Магията на изтока - тема 45

  • 44 093
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Да и аз се  Joy на тази сцена + племенника и баща му  Mr. Green
Догледах епизод 8. Мнооого добър , смях се до край. То номера със съпругата във фаза 2  Mr. Green, после всички сокове- женшен, от лук че и змиорки...  Joy нашия отбор "тримата от запаса - героите на Lee Sung-Min, Kim Dae-Myung и Siwan" цял епизод ме  Joy hahaha Joy

Последна редакция: чт, 21 апр 2016, 15:20 от Шошулчо

# 721
  • Мнения: 640

Happy Home
Скрит текст:
Много ми е гадно, че главната се самообвинява и съсипва, че не може да има повече деца, а толкова много го иска. Онзи плужек, мъжът й, си е направил вазектомия без изобщо да си направи труда да я уведоми. А крокодилът не пропуска шанса да издевателства над снаха си и то с много гадни и подмолни техники.

Скрит текст:
Нали не разбирам всичко Embarassed и това за вазектомията съм го пропуснала. Чудех се ,как секретарката не е забременяла още. Даже ,като беше болна си помислих ,че е бременна.
Близнакът на ГГ ми идва да го удуша Simple Smile ,не че съпругът й заслужава нещо друго.Свекървещицата  искам  да й се срине цялото  величие. Голям злодей, но окъпан  JoyЦветовете на дрехите й обаче са много красиви.
Не можах да разбера ,защо ГГ- доктора  се е развел ,по точно защо се е оженил ,какъв е бил този странен брак newsm78   
Бащата на доктора има страхотна прическа ,викаме й кукуригу    hahaha

Последна редакция: чт, 21 апр 2016, 16:07 от pavlinaio

# 722
  • Мнения: 6 679
Happy Home
Скрит текст:
Семейната сага на доктора не са я разказвали все още, освен ако не съм я пропуснала с мишока, че доста редактирам.
А за вазектомията (дано не съм се объркала, че гледам с един механичен превод на смърфовете) споменаха в една от сериите в разговор между съпруга и лекаря, който му каза за проблема на жена му и, че майка му крие истината от нея.

# 723
  • Мнения: 6 679
В спешълите на Слънцата, които се излъчиха вчера и днес, са събрани някои от романтичните и забавни моменти на главните плюс 2-3 драматични. Утре ще има още един, който се споменава, че ще включва орязани сцени и такива от "зад кулисите".

И един клип, който няма общо със сериала, но в него участва David McInnis, който изигра "лошият капитан Аргус".

# 724
  • Мнения: 640
Entertainer изгледан първи  и втори епизоди на руски. Всъщност нищо ново в шоу индустрията... За Ji Sung http://doramatv.ru/list/person/ji_sung има ли смисъл да коментирам ? Е ,не минава без идолче  Mr. Green,но не ми е от еднаквите. Разпознаваем ми е Joy

# 725

Общи условия

Активация на акаунт