Отговори
# 30
  • Мнения: 206
Здравейте момичета и благодаря за хубавите думи! Simple Smile Simple Smile
Kalina84, да - това съм аз - с предположението за кюртаж още при първия ( в последствие се оказа много ранен) преглед.
И на мен нищо не ми се яде, общо взето май насила се храня, защото пък иначе чувствам глад, а ми се гади като си помисля да ям.... Познато ви е Simple Smile))
Вчера ходих пак на преглед, този път по-задълбочен - видя се,че са еднояйчни близнаци.
Да ви кажа.... термина ми се измести за август. Така било при близнаците. Но нямам никакво намерение да ходя в друга тема и си оставам тук при вас!!!  bouquet bouquet bouquet Hug

# 31
  • Мнения: 91
Снощи имахме гости и ме посолиха. Да видим дали ще излезе вярно. Със сина ми това поверие беше точно Simple Smile Хубава неделя
Какво значи да те посолят!? Не с ъм чувала, може ли подробности? Стана ми интересно
Инак аз се завърнах от преглед, доволна съм много!!!! Лееееки съмнения изказа за две, не беше сигурен, но по-скоро каза, смятай го за 1, другото вика сянка ли е какво, е жълто тяло ли.... Както и да е броим го едно за сега, ама мъжа ми каза, ако се беше видяла как изглеждаше при въпроса-те две ли се?
Отговаряме си на седмиците-9-та. Другата седмица пак ме вика, много съм щастлива, да се запиша на ЖК вече. Пак ще се видим,  с бебката. Питах за сърцебиенете-от   щетовидната каза че е, ще ме следи и праща на ендокринолог.„
Ми това е, отдъхнах за сега, превъзбудена от емоциите.

# 32
  • Мнения: 2 309
Mokka8Hug ако стане номера, ще те черпя ... един колан за след раждането  Wink
Geri852, защо не може да се обичате?  newsm78 Проблем ли има? Аз съм малко като разгонена и даже Голямото Мъжко Тяло ме бъзка- Ти да не си чакаш овулацията ?  hahaha
kalina84, много неприятно! Едно е да си искаш да си прекарваш времето в леглото, друго е да ти го налагат  Sad Гледай да си запълниш времето с нещо... аз докато чаках от овулацията до дена на цикъла докато правихме опити гледах филми с тема бременност  Laughing
lukytoo, аз имах една книга още от първата бременност - от зачеването до раждането на Мириам Стопард, но не бях доволна от нея. Сега въпреки, че повечето неща си ги знам от опит най-малкото си взех и аз "Какво да очакваме докато чакаме бебе" или там както се казва... до сега обаче не съм чела много, че като се излегна да чета и след страница - две заспивам  smile3524

# 33
  • Мнения: 449
djin4e стискам палци за близнаци и при теб! Ей, колко е хубаво така,  2 или 3 са към момента мамите със сигурни близначета?

Мушморанка чета книга, но вече и от четеца ми се гади, колкото и смешно да звучи Laughing
Сега гледах една тема тук за вкусни филми и мисля да си потърся някои от тях, току виж ми се дояло нещо:)

Ескарлата, за съжаление има толкова некомпетентни и нетактични лекари! В случая обаче е важен крайния резултат!
 

# 34
  • Мнения: 112
djin4e, както бях в гръб и една приятелка ми изсипала сол на  главата и после гледаше къде ще се пипна дали по нос, чело, брадичка. По принцип не вярвам в тези неща, но 1 път със сина ми, излезна, после на същата ми приятелка го направих в един ресторант пак излезе вярно, както и на 2-3 съм го правила и все излизат верни Simple Smile бабини поверия , но безобидни Simple Smile))

# 35
  • Варна
  • Мнения: 418
Привет, и аз днес бях на преглед. Имаме си пулс, пораснал е ембриона, но имам много голяма разлика между г.с и големината на ембриона. Аз съм 9+5, а ембриона отговаря на 7 и 3 дни  Sad сега и за това ще мисля. След 2 седмици пак на преглед.

# 36
  • Мнения: 1 304
Mushmoranka, лекарите не дават засега, казаха никакъв с...  Grinning , по нататък евентуално, не че имам и желание в тонаположение. Иначе бъзикам вс ден ММ айде няма ли да правим  и той ми отг, а не доктора не дава...

