Магията на изтока - тема 45

  • 44 159
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 776
pavlinaio, песента е на Buga Kingz - Love Exploration.


The Throne
Страхотен Ю А Ин. Как само пресъздаде лудостта на един кралски син. Лудост предизвикана най-вече от собствения му баща. Замислих се дали наистина няма зрънце истина в теорията, че принц Садо всъщност е бил жертва на заговор на политическите си опоненти и криворазбрано чувство за справедливост на краля. Макар, че във филма беше показано такова отношение на баща към син ooooh!, че признаците на лудост не са никак изненадващи.

# 691
  • Мнения: 640
pavlinaio, песента е на Buga Kingz - Love Exploration.


Да ,за това изпълнение ,но ми се струва ,че това е нов аранжимент на една стара песен. Мелодията ми е много позната ,но не мога да се сетя коя е.

Реших да не гледам всяка излязла и преведена серия ,а да са по тройки. Да ,но 4 ,5 и 6-та серия на Monster излезли , преведени и забравени първите три   ooooh!. Толкова много интриганти и агенти ,че започвам отначало. Явно ,при този сериал не трябва да пипам мишката.

# 692
  • Мнения: 6 776
Значи си имам другарче за Monster Hug. Аз ги гледам по двойки Laughing, както си излизат в седмицата. Много интриги и обрати ни чакат в следващите няколко месеца.

# 693
  • Мнения: 640
Значи си имам другарче за Monster Hug. Аз ги гледам по двойки Laughing, както си излизат в седмицата. Много интриги и обрати ни чакат в следващите няколко месеца.

Как стана така ,че ДОДО не е и на бившия прокурор. Нали той беше женен за лелята на момчето.

Фонда за медицина,който разработваше лекарствата е на бащата и майката. После остава за лелята. След смъртта й остава на съпруга й. След  машинациите все пак трябва да са останали някакви акции ,които да са от фонда и да са му наследстно. Така ,както се развива сериала ,все едно нищо не е останало от средствата на болницата и лабораторията и всичко принадлежи на бащата на убиеца,демек на Додо /как пък са го кръстили така hahaha,че ми напомня за безкрилата ,изчезнала птица/

Последна редакция: сб, 16 апр 2016, 15:38 от pavlinaio

# 694
  • Мнения: 6 776
Защото чичото в крайна сметка "изтъргува" всичко, за да се намърда при големите играчи.

# 695
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Memory   9 изгледан. От превюто за 10 гледам, че нашия герой ще разбере за кой по-точно работи  Confused.
Скрит текст:
Обаче двата шамара които отнесе в епизод 9 ми бяха в повече. Да ми падне героинята на Park Jin-Hee егати и многострадалната Геновева Crossing Arms, всички други хора живеят на "розово и подредено" и само тя страда на таз земя  ooooh! Whistling Close. Другия удар също бе под всякаква моя критика. Дамата да шамаросва този дето я е шамаросал  Naughty. На какво прилича това?! Crossing Arms.
Добре че са верните му две другарчета на нашия герой на работното място.
нощен гост , ще изгледам Ms. Temper & Nam Jung-Gi 9Naughty така че бъди готова .  Wink Hug

# 696
  • Мнения: 14 418
[img=http://asianwiki.com/The_Throne]http://The Throne[/img] изгледан Flutter Филм подтикващ към размишления ,не за развлечение.Може и странно да ви се стори ,но веднага го асоциирах с Like Father, Like Son.Темата родители-деца и какво едните очакват от другите ,явно си е вечна.Хареса ми начина на рзказване на историята-с ретроспекции и музиката Peace 
Yoo Ah-In
Heart Eyes и Song Kang-Ho бяха супер ,само дето състаряващият грим така и не го възприех и не смо в този филм.Заради Бясното сериозни се замислих да загледам Six Flying Dragons,дано да си има буквички до края,че да го подкарам на екс Wink За края The Throne, поднесе приятен десерт So Ji-Sub ,уау!

# 697
  • BG
  • Мнения: 4 457
шоши, аз  гледах, взехме да навлизаме в дълбоките води на драмата, следващия еп. вече ще ни залее до шия. Новият инвеститор, бивш номер три, иска да мъсти за нещо, но ще видим какво ще е. Чани много  го бива и за детегледачка,ама то него за всичко го бива, с изключение на пеенето.

