WIZZ AIR - 21

  • 90 965
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 054
Здравейте, полета ни до Валенсия е в 6 ч. сутринта и въпроса ми е следния: Ако отидем до летището с личен автомобил има ли паркинг, на който да го оставим до връщането ни след 10 дни? Ако някой е ползвал, нека да даде подробности.
Благодаря!


Ползваме паркинга на АТМ хотел. Седем дни престой - 30 лева. Оставяш колата на паркинга и те карат с тяхната до нужния терминал. Същото и на връщане, обаждаш им се като пристигнеш и те взимат с тяхната кола от терминала. Запазва се по телефона или с имейл на техния сайт. Това е най-евтиния паркинг. Работят денонощно.

И аз ще ползвам същият хотел както на отиване така и на връщане, защото полета ми пристига в 2.00 през ноща и не ми се пътува изморен по тъмните часове. паркинга им наистина е евтин, на летището също има такъв но е значително по скъп/ на АТМ е открит, но охраняем/ Бон воаяж на всички и Весели празници!

# 691
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Може ли да се носи фотоапарат отделно от ръчния багаж? (по-обемен)

# 692
  • Мнения: 19 061
Може ли да се носи фотоапарат отделно от ръчния багаж? (по-обемен)

Не

# 693
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Благодаря.

# 694
  • София
  • Мнения: 128
Здравейте, полета ни до Валенсия е в 6 ч. сутринта и въпроса ми е следния: Ако отидем до летището с личен автомобил има ли паркинг, на който да го оставим до връщането ни след 10 дни? Ако някой е ползвал, нека да даде подробности.
Благодаря!


Ползваме паркинга на АТМ хотел. Седем дни престой - 30 лева. Оставяш колата на паркинга и те карат с тяхната до нужния терминал. Същото и на връщане, обаждаш им се като пристигнеш и те взимат с тяхната кола от терминала. Запазва се по телефона или с имейл на техния сайт. Това е най-евтиния паркинг. Работят денонощно.

Благодаря на всички отзовали се на питането ми. Сигурно ще се възползваме от този паркинг на АТМ хотел, все пак за 10 дни ще ни е по-изгодно от останалите варианти.

# 695
  • Мнения: 13
Здравейте, един бърз въпрос - объркала съм си обръщението и сега съм Мистър  #Crazy Може ли това да се промени по някакъв начин.

# 696
  • Мнения: 4 491
Здравейте, един бърз въпрос - объркала съм си обръщението и сега съм Мистър  #Crazy Може ли това да се промени по някакъв начин.
Можеш да им се обадиш по телефона, или да пишеш мейл, ама няма нужда да се занимаваш, няма проблем и така

# 697
  • Мнения: 625
Здравейте,искам да купя двупосочни билети Лондон-София и обратно за август месец,но се чудя ,ако изчакам промоция дали ще се прецакам ,тоест да не вдигнат още цените newsm78Как мислите? Назад в темата видях,че споменавате датата 18.05 каква промоция ще има тогава?

# 698
  • САЩ
  • Мнения: 666
Здравейте,искам да купя двупосочни билети Лондон-София и обратно за август месец,но се чудя ,ако изчакам промоция дали ще се прецакам ,тоест да не вдигнат още цените newsm78Как мислите? Назад в темата видях,че споменавате датата 18.05 каква промоция ще има тогава?

Ако купуваш за конкретни дати и те устройват сегашните цени, по-добре купи веднага. Абсолютно никой не може да ти гарантира дали ще вдигнат или ще се запазят. Но популярна дестинация във висок сезон - почти нулев шанс за по-евтини билети.
На 19.05 Wizz имат рожден ден и обикновено правят промоция 2 билета на цената на един. Но и това не е сигурно, че ще го има.

# 699
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Здравейте!
Закупила съм билети за юли месец (от Валенсия до София), но ми се налага юни да пътувам. Гледам има разлика в парите, който съм заплатила... ще ми върнат ли остатъка или нямам такъв шанс? И дали може да сменя тръгването от Аликанте, а не от Валенсия? Благодаря!

# 700
  • САЩ
  • Мнения: 666
Здравейте!
Закупила съм билети за юли месец (от Валенсия до София), но ми се налага юни да пътувам. Гледам има разлика в парите, който съм заплатила... ще ми върнат ли остатъка или нямам такъв шанс? И дали може да сменя тръгването от Аликанте, а не от Валенсия? Благодаря!

С Wizz Flex ли?

# 701
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Здравейте!
Закупила съм билети за юли месец (от Валенсия до София), но ми се налага юни да пътувам. Гледам има разлика в парите, който съм заплатила... ще ми върнат ли остатъка или нямам такъв шанс? И дали може да сменя тръгването от Аликанте, а не от Валенсия? Благодаря!

С Wizz Flex ли?
Не, нямам Wizz Flex, само WIZZ Discount Club - групово членство.  Confused Confused Confused

# 702
  • САЩ
  • Мнения: 666
Нищо няма да ти върнат - напротив, трябва да платиш change fee (50 % от оригиналния билет)

https://wizzair.com/en-GB/useful_information/service_fees#ChangeFees

# 703
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Нищо няма да ти върнат - напротив, трябва да платиш change fee (50 % от оригиналния билет)

https://wizzair.com/en-GB/useful_information/service_fees#ChangeFees
OK, благодаря ти за бързия отговор...  Hug Hug Hug Hug

# 704
  • София/Хамбург
  • Мнения: 60
Здравейте, искам да използвам случая да благодаря за помощта в една от предишните теми, т.к. се колебаех относно Wizz Flex и смяната на маршрута - доказано и изпробвано дори и при промяна на двете точки - имах билет от София до Дортмунд, който промених на Скопие - Берлин  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт