Не обичам мъжа си - кои от вас останаха и кои си тръгнаха

  • 33 549
  • 258
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 100
Хенри, ако една жена изпитва удоволствие от секса, знача и тя получава. И двамата дават и получават.
Анджък де ! Нали и аз това казвам. Ако жената подхожда към секса и изобщо към отношенията си с мъже (може и жени Simple Smile ) със самочувствие и желание за лично удоволствие и удовлетворение, тя ще ги получи. Без да е необходима някаква велика любов. Обаче подход тип "Аз ще ти дам, аз ще ти пусна, ама..." (разбирай - ти не заслужаваш, правя компромис, жертвам се, заради... и т.н.) предизвиква съвсем обратна реакция у мъжа. В тази интелигентна дискусия няма и да споменавам даже случаи на отявлен меркантилизъм - да не се бърка с проституцията. В моята професия (техническа) има една поговорка, която е много подходяща като съвет и към 2-та пола : Ако смятате, че да наемете професионалист ще ви струва скъпо, пробвайте да възложите работата на аматьор.

Специален отговор за Толкова Щастливата: признавам си, имал съм (2) случая, в които са симулирали усоволствие с мен. И аз така си казах : аз съм причината. И не повторих. Надявам се и двете да са си намерили някого с когото да не симулират.  bouquet

# 76
  • Мнения: X
Цитат
Хенри изказваш се като последна инстанция, и може и да си прав, до някъде...за мъжката част. Но забрави, че знаеш какво иска или изпитва една жена. Първо забременей, износи дете, нека ти разпорят г*за, после да го зашият...и пак заповядай на разговор в темата.
Той говори за времето преди великото раждане. И, ако не забелязваш, казва, че мъжете тръгват с ясно съзнание.
И аз считам, че една тръгнала да забременява жена го прави с ясното съзнание за разпарянето или риска и тя, и бебето да не оживеят.
Не може да драпаш да раждаш и после да искаш съжаление с "ама аз дете ти родих, ти защо така" - курвенско е. Мъжете, нормалните, го недоумяват, за тях действието е обмислено. Те не разбират, когато някой се прави на жертва заради собствените си действия.
И аз съм съгласна с Хенри. Жените понякога са пълни идиотки.

П.п. ако някой успее да цитира първоначалния вид на поста ми, да изтрие копирания телефон, моля. Явно съм успяла да копирам няколко неща, преди да стигна до постването Simple Smile

# 77
  • Мнения: 712
Цитат
Обаче подход тип "Аз ще ти дам, аз ще ти пусна, ама..." (разбирай - ти не заслужаваш, правя компромис, жертвам се, заради... и т.н.) предизвиква съвсем обратна реакция у мъжа.

Е това е самата истина . Няма  какво повече да се допълни . Ако знаете как само ме боляло  като съм чувал . " Остави ме де , и добре искаш нещо , а мислиш ли че заслужаваш ?" . И това след 10+ години семеен живот .
    И @miramar нещо не схващам идеята защо всеки път трябва да ухажвам собствената си съпруга ? Като ерген ми се налагаше дълго да свалям една жена за да получа секс , после се оказва че трябва дълго да свалям собствената си съпруга за да получа секс , ами да си бях останал ерген тогава . Хем всеки път щях да свалям различни жени . Не сте прави скъпи мами . Замислете се защо на секса след брака му викат " съпружески задължения " . Тази фраза не се е появила случайно .

Цитат
Като почнете с подобни обобщения, човек ще реши, че само мъжете изневеряват

Зизу така е . Винаги съм казвал , че не съм чувал мъж да е изневерил на жена си с друг мъж ! . Винаги ви изневеряваме с друга жена . И в 80% от случаите с омъжена такава , защото е по-безопасно .

Цитат
Елементарно е щом като не го обичаш вземи си детето събери си багажа и си тръгни.Ако жилището е твое кажи му да го напусне.

И защо си мислете , че един развод автоматично решава всички проблеми , и пътя пред разведената жена е постлан с цветя и рози, и задължително води към другия , перфектния мъж в живота . За съжаление в реалния живот този път по-често свършва на пустото поле на самотата и самосъжалението .

# 78
  • Мнения: 25 836


Специален отговор за Толкова Щастливата: признавам си, имал съм (2) случая, в които са симулирали усоволствие с мен. И аз така си казах : аз съм причината. И не повторих. Надявам се и двете да са си намерили някого с когото да не симулират.  bouquet
Объркал си се в превода, ника ми не се превежда щастлива, както и да е.
Относно двата ти случая, няма как да си 100%сигурен че са само два.  Laughing някои жени са много добри в тази област. Лично аз не бих и не съм симулирала удоволствие, хеле пък с някой с който съм за първи път.Напълно безсмислено е да му се вдига самочувствието, когато очевидно няма за какво.
Не разбирам защо смяташ, че всички жени определят секса като "даване", не знам в какви среди се движиш. За мен секса е удоволствие, което двама човека си дават взаимно.

# 79
  • Мнения: 12 473
Аз не разбирам - мъжете не схващат ли, че ако постоянно искат и очакват секс, то той наистина се превръща в задължение, а не в удоволствие?

# 80
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз не разбирам - мъжете не схващат ли, че ако постоянно искат и очакват секс, то той наистина се превръща в задължение, а не в удоволствие?
Също така излиза и че го искат, без да се налага да влагат и грам флирт, свалка, нещо, което да накара жената да го поиска като тях. Ами какво се оплакват от липса на отклик у жената тогава?

# 81
  • Мнения: 25 836
Аз не разбирам - мъжете не схващат ли, че ако постоянно искат и очакват секс, то той наистина се превръща в задължение, а не в удоволствие?
Очевидно в някои семейства се превръща и в разменна монета. Laughing  прост пример: тази вечер ще правим секс, а ти ще извеждаш кучето цяла седмица, и ето след три оргазма тази вечер мацката си спестява и ранно ставане, после жените били идиотки... Joy Joy нека мъжете си мислят, че им даваме секс. Mr. Green

# 82
  • София
  • Мнения: 24 839
И @miramar нещо не схващам идеята защо всеки път трябва да ухажвам собствената си съпруга ? Като ерген ми се налагаше дълго да свалям една жена за да получа секс , после се оказва че трябва дълго да свалям собствената си съпруга за да получа секс , ами да си бях останал ерген тогава . Хем всеки път щях да свалям различни жени . Не сте прави скъпи мами . Замислете се защо на секса след брака му викат " съпружески задължения " . Тази фраза не се е появила случайно .

Хенри обясни проблема с тестостерона.
Аз ще се опитам да ти обясня, че при жените не е така.
Нямаме тестостерон, който да ни тика към секс на всеки няколко минути.
Нашият секс- център е в главата, затова е необходимо там да ни погалите, мила дума да кажете, да ни накарате да се чувстваме желани, а не пластмасова кукла, която да ви "олаби жилата".
Ако след брака трябва да сме задължени да ви " бутнем" , няма да ревете, че го правим проформа или го избягваме.
Желанието на жената е във ваши ръце и ако за кратко време след брака я направите фригидна към собствената си особа, не търсете вината извън себе си.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 103

    И @miramar нещо не схващам идеята защо всеки път трябва да ухажвам собствената си съпруга ? Като ерген ми се налагаше дълго да свалям една жена за да получа секс , после се оказва че трябва дълго да свалям собствената си съпруга за да получа секс , ами да си бях останал ерген тогава . Хем всеки път щях да свалям различни жени . Не сте прави скъпи мами . Замислете се защо на секса след брака му викат " съпружески задължения " . Тази фраза не се е появила случайно .


  Ами защото женската сексуалност е така устроена. Да кажем, че се храни с ухажването, което може да е под всякаква форма,  а като познаваш собствената си жена и кои са и тънките струни би трябвало да ти е по-лесно отколкото с непозната. Да, ама излиза, че и това ви е трудно.  Тя трябва да се съгласява да прави секс заради самия секс, а през останалото време да ви търпи да и киселеете и да се държите кофти, щот ви е жена.  Има и такива жени, но повечето си искат глезене и ухажване и то ежедневно иначе започват постепенно да изстиват.

  П.С. :   И absurt е писала междувременно и съм напълно съгласна с нея.

# 84
  • Мнения: 712
Аз не разбирам - мъжете не схващат ли, че ако постоянно искат и очакват секс, то той наистина се превръща в задължение, а не в удоволствие?

И аз не разбирам , това да чакаш всеки месец заплатата на мъжа си , за да ходиш на шопинг терапия .  Laughing
Не разбирате ли мили дами че това  ни изнервя и можете да ни го спестите ? Joy

Цитат
Нямаме тестостерон, който да ни тика към секс на всеки няколко минути.

Ако на 6-7 пъти за 5 години му викаш " няколко минути " , това трябва да са някакъв нов тип "светлинни минути" . И да признавам си , не разбирам ,какъв е проблема да правите секс с мъжа си 4-5 пъти в месеца ?

# 85
  • Мнения: 2 576
    И @miramar нещо не схващам идеята защо всеки път трябва да ухажвам собствената си съпруга ? Като ерген ми се налагаше дълго да свалям една жена за да получа секс , после се оказва че трябва дълго да свалям собствената си съпруга за да получа секс , ами да си бях останал ерген тогава . Хем всеки път щях да свалям различни жени . Не сте прави скъпи мами . Замислете се защо на секса след брака му викат " съпружески задължения " . Тази фраза не се е появила случайно .

