Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 80

  • 60 481
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • 1st floor
  • Мнения: 9 139
И на мен почва да ми се тича, като видя слънцето рано сутрин. Проблемът ми е, че в последните 5-6-7 дена нещо хич нямам енергия. Чувствам се изцедена и без капка живец. Шон ми се опира, пък ако включа и тичане, съвсем ще се довърша... Спя достатъчно, храня се редовно и въпреки това нещо ме налегна умората... Tired Сутринта едва изкарах Кардио-то, което по принцип ми е приятно и лесно.

# 721
  • Мнения: 471
иухуу от днес си почнах тренировката с Трейси  ,кляканията и другите упражнения  Wink

а вие с маратонки ли тренирате в къщи ?? или боси ??
кога използвате маратонки ?

# 722
  • Мнения: 9 014
 И аз открих сезона за тичане на открито и направо е фантастично  Heart Eyes

Вчера отчитам само кардио, днес се мятам пак на силова с корем  Peace

# 723
  • Мнения: 1 435
а вие с маратонки ли тренирате в къщи ?? или боси ??
кога използвате маратонки ?

Аз тренирам боса, но не е особено удобно. Не си представям да съм с маратонки вкъщи. Заради самата идея.

# 724
  • Мнения: 1 348
Домързя ме да ходя до залата и осми ден от РумФит. Не бях сигурна обаче, че столовете вкъщи са достатъчно здрави, за да издържат изящното ми тяло да скача върху тях и промених едното от упражненията. После реших, че ми е било малко и направих първото от това  Аз също тренирам боса.

# 725
  • Мнения: 817
а вие с маратонки ли тренирате в къщи ?? или боси ??
кога използвате маратонки ?

Аз тренирам боса, но не е особено удобно. Не си представям да съм с маратонки вкъщи. Заради самата идея.

Аз тренирам с маратонки вкъщи. Така ми е по-удобно просто.
Отчет за днес The master's cardio.

# 726
  • 1st floor
  • Мнения: 9 139
С Шон и неговите подскоци не мога боса, задължително с маратонки. С DMX система са и ми омекотяват при скачане. Иначе, ако е по-неподскачаща програмата, предпочитам боса. Май от мързел да си търся маратонките.  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 5 776
И аз винаги с маратонки.
Дези, супер си тренирана  Peace
Днес откарах два часа в залата, сега мисля да потъркалям фоумролера и после да си взема дълга вана  Heart Eyes
Тичане съм предвидила утре, чудесно е времето, само дето сутрин палят някакви болкуци и има много пушеци, опитах веднъж да бягам, но си усещах гърлото надрано после с дни  Confused

# 728
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
И аз тичах сутринта около 30 минутки, но на пътечката. Още не мога да се осмеля да излезна.
Довечера ми се прави нещо силово, но още не знам какво.

Би, да си нацелуваш аватара. Ще я изям малката буба.

Ядох хляб. Хляб, но домашен. Домашен ама много. Кво праим ся?

# 729
  • Мнения: 2 883
Ну ми кво да прайш  Mr. Green проодължи си деня на въглени и намали мазнините и не го мисли  Grinning ти вм ли се храниш по принцип? А кога ще ми дойдеш на гости?М?
Дези и аз много те харесвам на втората, третата снимка. Казваш, че сега имаш малко кг в повече, а дали не са мускули?
Аз вчера тичах навън и днес се събудих с лека хрема. Атакувах с аспирин и витамини, чай, надявам се да се разкара. Интересно, а времето беше слънчево и много приятно. Предния път, когато излизах да тичам навън тичах в дъжда и нищо ми нямаше след това.
Джери  Laughing аз пък след следобеден сън ме гони глад за сладко  Twisted Evil
Отчитам втора тренировка за седмицата - БР W5.

# 730
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Маги, дъжд да искаш мило...

Да, като цяло съм НВ ВМХ и се държах добре до одеве. Имах хляб с квас ( от спелта, собствено производство) за домашните любимци и нещо ми падна пердето.
Скрит текст:
Довечера ще питам половинката има ли планове за другата събота. Ти на работа ли си тогава? Само проучвам предварително, че вече половин година го планувам идването и все нещо става. Пфу да му се не види.

# 731
  • Мнения: 2 883
Ну
Скрит текст:
в неделя почивам, в събота съм до 16ч

# 732
  • Мнения: X
Аманда, благодаря за отговора по моя въпрос bouquet Значи да не се плаша толкова от Румфита. Но пак ще е за в бъдеще, че издръжливостта ми никаква я няма още.

За вчера горна част + аеробиката http://fitnesinstruktor.com/usestane-za-jena/ не знам как да взема линк от приложението на ютюб на телефона, някой знае ли как става?

Аз в началото тренирах боса ама такива мазоли ми излязоха ooooh! Стъпалата ми са свръх чувствителни и чак ме е яд понякога. И най-малкото неудобство на обувката създава големи проблеми. То не бяха мазоли, пришки, рани, болки ако е равна съвсем подметката... Само с маратонки тренирам и така нямам оплаквания. Има ли някакъв начин да направя ходилата си по-калени и да не се изнежват чак толкова? Преди сякаш не бяха чак така нежни  Thinking

# 733
  • Мнения: 1 161
За днес отчитам тренировка за горна част, като започвах сериите с големи повторения и по-малко тежест и постепено намалях повторенията, а увеличавах тежестта, 40 мин.

Тренирам винаги задължително с маратонки. Имам чифт, който  ми е  специално за тренировка и не обувам никога навън.



# 734
  • Мнения: 15
иухуу от днес си почнах тренировката с Трейси  ,кляканията и другите упражнения  Wink

а вие с маратонки ли тренирате в къщи ?? или боси ??
кога използвате маратонки ?

И аз съм фен на Трейси, страхотни упражнения.  Peace Смятам, че тренировките задължително трябва да са с маратонки! Иначе, може да си повредиш нещо. no

Общи условия

Активация на акаунт