WIZZ AIR - 21

  • 90 964
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 402
Вчера в Малта ни се случи нещо много странно. Дъщеря ми беше забравила в ръчната си чанта една бутилка безалкохолна напитка. На секюрити контрола най-учтиво ни помолиха да я извади, взеха бутилката сложиха я в някаква машинка, която очевидно проверява съдържанието след което най-любезно ни я върнаха и ни пуснаха нататък.

# 706
  • Мнения: 603
Вчера в Малта ни се случи нещо много странно. Дъщеря ми беше забравила в ръчната си чанта една бутилка безалкохолна напитка. На секюрити контрола най-учтиво ни помолиха да я извади, взеха бутилката сложиха я в някаква машинка, която очевидно проверява съдържанието след което най-любезно ни я върнаха и ни пуснаха нататък.
http://www.balkans.kp.ru/daily/26522/3539049/

# 707
  • София
  • Мнения: 135
От къде мога да си купя празен флакон пластмасов 100 мл - бутилчица? Искам да си "пресипя" плажно масло, само с ръчен багаж съм. Или какво мога да ползвам за тази цел?

# 708
  • Мнения: 5 230
Кевин, такива съм виждала в Джъмбо, магазин за 1лв и също така в някои дрогерии.

Ако не намериш, като резервен вариант- има плажни млека (може и масла да има де) в тубички по 75-100гр.

# 709
  • Мнения: 1 883
Sweety_m, преди седмица на Лутън на всички деца /до 3-4г, а не само на тези до 2г/ "тестваха" водата и им е върнаха. Аз носех и пюрета в буркани, тестваха и тях. Само сокчета не дадоха. Едно детенце пред нас имаше, но го накараха да го изсипят. Не зная дали беше случайност или нова практика. Все пак не се подвеждайте да носите нещо, ако не сте готови да го изхвърлите.
 kevin87, носила съм лосион, шампоан, препарат за лещи, в стерилен контейнер за урина. Продават ги в аптеките за стотинки и са 100 мл. Лично на мен са ми много удобни, когато съм само с ръчен.

# 710
  • Мнения: 19 061
В ДМ също има пластмасови опаковки за пресипване за ръчен багаж.

# 711
  • Мнения: 34
Здравейте ... искам да си запазя билети ... но картата ни е от англия .... и ми изписва това ...

Barclays Debit Logo   Verified by Visa Logo

Transaction Failed
Unfortunately we cannot complete your transaction at this time.
Please call 0333 202 7464* to speak to one of our team, quoting reference ECI5.

We apologise for any inconvenience caused.

* Calls to 03 numbers use free plan minutes if available. Otherwise they cost the same as 01/02 prefix calls.

Един вид не мога да запазя билетите сега ... понеже е късно ли .... ужас ... започват да намалят местата и се притеснявам ... моля помогнете ми какво да направя

# 712
  • Мнения: 4 490
Не че е късно, просто не ви приема картата. Може да не сте избрали правилно вида на картата. Ако е Visa Debit, тя се вижда от търговците като кредитна. Или иска активирана вторична защита, а вие нямате - тогава я активирате.
Или пробвате с друга карта.

Последна редакция: пн, 02 май 2016, 18:59 от neuromancer

# 713
  • Мнения: 34
т.е. Виса дебит не става ... Sad

# 714
  • Мнения: 4 490
Ами не помня, има ли избор на вида на картата? Ако има, слагаш кредитна. Или нещо друго Simple Smile

# 715
# 716
  • Мнения: 625
Може ли да ми кажете какво включва basic опцията,колко кг е багажа,който мога да взема? И има ли възможност ,ако купя Билети basic,просто да си добавя багаж до 32 кг без да взимам опция plus?? И как става всичко това?

# 717
  • САЩ
  • Мнения: 666
Може ли да ми кажете какво включва basic опцията,колко кг е багажа,който мога да взема? И има ли възможност ,ако купя Билети basic,просто да си добавя багаж до 32 кг без да взимам опция plus?? И как става всичко това?


Малък салонен багаж: 42x32x25 см или по-малък – безплатно.

Голям салонен багаж: 56x45x25 см или по-малък – доплаща се.

Чекиран багаж: до 1,499 х 1,194 х 1,715 м и 32 кг. – доплаща се.

# 718
  • Мнения: 625
Благодаря,но как се добавя,доплаща и какви са цените?Може ли онлайн?

# 719
  • Мнения: 1 330
Имам Уиз Дискаунт, но не намирам къде в профила ми трябва да е отразено, че съм го купила?

Общи условия

Активация на акаунт