"Шеф под прикритие" по Нова

  • 72 095
  • 528
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 002
То изобщо не е истинско. Режисирано от край до край.

Роман може да се напише към Уолтопия за охраната на труда. Хиляда пъти си удари главата в желязото. Хубаво режисура, но май производственият процес на пича не е много огледам откъм беопасност на труда. Не видях каски, маски.  ooooh!

Вместо да се чуди как да се начекне в долнопробен тв формат, не е зле да се образова малко в тази посока шефчето.

# 76
  • Мнения: 140
Ами честно казано ми се иска да е истина, защото ще е хубаво наистина да има готини шефове, които помагат на работниците си, но.. това едва ли е истина. Вчера шофьора покани "новия си колега" на гости и днес работник кани "новия си колега" на гости  newsm78

# 77
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И на мен ми направи впечатление,много гостоприемни  Crazy

# 78
  • Мнения: X
грешка  Peace

# 79
  • Мнения: 14 795
Не ми харесва формата изкуствени са.Уж снимат документален филм за фирмата за пред служителите ,а разговорите не са като за такъв филм.
Американският формат също не ми хареса,но нашенският е още по-зле!

# 80
  • Мнения: 194
Това дали наистина са служители?Или са някои от постоянните обяви за кастинги за реалити формати?

Ти сега ме хвърли в голям размисъл  Thinking

Човекът с мустаците често ни носи пиците на нас, така че за него мога да потвърдя, че е служител Peace

# 81
  • София
  • Мнения: 5 658
Всички декламират по сценарий, нищо неподозиращите служители имат общо взето сходни и еднакво сърцераздирающи съдби, както и спешно належаща нужда от средства по някакъв проблем, който веднага, още от пръв поглед, започват да споделят с новия служител и да го канят в домовете си на гости.

Толкова е нагласено и толкова си личи, че е голяма смешка това предаване. Не съм си и представяла, че ще е реално заснето, но си представях нагласациите по друг начин - да разкриват неподходящо поведение на служители, нещо като Кошмари във фирмата  Grinning Ама тогава пък нямаше да излизат накрая шефовете целите в бяло, ръсещи благоденствие и повишения.

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 4 123
Голяма реклама си правят фирмите с това предаване НО....Доминос не могат да ме впечатлят никак. Ако все пак са помогнали наистина на няколко човека от фирмата е добре. За Уолтопия - ако се помогне на детето и майката също похвално.

# 83
  • Мнения: 131
100% нагласено и този сценарии ще бъде във всички серии.
Ех не можаха ли да направят нещо истинско тези хора.
А най- тъпото от цялата работа, е че много хора ще гледат и ще си мислят, че е истина.

# 84
  • Мнения: 4 002
Американският формат също не ми хареса,но нашенският е още по-зле!

Точно така.

Впрочем кой малоумник държи правата за България? В смисъл кой направлява и режисира нещата?

# 85
  • гр.София
  • Мнения: 4 175
А на мен ми харесва.  Колкото ще да е нагласено. Къде по-позитивно от всичката простотия дет се лее по тв-тата. Интересно ми беше да гледам неща "от кухнята" на едно производство или бизнес.  Леяр, заварчик-ама то имало и такива професии, ти да видиш!  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 4 864
Аз се чудя другите хора от фирмите не искат ли и те да идат на почивка, да се женят, да им измажат къщата. Малко ще им стане криво, според мен..

# 87
  • Мнения: 10 676
Аз се чудя другите хора от фирмите не искат ли и те да идат на почивка, да се женят, да им измажат къщата. Малко ще им стане криво, според мен..
И в чуждото предаване не дават на всички бонуси и почивки, а само на определени служители.

# 88
  • София
  • Мнения: 39 079
Аз пък се замислих каква ли заплата взима горкия човек 10 години, та една Турция да не може да си позволи. Мизерна, каква. Като му каза 1500 бонус, щеше да припадне!

# 89
  • Мнения: 3 378
Аз пък се замислих каква ли заплата взима горкия човек 10 години, та една Турция да не може да си позволи. Мизерна, каква. Като му каза 1500 бонус, щеше да припадне!
Много работещи хора в този край на България не могат да си позволят почивка. Заплататите са около 400-600 лв.

Общи условия

Активация на акаунт