5 776
Агент, забравих да ти благодаря  bouquet
И за мен си е гъдел екипировката, имам различни маратонки за бягане, трениране и разходка. И мноооого тениски, колкото по-шарени и цветни, толкова по-добре  Laughing Дават ми настроение и мотивация.

# 741
  • Мнения: 10 017
Мерси, момичета.  Hug
На първата снимка съм след 3 години буут камп с 9 месеца пауза (за бебе Номер 3). Правех по 40 лицеви от раз, нищо че нямах изразен мускул и тичах като хала.
Втората е резулат на бокса.
Ще се престраша и ще пусна настояща снимка. Желе съм. И се треса. Страшно е.  Cry Не са мускули.
Днес се оциклих, но сутринта падна още едно кило, или литър, по-скоро. Още две остават.

Страшно е положението. Четох много по въпроса и съм убедена, че е от Мирената. Има много такива като мен, страдащи от странични ефекти. Ако не бяха тренировките и строгия режим, нищо чудно да бях станала 80кг, не 63.
Обилният косопад също страничен ефект, не от лошо хранене.
Такъв труд и старание, а нещо толкова тъпо да ми съсипе труда.

Хем се радвам, че открих причината която е поправима, за щастие, хем ми иде да убия някой. Сега да устискам до 14.03., когато ще ми я махнат.  Praynig

# 742
  • Мнения: 1 161
Да добавя едни от моите 40 минути бързо ходене с наклон на пътеката. Както и нов бисер на ММ.  Mr. Green

Скрит текст:
Тъкмо съм си направила яйца за закуска и той ми звъни.
Аз: Мило, все ми се обаждаш или когато влизам в хранителен магазин за манджа, или когато си поднасям лъжицата към устата. Искаш да се задавя, май.  Mr. Green
Той: Ами това ни е единствения проблем в семейството. Иначе и брак щях да ти предложа ( нямаме такъв)  Mr. Green , ама ти по-често посягаш към долапа и хладилника, отколкото към мен.  Mr. Green  Joy hahaha

Дези, махни я тази спирала, дай си малко време и почивка.  Hug

# 743
  • Мнения: 6 604
Свети -днешната ти снимка я приемам като подарък за мен.  Имам РД.    Blush
П. П. Докато публикувам си пуснала още една.  И нея не отказвам.   Grinning

# 744
  • Мнения: 1 161
Мерида,  newsm59 Много щастие и здраве, бъди все така прекрасна, обичай себе си и живота! И още една , пак специално за теб.  Hug

# 745
  • Мнения: 6 604
Свети -благодаря много.   bouquet
Ще се постарая да послушам съвета.   Hug

# 746
  • Мнения: 2 883
Честит рожден ден, Диди  bouquet ura с пожелания да си все така секси мадама, много отивирана и готова за нови предизвикателства и успехи  Hug Късмет във всичко и най - вече - здраве  Hug

# 747
# 748
  • Мнения: 7
Здравейте на всички трениращи. Имам нужда от малко помощ, относно храненето с цел изчистване на мазнини.
Тренирам 90 дни на Румяна Илиева от м. Февруари. Имам резултати, но все още имам за сваляне 3,4 кг. Ограничавам се и в яденето. Опитвам се да ям повече протеини, но не обичам много месо и риба. Един път седмично може, но ако ям всеки ден започва да ми се гади от него. Та...въпроса ми е - с какво мога да го заместя? Руми казва, че сиренето и кашкавала трябва да са ограничени, понеже съдържат много мазнини.

# 749
  • Мнения: 1 003
Мира_краси, яйца и кисело мляко са вариант.
От мен за днес план 4 от ФБ.

Общи условия

Активация на акаунт