Магията на изтока - тема 45

  • 44 155
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 15 466
В Слънцата май нещо объркаха времената newsm78

Скрит текст:
Уж е минала една година ,а те още с незаздравели рани.
Скрит текст:
Нали имаше взрив, това трябва да са белези от изгаряния.

Едната година раздяла им е запазена марка.

# 676
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Къде са качени последните серии?
И някой да ми каже моля в края на The innocent man колко умрели ще има?Няма начин някой да не бъде убит/самоубит.

# 677
  • BG
  • Мнения: 4 457
Mного е забавен този Refresh man, главната тъкмо я повишиха в секретарка на шефа, а се оказа че новия шеф е героят на Аарън, с който са били съученици ( естествено, сещате се, че тя му е била ученическата любов, поне такъв е намека, тя е била the best, пък той the worst). Новия шеф обаче не я намери за достатъчно добра  за тази и длъжност и я смъкна в 3-ти отдел по продажбите, който се оказа в някакво запрахолясало място в трета глуха и целия му екип се състои от четирима идиоти, ама сега сигурно тя ще възродява отдела  Wink  Много добра    химия има между двамата, пък и Аарон  се е разхубавил повече, чак да се чуди човек накъде още Laughing кофтито е, че е само по епизод на седмица  ще се влачи кой знае колко време този сериал.
Ама ще пусна едно клипче, да обърна внимание на дането, тя по някой път ми се връзва на хвалбите hahaha

# 678
  • Мнения: 6 772
Къде са качени последните серии?
И някой да ми каже моля в края на The innocent man колко умрели ще има?Няма начин някой да не бъде убит/самоубит.

Случи, ако питаш за Слънцата, бг буквичките ги качват в subsunacs. За последния епизод сигурно ще са готови днес или утре. На английски и руски вече са по сайтовете.

The innocent man
Скрит текст:
Спокойно, никой не умира.

# 679
  • DE
  • Мнения: 9 068
Да бе, ще ти се  smile3534 след миналата година дето се гърчих с всички започнати и недопреведени, никакъв шанс   Naughty
Всъщност му хвърлих око още щом се появи, но предвидливо го заобикалям отдалече, докато не е излъчен целият Grinning Аз всъщност не съм гледала никъде Арън, с годините и придобиването на мъжко излъчване е станал още по-впечатляващ. И партньорката му ми харесва, вероятно ще му хвърля едно око когато го преведат целия  Peace
Да ви пусна нещо дето искам да го чуя само в изпълнение на любимката ми Yoo Jei  Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 640
Refresh man и аз го следя. Забавен е с техните "гадорийки".Ще видим настоящата му главна секретарка ,как ще понесе бившата съученичка. Не разбрах, защо очилаткото остави главният секретар на другата фирма ,да се гаври с момичето . Уж ще я сваля ,а я остави при вълка.Дали и на него не му е погаждала номера ,като секретарка  Thinking

# 681
  • Мнения: 6 772
Дане, те го превеждат бързо и редовно, само дето е по епизод на седмица. Като Броманса. А мацката участваше и в Marry Me, or Not? като сестрата на главния, но не помня ти дали го гледа.

# 682
  • Мнения: 14 418
Не съм успяла да догледам Слънцата-надявам се да не се разочаровам Laughing
Петък е -може някаква фотосесийка Two Hearts за случая да предложите,за освежаване на очичките,че тежка ми беше седмицата Flutter

# 683
  • BG
  • Мнения: 4 457
pavlinaio, аз съм още на средата на 3 еп. и затова не знам за какво по-точно става въпрос Peace А за сегашната секретарка на Аарон - по-скоро ми се струва, че се чувства виновна за това, че зае мястото и, не съм забелязала за момента да показва някакви чувства към него, но ще видя следващите еп. как ще е.

Да добавя и дебюта на NCT U на  Music bank.


и The 7th sense

2в1, какво ще кажеш за хлапетата, харесват ли ти, ние със Шоши ( тя не знае още де, ама нали винаги е съгласна с мен) сме си харесали Теил( шоши, да знаеш, това е този в дясно, с дънковото яке и черната шапка) , то не че сме чули кой знае колко, ама ти не се притеснявай, ще видиш после като чуем повече неща, че съм права Laughing

# 684
  • Мнения: 6 772
Сосче, заради тежката ти седмица...
Скрит текст:
Отбор "Great man"


д-р Чи Хун


Снупи, Пиколо и Хари Потър


Отряд "Алфа" + Плутон


Сержант Ким Ки Бум


Д-р Даниел


Аргус


Гостче, новите пумпали ще ги опознаваме с времето Wink.

# 685
  • Мнения: 14 418
О, 2 в 1 ,много мило-точно това ми трябваше bouquet
Имам делово предложение-сномката -Отбор "Great man"за първата страничка на следващата тема.Аргументите-подхожда на сезона,идва лято,отпуски,море ,приятно емоции,Сосчето Embarassed чете темата винаги от първата страница ooooh! ,останалите потребители предполагам също ще им допадне Wink
Само това фото и аз май го бях поствала някой петък или сутрин ,ама тогава не знаех от къде е  Joy Joy Joy
До сега не знаех защо ГГ  Song Hye-Kyo не ми харесва -ми светна ми най -накрая-искам да съм неяно място-и в Слънцата и във Вятъра-все с мои любимци Heart Eyes си партнира,ми как да ми хареса. Mr. Green

# 686
  • BG
  • Мнения: 4 457
Ще ги опознаваме,2в1 ами как Laughing И аз имах тежка седмица, тъй намръзнах в понеделник, че още не мога да дойда на себе си.
От мен петъчно Аарон, понеже ми е актуален в момента Wink
Скрит текст:



и понеже съм напълно съгласна с дането, че някои мъже с годините стават  по-впечатляващи добaвям и другия тайванец, който е forever young- Show Lo
Скрит текст:

# 687
  • Мнения: 886

.грешка
..

# 688
  • Мнения: 640
Тъй - като сте едни от големите спецове по музикални изпълнения ,бихте ли ми казали ,коя е оригиналната песен на OST на Everyday Night  http://mp3.cc/m/5512-Ost/15820363-Kogda_nastupaet_noch_Everyday_ … en_it_s_at_night/

# 689
  • MJF
  • Мнения: 8 591
 Laughing e  щом с шапката е нашия човек съм съгласна. Но разпознаването е далече в бъдещето  Mr. Green Blush
Misaeng
Е Son Jong-Hak как ме стряска с героите. Не ми стига в Ms. Temper & Nam Jung Gi ами и в Misaeng сега ме  newsm43 yahoo_49

Общи условия

Активация на акаунт