Ти колега, по принцип си прав и много мъже бихме искали светът да е устроен така, но за съжаление не е. Те и жените както виждаш си имат разни представи за идеалния брак, но реалността не съвпада и с тях.
Въобще, защо си се женил с идеята да ти е по-лесно? Напротив, става по-трудно като се ожениш. Да беше прочел следната мъдра мисъл на Шопенхауер: "Когато се жени, мъжът удвоява задълженията си и намалява наполовина правата си".
Наистина най-лесно е да си стоиш ерген, а в брака трябва да изтърпиш много неща, отплатата за които получаваш от децата - да им се радваш, да ги гледаш как растат, някой ден да са ти утеха и подкрепа на стари години, и т.н.
Иначе в ежедневието не вярвам някой от нас мъжете да вижда много смисъл от брака - имаме си перални, можем да се огладим, отсреща на обедното меню можем да се наядем за 5 лева с първо/второ/трето, за секс можем да си свалим някоя мацка (собствената си жена също трябва да я ухажваш както ти казаха - сексът не е автоматичен), и т.н. Само дето не можем деца да си родим и отгледаме сами.

# 86
  • София
  • Мнения: 24 839
И аз не разбирам , това да чакаш всеки месец заплатата на мъжа си , за да ходиш на шопинг терапия .  Laughing
Не разбирате ли мили дами че това  ни изнервя и можете да ни го спестите ? Joy
Можем, разбира се, достатъчно е да почнете да се държите така, че нуждата от терапия да отпадне.

Ако на 6-7 пъти за 5 години му викаш " няколко минути " , това трябва да са някакъв нов тип "светлинни минути" . И да признавам си , не разбирам ,какъв е проблема да правите секс с мъжа си 4-5 пъти в месеца ?
Светецо, не се ли чувстваш неудобно като мъж, да трябва да получаваш секс по милост или срещу заплащане?
Когато си се оженил, как си се държал с жена си, за да има желание да спи с теб по всяко време?
Какъв образ си създал в представите ѝ и като какъв се представяш сега, за да не изпитва желание да легне с теб поне 4- 5 пъти в месеца?
Ако си дадеш сметка какво си променил, което да е довело дотук, ще направиш услуга и на двама ви.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 103
  Помните ли оня образ от "Оркестър без име" с репликата "Ще ме цака той мене с топла бира" и жена му Пепи. Чудно отношение показваше той към нея. За това ли си мечтаете големите мъжаги - покорна женичка, която да търпи всичко, че и готова на секс по всяко време без да придиря ни за отношение, ни за нещо друго?

# 88
  • Мнения: 712
Цитат
Когато си се оженил, как си се държал с жена си, за да има желание да спи с теб по всяко време?

За 40+ годишна жена направо ме учудваш направо . Много добре трябва да знаеш че всички проблеми в едно семейство започват заради пари . Пари , пари и пак пари . Кой каквото и да ти говори знай че става въпрос за пари .  И само да знаеш аз винаги съм се държал по един и същи начин с жена си . Но да не цапаме повече темата . Трябва да ви оставям , че освен домакинските задължения , аз трябва и да ремонтирам счупения си бойлер . Лесна е вашата като ви се счупи бойлера почвате да пилите на скъпите си . А аз няма на кого да пиля .  bouquet

# 89
  • Мнения: 32 245
Хенри, ако една жена изпитва удоволствие от секса, знача и тя получава. И двамата дават и получават.
Анджък де ! Нали и аз това казвам. Ако жената подхожда към секса и изобщо към отношенията си с мъже (може и жени Simple Smile ) със самочувствие и желание за лично удоволствие и удовлетворение, тя ще ги получи. Без да е необходима някаква велика любов. Обаче подход тип "Аз ще ти дам, аз ще ти пусна, ама..." (разбирай - ти не заслужаваш, правя компромис, жертвам се, заради... и т.н.) предизвиква съвсем обратна реакция у мъжа. В тази интелигентна дискусия няма и да споменавам даже случаи на отявлен меркантилизъм - да не се бърка с проституцията. В моята професия (техническа) има една поговорка, която е много подходяща като съвет и към 2-та пола : Ако смятате, че да наемете професионалист ще ви струва скъпо, пробвайте да възложите работата на аматьор.

Специален отговор за Толкова Щастливата: признавам си, имал съм (2) случая, в които са симулирали усоволствие с мен. И аз така си казах : аз съм причината. И не повторих. Надявам се и двете да са си намерили някого с когото да не симулират.  bouquet

Тука вече показваш голямо незнание за жените. Жената не е мъж, че просто да прави секс без емоции. Това го правите вие мъжете. Не казвам, че няма и такива жени, но жените си влагат чувства повече от мъжете. Така сме устроени.

Общи условия

Активация на акаунт