# 37
  • Мнения: 131
Хайде  и аз да  се запиша в новата тема!

Ескарлата, честито! спонтанни близнаци  не се случват много често! Какво точно видя на ехографа-едно балонче в,което имаше 2 бебока ли? Не знам къде живееш и кой мислиш да ти следа бременността ,но бих ти препоръчала да го направиш при някой много добър ехографист и с добра апаратура. Тук в Германия такива бременностти се следят почти всяка седмица,и то в специални перинатални центрове,защото има много специфични неща.

Иначе аз да се похваля  вече няма и следа от гадене,пия си кафе (по-Слабо) и мисля да ходя на ски  Whistling... не  и съм и очаквала честно казано да ми се размине толкова леко в началото  Blush

# 38
  • Мнения: 437
Тази книга "Какво да омакваме когато чакаме бебе"интересна ли е?Какво и е съдържанието.Има ли за правилното хранене,отглеждане и колко струва?

В сряда сърцето на бебчо биеше с 166 удъра,а в събота с 177.В 8 седмица и 3 дни съм,а бебето отговаря на 8с.и 5 дни.До колко трябва да е пулса на бебето?

# 39
  • Мнения: 503

В сряда сърцето на бебчо биеше с 166 удъра,а в събота с 177.В 8 седмица и 3 дни съм,а бебето отговаря на 8с.и 5 дни.До колко трябва да е пулса на бебето?

До 180.

# 40
  • Мнения: 1 156
Лъкито. ...за книгата , препоръча ха ми я просто.май е скъпичка. Но била много интересна и различна

# 41
  • Мнения: 2 309
Тази книга "Какво да омакваме когато чакаме бебе"интересна ли е?Какво и е съдържанието.Има ли за правилното хранене,отглеждане и колко струва?
Като я прочета, ще ти кажа  Laughing

# 42
  • Мнения: 206
Хайде  и аз да  се запиша в новата тема!

Ескарлата, честито! спонтанни близнаци  не се случват много често! Какво точно видя на ехографа-едно балонче в,което имаше 2 бебока ли? Не знам къде живееш и кой мислиш да ти следа бременността ,но бих ти препоръчала да го направиш при някой много добър ехографист и с добра апаратура. Тук в Германия такива бременностти се следят почти всяка седмица,и то в специални перинатални центрове,защото има много специфични неща.

Иначе аз да се похваля  вече няма и следа от гадене,пия си кафе (по-Слабо) и мисля да ходя на ски  Whistling... не  и съм и очаквала честно казано да ми се размине толкова леко в началото  Blush
Благодаря!  Hug
Видяха се две балончета, сакчетата  им, но ми казаха,че ще са с една плацента. На мен ми казаха,че трябва на две седмици да ходя на преглед, но при всички случаи, ще ходя при двама лекари вече - тази, която е наблюдаващата и специалиста по ФМ , който ми обясни за особеностите и рисковете.

Хубав и лек ден на всички, тук е слънчевоо, да ни е слънчево и в душите Simple Smile  bouquet Hug bouquet

# 43
  • Дряново
  • Мнения: 70
Да се запиша и аз в темата Simple Smile
Честито на мамите с близнаци Simple Smile много кураж им пожелавам, защото мен това малко ме плаши да си призная  hahaha Иначе, предполагам, че усещането е невероятно  Hug
Хубав ден на всички  newsm51

# 44
  • Мнения: 123

Иначе аз да се похваля  вече няма и следа от гадене,пия си кафе (по-Слабо) и мисля да ходя на ски  Whistling... не  и съм и очаквала честно казано да ми се размине толкова леко в началото  Blush
То и аз нямам особени оплаквания, освен подути гърди, апетит и сънливост вечер, обаче за ски ми се струва доста рисковано. Аз мисля да пропусна този сезон. Все пак натоварването е голямо, а ако паднеш, някой те бутне или нещо се случи? По-добре го обмисли. Не знам, как е в Германия, но в БГ определено си е доста рисковано!
Успешна седмица момичета и дай Боже по-малко оплаквания и повече положителни емоции тази седмица Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт