Безсънни нощи

  • 8 206
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 395
В начална бременност се будех в 4 часа, наспана, все едно съм спала с дни. От хормоните беше, според гинеколога. После имаше един период в който спах, после пък почнаха подготвителните контракции.....пак в 4 сутринта  Joy Joy hahaha цепех секундата. Ако не я бяха извадили секцио, убедена бях , че ще раждам в 4  Crazy Crazy

# 16
  • Мнения: 719
докато ходех на работа, заспивах в 9 и си спях добре, сутрин едва  ставах...
и после ......имах чувството, че съм бременна в най-горещото лято на всички времена (изминалото лято) Заспивах към 11-12 , ама едно въртене , едно чудо. Обаче аз през деня не мога да спя по принцип, и като бременна пак не спях.

И още нещо: и мен ме плашеха как няма да спя, ама....ей на , имам си едно прекрасно човече, което нощем яде и си заспива веднага. Още няма 5 месеца, а заспива в 8 и сутрин яде в 5. Аз си спя Simple Smile Така че всичко е до детенце, не се настройвай, че няма да спиш, а и така да е....и това ще мине. Лека бременност и хич не се тормози, гледай си филмчета, чети си книжки и си живей живота Wink


хахах, Звезден прах, много ме разсмя Simple Smile Ей на това му викам точен човек

# 17
  • бургас
  • Мнения: 739
Благодаря ви много. Аз сега като започна да си ги пресмятам сигурно за 3 дни съм спала 5 часа общо. Вече не ме свърта. Посред нощите какво ли не правя - торта ли не беше, скраб за тяло, ама какви ли не глупости.  Grinning Grinning

# 18
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Аз винаги съм била на безсънен режим и след като забременях, това не се промени. Стоя си по цели нощи, че и през деня не ми се спи. В много редки случаи, придремвам за не повече от 30мин-час.
И поредна нощ се събудих в 3 и си кукувам, дори котката се е проснала в краката ми, кърти и не помръдва... Mr. Green
Поне съм здраво тренирана за дълги нощи, с които толкова ме плашат. Laughing

# 19
  • Мнения: 15 109
Поне съм здраво тренирана за дълги нощи, с които толкова ме плашат. Laughing
Повярвай ми, съвсем различно е. Ние с мъжът ми спяхме леко, будувахме с часове нощем и нищо не ме плашеше. Като се роди детето, заспивах права докато стигна до креватчето да го взема да го кърмя. А мъжът ми половината събуждания не ги чуваше, макар преди и от муха да се събуждаше Simple Smile

# 20
  • Мнения: 198
Докато бях бременна бях на периоди.Имаше моменти в които не се наспивах пълноценно,после пък към края имах чувството,че мога да спя денонощно Grinning

# 21
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
С предната ми бременност безсънието започна към 5-6 месец, обаче сега още от началото не мога да се наспя като хората.Сутрин трябва да ставам в 6:30 да приготвя детето за училище и се разсънвам.Към 14 много ми се доспива, обаче не смея да заспя и да оставя малкия сам и едва удържам фронта до 20:30 вечерта.Обаче тъкмо си легна и отварям едни очи като бухал.Може би заспивам към 22, през нощта се събуждам поне 2 пъти...Според лекарката ми е от хормоните и се надявам малко по нататък поне да има някакво подобрение...

# 22
  • Мнения: 21
Здравейте и от мен Simple Smile И аз имам голям проблем със съня...Уж си лягам що годе нормално време а през цялата нощ съм като пумпал във леглото(добре,че е голямо).Щом се наложи със приятеля ми да спим във отделни стаи з/о само ритам и блъскам... Laughing Явно всички бременни минават през това  Wink

# 23
  • бургас
  • Мнения: 739
Вчера за първи път си легнах "рано" Grinning във 2ч. И днес цял ден вървя и спя. Като бухал съм. Grinning Grinning

# 24
  • Мнения: 154
Здравейте и от мен и аз съм така лягам в 12 и в 3 вече съм наспана. През деня гледам да не лягам и да се изморявам повече, но уви...

# 25
  • Мнения: 2 288
Здравейте и от мен, явно психически трябва да се подготвям, че ще продължа да кукувам  Rolling Eyes

По принцип спя дълбоко и с танк не можеш да ме събудиш, но вече втори месец чувам как кучето се мести в другата стая, още съм в 10гс, но непробудното спане определено е мираж. Като се прибавят 3-5 ставания до 00 и среднощните разходки на кучето, че тя е мама и явно не й се е нормализирал организма, то след всеки час спане има поне половин час кукуване. Луда работа ама ...  Mr. Green здраве да е и всичко да е наред, клепачите мога и с кибритени клечки да си подпирам  Crazy

Преди месец чух, че съседите ми имат часовник, който удря на кръгъл час (брой удари=часа), е, определено ми помага с точните среднощни кукувания  Mr. Green (добре че се прибират в седмицата по веднъж за ден два, та за около 3 дни батерията му пада и настава тишина, да се чуди човек как не забравят да сменят батериите)

# 26
  • Мнения: 1 026
И аз не спя по цяла нощ, но спя до обяд. Всички ми казват спи сега, че после.. Е какво после? Сега ако спя повече - после няма дам и се спи ли?  baby_neutral

# 27
  • бургас
  • Мнения: 739
Не знам аз вече започнах да се побърквам,или пак ми се яде много или не спя или спя сега и в депресия започнах да изпадам не знам

# 28
  • Мнения: 712
И аз не спя по цяла нощ, но спя до обяд. Всички ми казват спи сега, че после.. Е какво после? Сега ако спя повече - после няма дам и се спи ли?  baby_neutral

Да, да - точно  Laughing То сънят не се натрупва. А и сякаш нарочно не спим  Grinning Аз спя, но се събуждам рано. Не се оплаквам, стига ми Simple Smile А и тренинг за това, което ме очаква!

Принципно е от хормоните  Peace За всичко са виновни те  Grinning

# 29
  • бургас
  • Мнения: 739
Аз сега пък изведнъж започнах да спя по 12/13 часа и то ако не ме събудят не мога да стана побърквам се  Grinning Grinning Grinning Grinning 

Общи условия

Активация на акаунт