Отговори
# 15
  • Мнения: 124
Относно активността и моето бебе доста шава тези дни. И аз като вас имах проблем със заспиването след като стана до WC а снощи за първи път не можах да заспя от силното ритане заяква явно момчето.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 11
pariss , благодаря ти...и аз него си харесах,но просто не знам с какво е повече от този,който е 2 в 1 и затова попитах newsm03

# 17
  • Мнения: 3 331
Моят бебок шава, когато съм седнала и не съм в движение, но не ме е будил досега, много ми е послушен Crazy Явно аз съм от късметлийките относно среднощното пишкане - ставам най-много веднъж, и то не всяка вечер, а понякога даже му се моля на мехура да пуска по-бързо, защото го усещам, че е пълен, а не тръгва Grinning

# 18
  • Мнения: 170
У аз не ставам много до wc, просто не ми се приспива преди 3-4 часа, а и да ми се бебо толкова шава, че е невъзможно да се заспи. Миналата вечер заспах рано ( към 2 Grinning) и се сабудих в 4 защото малкия искаше да излиза от пъпа ми. Хихи Simple Smile
Относно стерилизаторът аз се замислям дали да не си взема един обикновен за микровълнова? А и не ми се дават 300лв за стерилизатор....

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 194
Здравейте и от мен.. рита мноого.. преди беше само като легна, сега вървиш, стоиш все рита и опъва. Сънят е същата работа.. лягаш, заспиваш, но станеш ли през нощта няма заспиване. Не мога да си харесам още комплект за изписване.. не че съм се разтърсила. Посетила съм 2 магазина. С тези много части + потници и гащи вътре са ми много странни. Потник и гащички на новородено.. не мисля.. Ще се обикаля из Пловдив май..

# 20
  • Мнения: 2 379
От 3я месец е като центрофуга и не се спира. В началото "пърхаха пеперуди" и се усещаше самото усукване. Последните 4 месеца е страшно направо, не ме събужда, но е хиперактивен....понякога чак ме изненадва, колко рязко и силно се движи. Изкривява ми корема последните 2 месеца..не ми се мисли в 8 и 9 какво ще е....понякога се случва на 4-5 дни да се кротне малко и само да се върти лежерно без да се опитва да ме изкорми. От 2 месеца и повече е с главата надолу и си сменя дупето...преди го подпираше в лявото подребрие, сега дупето му ме удря в дясното подребрие, а се наведа малко ме е сритал в диафрагмата. За това пък ходя изправяна, без да се изгърбвам Wink
 Рядко се будя нощем за нужда, но пък вечер сънувам ужасно много и сутрин съм изморена. Явно и пролетната умора ме хваща напоследък, защото пак станах сънлива....Почти няма време, в което не мога да заспя.
Аз съм се спряла на стъклени шишета. Мисля да изварявам или да ползвам уреда за готвене на пара.

# 21
  • Мнения: 358
Страхотна е новата темичка! bouquet
Ама нямаме угодия- като ритат, много ритат, като не ритат-добре ли са. Simple Smile)
Диването днес си показа пак магариите на ЖК. Още му е широчко явно, защото си беше протегнал крачетата. Аз се чудя защо ми опъва, той ми се чекне. Голям артист.
Иначе вече е 1060 грама, седалищно за сега и пъпната връв през вратлето. Дано не се омотае хубаво.

Аз трудно заспивам напоследък. Иначе си спя непробудно и ставам рядко до WC.
Още нищо не съм харесала за изписване, ама и повечето комплектчета не ме грабват.

# 22
  • Мнения: 154
Harista, много е сладък комплекта. Ще разгледам и аз в сайта, влюбена съм във всичко мечешко  Mr. Green Аз още нищичко, ама нищичко, не съм купувала...
Движенията на бебчето вече и при мен се усещат доста повече. Отново е на периоди, но вече след като съм болничен и съм си вкъщи са доста по-осезаеми. На преглед съм на 11 февруари и нямам търпение да разбера колко сме пораснали Simple Smile Все още не съм ходила на третата фетална морфология? Моля момичетата от София да споделят къде са били и дали са довони, защото аз не искам да ходя при Стратиева отново...
Обсъждате и съня. Доста си поспивам аз и не знам дали е нормално. Вечер лягам в 9,а сутрин се събуждам в 8. Следобяд още 2-3 часа и съм постоянно сънлива и тромава през последната седмица. На някой случвало ли му се е? Дали е от натрупаната умора или ....

# 23
  • Мнения: 27
Честита Нова Темичка   bouquet
Бебчо е активен през деня и вечер когато легна, през нощта не усещам движение.До WC си ставам поне един път задължително.През деня ако съм по разходки се изморявам много и кръста почва да ме боли
Днес бях на ЖК всичко е ОК.От следващото посещение започваме записване на тоновете.
Хубав ден на всички.

# 24
  • Мнения: 2 379
bridzit, радвай се на съня си, докато можеш, защото после няма да имаш този лукс Wink ххахах Ти си късметлийка.
Аз също много обичам мечки, кошарата ни е с панда. Иска ми се  да си взема и нещо с маймуна, заради годината на Огнената маймуна ..Simple Smile

# 25
  • Мнения: 154
хахха... доста идейно е дрешка с маймунка! Казват, че децата родени през тази година ще са с голям късмет, но и много палави! Simple Smile
http://gb.benetton.com/shop/gb_en/kids/baby-boy/t-shirts/t-shirt … animal-print.html  Mr. Green

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 194
Harista, много е сладък комплекта. Ето това според мен са нещата, които са необходими. И аз ще разгледам сайта.

# 27
  • Мнения: 17
Записче в новата тема! Страхотна е!
Ние сме добре, момата ни е 1423 грама 29+2 деня, седалищно е обаче ще видим дали ще се обърне Simple Smile
Иначе и ние пазаруваме вече активно, дрешките съм оставила за този месец а март ще вземем козметиката и започвам да се стягам че нищо не се знае Simple Smile
Поздрави и до скоро Simple Smile

# 28
  • Мнения: 128
PaulieM - мерси за новата темичка.
Аз правих изследването за гестационене диабет, рутинно е при нас. Нямаше проблеми.

Аз пък съм на другата крайност с кг - качила съм само 5 засега, като знам че 1.7 от тях е бебето Simple Smile.
Последните три месеца по 1 кг качих, сега чакам и февруари да кача 1. Малко се притеснявам на моменти не е ли малко, но лекарката ми ме успокои че е нормално и бебето си е ОК, а и после ще ми е по-лесно свалянето. С предната бременност качвах равномерно от началото по 1-2 кг на месец, общо качих 15 и сравнявам двете си бременности, та затова ми е малко притеснено.

След малко ще ходя да регистрирам бъдещата кака за училище - на есен ще е в предучилищна Simple Smile.

Хубав ден на всички  bouquet

# 29
  • Мнения: 270
Запис!
PaulieM,  bouquet
На мен от 2 седмици пак почна са ми се гади, особено сутрин. Малко ми трябва да повърна, но се сдържам. И все ми е уморено, замаяно. Днес и десният крак ми изтръпва. Като добавим и че трета седмица съм на системи (с малки почивки) и само лежа, направо си е мъка.
Броя дните до влизането ми в девети месец, но то си е цял месец още.

Някой питаше в предишната тема за ротавирусната ваксина. На сина ми слагах и не е имал проблеми с ентеровируси и дори разстройство не е имал. И сега мисля да сложа на бебето.

И моят бебок рита много, но нощно време е кротък или поне не го усещам. Аз доста спя- по 12 часа откарвам. През нощта не винаги ставам да пишкам, а и да се случи да стана, после пак си заспивам.

Комплект за изписване аз ще си сглобявам според това какво ще е времето- края на март може да е и 20 градуса, а може и сняг да има.

Относно козметиката- ще ползвам минимално, основно кремче против подсичане и лосион/олио за тяло, което ще слагам, за да правя масаж след банята. Щото на сухо ще е трудно да масажирам.

Общи условия

Активация на акаунт