Безсънни нощи

  • 8 210
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 026
Аз сега пък изведнъж започнах да спя по 12/13 часа и то ако не ме събудят не мога да стана побърквам се  Grinning Grinning Grinning Grinning 
Явно си е на периоди. И аз имам дни в които заспивам в 5-6 сутринта и в 10 съм се наспала, но има и дни в които не виждам слънцето.. Добре че обърнаха времето  hahaha

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 436
И аз се събуждам около 5/около това време изхвърлят контейнерите пред блока/ Laughing Трудно заспивам..,та си мисля скоро да си взема от онези големи възглавници за бременни за спане.Използва ли някой вече такава да сподели мнение? Simple Smile

# 32
  • Мнения: 4
И аз имах няколко такива периода, но като цяло изкарах 8те месеца без проблем със съня. Но от началото на 9тия (вече съм в 39 г.с.) изобщо не мога да мигна през нощта. Ужасно съм уморена цял ден, подремвам за час-два следобед и когато залезе слънцето се укокорвам. Не идва и не идва този сън, особено последните няколко дни. Вече с нетърпение чакам да се роди бебето. Tired

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Не спях нощем както трябва от четвъртия месец. Мръкнеше ли и само се въртях, виж през деня си спях и преди и след обяд по два часа. От началото на осмия обаче почти не затварях очи, събираха ми се не повече от 2 часа с прекъсване, сама не знам как издържах. В края на осмия месец дори лежах в болницата, всички спят, аз стоя и ги пазя... Много гадно беше.

# 34
  • Мнения: 1 026
И аз имах няколко такива периода, но като цяло изкарах 8те месеца без проблем със съня. Но от началото на 9тия (вече съм в 39 г.с.) изобщо не мога да мигна през нощта. Ужасно съм уморена цял ден, подремвам за час-два следобед и когато залезе слънцето се укокорвам. Не идва и не идва този сън, особено последните няколко дни. Вече с нетърпение чакам да се роди бебето. Tired
Малко остава - стискай зъби. После пак няма да спиш, но поне ще си имаш занимавка  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 462
Бременността ми беше един от най-странните периоди. Една вечер лягам в 10, спя до 10 на другия ден, на следващата вечер заспивам в 12, а в 2-3 вече съм се наспала и съм готова за приключения  Grinning С ММ сме излизали в 3 сутринта на разходка, защото не мога да спя, направо горкия как издържа. Като сложиш е хилядата пъти до 00, и постоянните промени в настроението, побърках хората около мен.

Малко спам...
Скрит текст:
Не знам при вас дали се е случвало, обаче имаше няколко месеца, в които вечер се прибира ММ от работа, сядаме, хапваме, той решава да ми разкаже нещо, което е станало през деня и аз избухвах в някакъв неукротим рев. Обвинявайки го, че той не знаел какво ми е, че на него му било много добре. Мен никой не ме е спирал да излизам, да се забавлявам, ама ей на. Той беше виновен за абсолютно всичко на тоя свят Grinning

# 36
  • бургас
  • Мнения: 739
Мамии още малко и ще съм мама,надявам се всичко да мине по план и да няма издънки. А за спането в последно време не спя по 4/5 дни лягам за по 10 минути и ставам като кокошка.

Общи условия

Активация на акаунт