WIZZ AIR - 21

  • 90 971
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 954
Благодаря,но как се добавя,доплаща и какви са цените?Може ли онлайн?
В процеса на покупка на билетите се добавя и багажа. Ако пропуснете може и след това от профила със закупения полет. Цените са различни за различните полети. За предпочитане е да се закупи багажа онлайн. На летището е доста по-скъпо.

# 721
  • Мнения: 55
Опитвам се да купя билет с намаленията 20% но не са ми активни 😕

# 722
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Изчакай 1 часа - тогава започват.

# 723
  • Мнения: 4 204
Въобще не отваря страницата.

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 1 485
Въобще не отваря страницата.
При мен няма проблеми

# 725
  • София
  • Мнения: 158



Малък салонен багаж: 42x32x25 см или по-малък – безплатно.

За 5 см разлика във височината и 2 см разлика в широчината правят ли проблем?

Голям салонен багаж: 56x45x25 см или по-малък – доплаща се.

Ако е само този без малкия пак ли се заплаща? Аз бях разбрала, че един от двата е безплатен без значение кой?


Чекиран багаж: до 1,499 х 1,194 х 1,715 м и 32 кг. – доплаща се.

# 726
  • Мнения: 4 513
МАлкия салонен е безплатен. Правят проблем за 5 см, по-точно гледат дали влиза в кошарата, няма значние дали е по-голям с 1 или 50 см...

# 727
  • САЩ
  • Мнения: 666
Да, правят проблем за 5 см, че и за 2 ще направят, щото изобщо няма да влезе -  и ако не ти се побере в коша, трябва да платиш солена такса на място.

Не е "ако е само този" - имаш право на само един салонен багаж - ти избираш дали да е безплатния или да доплатиш за голям. Ако доплатиш - нямаш право на втори, безплатен.

# 728
  • САЩ
  • Мнения: 666
Имам Уиз Дискаунт, но не намирам къде в профила ми трябва да е отразено, че съм го купила?

Тук: https://wizzair.com/en-GB/UpdateProfile

Има WIZZ Discount Club

    Club status

# 729
  • Мнения: 386
Да споделя прясно за ръчния малък безплатен багаж. Вчера се върнахме от Лутън- с 4 раници безплатен ръчен, бяхме 4 човека. Никой не провери и не погледна какъв е размера на багажа, даже мъжът ми носеше две раници като влизахме , никой не го забеляза. Аз имах  и малка дамска през рамо, която по принцип трябваше да прибера в раницата по план, но забравих и се качих реално с две чанти. И малък салонен да имах , нямаше да разберат. 

# 730
  • Мнения: 19 065
Случва се да не проверяват багажа, но не си струва да се рискува. Последно бяха много стриктни в Ларнака и в Париж, но за никое летище не се знае.  Peace

# 731
  • Мнения: 2 840
Здравейте,
след като сега пускат 20 % за всички полети, дали ще има намаления и за р.д. на уиз ?  newsm78
Да изчакам ли или сега да купувам

# 732
  • София
  • Мнения: 1 282
Привет на всички!
Имам мейл от Уиз за промяна на полета и съответно линк за да поискам възстановяване на сумата(една от възможните опции). Този линк не работи, по телефона не се свързвам и не зная какви са ми опциите. Искам да ми върнат паричките, а същевременно трябва да направя нова резервация.
Дайте идеи и съвет, моля!

# 733
  • София
  • Мнения: 1 017
Здравейте на всички, тези кошарки за багажа предполагам, че са след като се мине чек-ина, става дума за Терминал 1 в София. Едва ли има такива и на самото летище в чакалнята или бъркам? Искаше ми се да се разходя да си проверя куфара или раницата дали влизат във въпросните кошарки, за да знам с кое да пътувам, ама дали има смисъл да ходя или е достатъчно да се съобразя с размерите, които са дали? И още нещо, самите ръчни чанти дали ги проверяват дали си отговарят на размерите - 40*30*18см?

# 734
  • Мнения: 19 065
Здравейте на всички, тези кошарки за багажа предполагам, че са след като се мине чек-ина, става дума за Терминал 1 в София. Едва ли има такива и на самото летище в чакалнята или бъркам? Искаше ми се да се разходя да си проверя куфара или раницата дали влизат във въпросните кошарки, за да знам с кое да пътувам.


Има и пред гишетата за чек-ина  Peace

Общи условия

Активация на акаунт