Магията на изтока - тема 45

  • 44 153
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 767
Честита нова година и по Лунния календар. Според китайския хороскоп това ще е годината на Червената огнена маймуна.


Какво да очакваме от новия албум на Дже - NO.X.

# 31
  • Мнения: 3 161
Slave Hunters (Episode 1): г/д става за гледане. музикалното оформление бе странно в първия бой. добавям и втория бой. сексуалните намеци спукват от смях. и естествено, типичната за азия, инфантилна актьорска игра, която явно там наричат хумор/комедия. разсмиват яко  Joy

Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 15:41 от Damarcus

# 32
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Честита да е годината. То от Китай онуй кичозното предаване с фигуристите разбрах че им е новогодишна програма  Laughing, не само нашите са зле. Аз се спасявам редовно с френско новогодишно предаване и не мърморя, то кабаре ама кича не може да се сравни просто с гореспоменатите  Mr. Green
The Slave Hunters - Damarcus, това ли имаш предвид? Като гледам каста , може би щом не ти допада играта да не е това твоята бира. На корейците актьорската игра им е силата. Слабото звено е другаде.

# 33
  • Мнения: 3 161
Същото!

# 34
  • DE
  • Мнения: 9 068
Аз така и не разбрах кое му бе толкова хубавото на ловците на роби, едва го добутах до 4еп.
Виж за начинаещ Hong Gil-dong - https://en.wikipedia.org/wiki/Hong_Gil-dong_(TV_series) ми бе екстра. Може младежа да опита първо с него. Помня, че имаше много фенове мъже. А Канг Джи бе брилянтен там плюс Гън Сок и Сонг Ю Ри.
Честита нова и китайска-лунна нова година.


жицата си е жица.

Аз пък харесвам руските новогодишни предавания  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 6 767
Damarcus, няма как да избегнеш споменатите от теб неща. Имат си техни типични особености, които за незапознат зрител са странни и понякога неразбираеми, но с времето започваш да ги приемаш като част от културата им. Не си гледал японски сериал да видиш там какво е инфантилност и преиграване Wink. Първите няколко епизода, специално при корейските драми, не винаги са показателни за това, което следва Peace.

Дане, то интересното идва след 4-ти епизод. Чанг Хьок не е за изпускане в ролята на Де Гил.

# 36
  • DE
  • Мнения: 9 068
Абе аз съм сигурна, че Чанг Хьок е прекрасен, но скоро трудно ще си причиня нещо само заради някой актьор. Още ми държи влага от Венерата. Добре, че го свалих и прехвърлих само сцените със сладурите и Джи Соб, които е станал още по-великолепен  Heart Eyes Дано скоро си намери проект за които да не се чудиш, как аджеба този великолепен актьор се е напъхал в това  Grinning
Макар, че напоследък стана практика за доста такива недоразумения. А и китайците напредват доста настъпателно  Twisted Evil

Marry Me, or Not? Да се нагледаш на добре облечени мъже и жени и Рой който е страхотен  Heart Eyes

# 37
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Мда , при по -старите сериали важи правилото че сериала почва след 6-8- и епизод. Първите трябва да се преживеят .  Simple Smile
Във връзка с това, направо май ми липсват така написаните сценарии. Тогава знаеш че може да потръгне. А сега повечето като почнат "по нанадолнището" си карат в тази посока без промяна  Thinking.

# 38
  • Мнения: 3 161
историята си е хубава. малко напън в изпълнението и си става добър сериал. така като вкарват комедия във филм, който не е комедия азиатците винаги ме спукват от смях. ама сигурно баш комедиите им са нещо униклано тъпо и несмешно Laughing Иначе любимия ми прийом е преиграването. Затова и гледам ония филми с гумените чудовища и се спуквам от смях и си викам seriously dudes  Joy

# 39
  • Мнения: 9 193
Damarcus,че сериалите не стават... не стават.Никой да не ме пита,защо все още правя опити да ги гледам.Това конкретно за корейските сериали иде реч.Обаче newsm78 защо не погледнеш някой хубаво направен филм (принципно предпочитам да гледам филми,че времево са по-кратки).
Незнам какво си гледал и какво предпочиташ,но ще предложа няколко филма.
Китай/Тайван
Примерно оскаровото предложение от Тайван -The Assassin
Kano - спортна тематика по истински случай
The Flowers of War
Infernal Affairs  - по-добър е от американската версия,а и е първоизточника
Red Cliff
Confession of Pain

Япония
Shinobi
Byakkotai
Tenchi: The Samurai Astronomer
Tomorrow's Joe

Корея
May 18
 Duelist
Heaven's Soldiers
Phungsan Dog
Friend

И разни други от Азия
Deep in the Jungle - Тайланд
The Magnificent Five- Тайланд
Ong Bak и The Protector - Тайланд и са мелета
The Raid - Индонезия и меле

Сори,нямам възможност да дам лонкове в ИМДБ-то. Blush

# 40
# 41
  • MJF
  • Мнения: 8 591
 Mr. Green Joy Mr. Green
Никой да не ме пита,защо все още правя опити да ги гледам.
И мене  bowuu Laughing
Няма връзка с търсенията на Damarcus. "Корейско кино" първосигнално ме сеща за Ki-duk Kim. ,Разбира се не е само той. Има още няколко кор.  режисьора които  си "пазят името".

# 42
  • Мнения: 9 193
Mr. Green Joy Mr. Green
Никой да не ме пита,защо все още правя опити да ги гледам.
И мене  bowuu Laughing
Няма връзка с търсенията на Damarcus. "Корейско кино" първосигнално ме сеща за Ki-duk Kim.
Еееее,в предложенията има на Ки Дук - Phungsan Dog
Не е режисьор,но е продуцент и сценарист.

Обаче,не се сетих да предложа нещо (освен The Flowers of War) на Имоу Занг ooooh!,а точно при него има какво да се види.

# 43
  • Мнения: 3 161
The Flowers of War - гледан и харесан.

# 44
  • Мнения: 14 418
The Flowers of War - гледан и харесан.

А, така значи си от моя отбор Peace
Всикчо на Yimou Zhang ми харесва-уж е един стил,а все има какво да ме изненада.
Сега нещо надничам към по-близкоизточните продукции ooooh!
Скрит текст:
като това например "Великолепният век: Кьосем Султан"
tooth

Общи условия

Активация на акаунт