# 698
  • Мнения: 6 776
Приятна, лека и успешна седмица Hug - CNBLUE - Puzzle

# 699
  • Мнения: 640
Дали ще дочакам сериал ,в който нормалните няма да бъдат 15 серии унижавани ,вкарвани в затвора , побеждавани и накрая на 16 серия да простят за всички гадории.
Много се дразня и на отвратителното отношение на свекърва към снаха и овчедушието на сина.
Защо винаги ,когато има повече синове в едно семейство ,но те задължително ще се мразят за фирма ,за постове ,за момиче?!
А, убийствата?! Обикновено убиецът живее 20 и повече години без да го хванат и прави колкото си иска мърсотии.

 Goodbye Mr. Black е с подобен сценарий и след първа серия ще гледам
 последната. Mr. Green

Happy Home чудесна свекървичка , best couple идиотщини ,колкото искаш и повече. В My Son-In-Law's Woman момичето споделя с майка си ,че момчето за което е сгодена не е влюбено в нея и тя също не го обича, и че иска да се ожени заради фирмата на баща й. Майката я "успокои" ,че любовта не е важна ,важно е да се грижи добре за фирмата.  Направо ме убиват с техните разсъждния за брак. С фирмата ли ще си легне в леглото Mr. Green

# 700
  • BG
  • Мнения: 4 457
Приятна, лека и успешна седмица Hug
Ха, дано, 2в1 Laughing макар че днес нещо съм се объркала, вместо на работа трябваше на плаж да отида, ама това е само, защото нямам море при мен Wink
шоши, к'во става, гледа ли, не гледа ли/
От мен закачливото парче на Зверчетата като за начало на седмицата Wink



Аз започнах Маdame Antoine, голяма късметлийка е Han Ye-Seul, че си партнира с такъв хубавец като Sung Joon, както и той е късметлия да има за партньорка такава хубава жена като нея ( макар и платична, но резултата е превъзходен). С две думи и двамата са късметлии , а също и аз покрай тях, защото освен че двамата са ми любимци, чакам да се появи и третия ми любимец  Джини, от който между впрочем ще чакаме соло изненада следващия месец:
Jung Jinwoon is planning a comeback as a solo artist in May. After his drama “Madame Antoine” wrapped up in December, he has been focused on working on his new album. newsm44

# 701
  • Мнения: 6 776
pavlinaio, аз спрях да се надявам за нещо такова в момента, в който осъзнах, че там вместо "Здравей, приятно ми е да се запознаем" казват "Колко пари изкарваш и с какво се занимават родителите ти". Ценностната им система в някои направления е доста изкривена.


Преди малко гледах "Брачен договор" и една реплика на майката към сина ми направи впечатление - "Хората губят най-ценното, когато се сдобият с прекалено много неща, които искат да опазят." И някак си ми дожаля за дъртия богаташ, който по пътя си към успеха и богатството беше загубил чувството да види искреността, достойнството и добротата в един човек.

# 702
  • Мнения: 640
Преди малко гледах "Брачен договор" и една реплика на майката към сина ми направи впечатление - "Хората губят най-ценното, когато се сдобият с прекалено много неща, които искат да опазят." И някак си ми дожаля за дъртия богаташ, който по пътя си към успеха и богатството беше загубил чувството да види искреността, достойнството и добротата в един човек.

Той дали въобще е искал  ,да запази нещо  освен фирмата си. Може би и омразата между синовете си. Аз се изкефих на брата на болната майка. Поне по селата хората са запазили чувството на достойнство. Трябваше да му счупи бастуна в тиквата. Crossing Arms

# 703
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Гледах , гледах нощен гост. Каква стана тя?! Чани си е направо главен герой. Без него нашите хора са загинали. Мда. И  е единствения нормално сресан на всичкото отгоре, а аз това забелязвам ако не друго  Blush Mr. Green
След 9-и май и половината 10-и минах,  Thinking ама не съм сигурна. Довечера ще разбера.

# 704
  • BG
  • Мнения: 4 457
шоши, той Чани хубаво ги хвана заговорниците, ама защо нищо не каза или направи, поне аз не помня, хаха, като се появи Чани и спирам направо да чета суб. Ти искаш ли да си ми другарче на Entertainer Wink и без друго е голямо изключение с теб двете да гледаме един и същ сериал, ако станат два ще е истинско чудо Laughing
Toзи Monster много оплетен като ви чета, добре че не го гледам.
От две-три седмици се хиля сам самичка  като се сетя за името на котката на Норман Рийдъс-eye in the dark  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт