Школи в София за подготовка за НВО в 7 клас

  • 164 312
  • 736
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 7 640
Търся препоръки за подготовка за Американския колеж, индивидуално, малки групи, курсове? Дали има някакви ускорени модули и консултации?

# 241
  • София
  • Мнения: 4 949
Търся препоръки за подготовка за Американския колеж, индивидуално, малки групи, курсове? Дали има някакви ускорени модули и консултации?

http://logo-3.com/acs7/

Най-важното е кандидатът да познава формата (т.е. да направи 2-3 пробни теста), да работи бързо, да не се паникьоса, да не се страхува от математическата част в теста, да си огледа добре темата на есето и да го напише добре, бързо и грамотно.

# 242
  • Мнения: 10
Здравейте.
Спешно ми трябват мнения за школите "Академия за отличници Елит" в Люлин и Образователен център "Студио S" в кв. Бели Брези. Синът ми е в 6-ти клас, ходи на частни уроци по БЕЛ и Математика, но не съм доволна и се чудя дали не е късно да го запиша в някоя школа.
Благодаря предварително  Simple Smile

В Студио С преподават доста възрастни преподаватели, които не можаха да отговорят на нуждите на дъщеря ми. Сигурна съм, че са добри методици, но на моята госпожица бяха меко казано скучни. Аз не съм никак доволна. Дъщеря ми ходи на уроци в Бели брези, намерихме добър учител по БЕЛ, но ни трябва математик. Виждам, че сте и Вие в този район, така че моля за препоръка.

# 243
  • Мнения: 15 229
Виждам, че сте и Вие в този район, така че моля за препоръка.

Синът ми ходи при една учителка в Люлин 7. Ако Ви устройва мога да ви дам телефон. Мисля, че прави и домашни посещения, ако адреса й е удобен. При нас нямаше удобен транспорт и затова ние го караме при нея. За сега още не мога да преценя дали е добра или не. Последните две седмици сина ми сякаш успя да дръпне с материала по геометрия, но още не мога да кажа каквото и да е

В Студио С преподават доста възрастни преподаватели, които не можаха да отговорят на нуждите на дъщеря ми. Сигурна съм, че са добри методици, но на моята госпожица бяха меко казано скучни. Аз не съм никак доволна.

Благодаря много за мнението. Аз обмислям варианта да ползвам летните им курсове за затвърждаване на материала от 6-ти клас. Все се надявам да издържи 2 седмици, колкото и да му е скучно. Но, ако намеря други летни училища, които са с по-добра препоръка ще се възползвам от тях

# 244
  • Мнения: 2 083
Моля, споделете за учебни школи/центрове в Младост за подготовка по математика, независимо дали сте доволни или недоволни?

# 245
  • София
  • Мнения: 4 949
Моля, споделете за учебни школи/центрове в Младост за подготовка по математика, независимо дали сте доволни или недоволни?

Школа Скарабей,  Младост-2 , бл.220 , но нямам техни телефони.

# 246
  • Мнения: 173
Аз също се интересувам за Младост- школа по МАТ и БЕЛ или частни учители, от които сте доволни?

# 247
  • Мнения: 390
Учебен център "Когито" в "Младост 1", но групите им по мат. и БЕЛ за 7 клас се пълнят много бързо. Тази година още в средата на септември почти нямаше места. По мат. водят Добри Данков и Правда Найденова

# 248
  • Мнения: 5 234
Но по Бел тази година не сформираха група за 6 клас.

# 249
  • Мнения: 7 640
Търся препоръки за подготовка за Американския колеж, индивидуално, малки групи, курсове? Дали има някакви ускорени модули и консултации?

http://logo-3.com/acs7/

Най-важното е кандидатът да познава формата (т.е. да направи 2-3 пробни теста), да работи бързо, да не се паникьоса, да не се страхува от математическата част в теста, да си огледа добре темата на есето и да го напише добре, бързо и грамотно.

Благодаря, изборът не е голям Blush

# 250
  • Мнения: 10
Аз също се интересувам за Младост- школа по МАТ и БЕЛ или частни учители, от които сте доволни?

Up academy Младост 1 А (пътеките)сградата на Сити поинт.

https://www.facebook.com/UpAcademy.bg/

# 251
  • Мнения: 1 321
Здравейте.Понеже и аз искам да следя темата в етап на проучване съм ..
Прочетох я цялата тема, но никъде не видях отзиви за Учебен център 6+ и Паралел(в Овча Купел)..Моля някой ако е бил в тези школи да даде мнение.
Много благодаря предварително.

# 252
  • Мнения: 15 229
Момичета, събирам мнения за школа Работилница за отличници ЕТИКЕТ. Синът ми /6 клас/ в момента ходи на частни уроци, но мисля в 7-ми клас да го запиша на курсове. Назад прочетох, че тази школа имат и летни курсове за затвърждаване на материала - и за тези курсове събирам мнения. Благодаря Simple Smile

Последна редакция: вт, 05 фев 2019, 16:22 от Lady Cassiopeia Duval

# 253
  • София
  • Мнения: 1 397
Аз пък търся преки впечатления от математиката на Милениум. Опциите са Чичева, Гелева, Бонева и Стаменкова. Синът ми в момента е там, но само курс по БЕЛ. Доволна съм. Дъщерята ще се наложи да посещава и двата предмета. Кого да изберем?

# 254
  • София
  • Мнения: 361
Аз пък търся преки впечатления от математиката на Милениум. Опциите са Чичева, Гелева, Бонева и Стаменкова. Синът ми в момента е там, но само курс по БЕЛ. Доволна съм. Дъщерята ще се наложи да посещава и двата предмета. Кого да изберем?

Здравейте!

Синът ми в момента е 6 клас и не бих могла да помогна с преки впечатления и отзиви за математиката в Милениум. Имам близка, чието дете е там и посещава курсовете и по 2-та предмета. По МАТ са при Стаменкова, доколкото майката е споделяла - доволни са.
Мен ме интересува, ако е удобно, да разкажете малко повече за курсовете им по БЕЛ. При кой учител е детето?

Интересувам се и от учител по БЕЛ, който да дава частни уроци. Моля за препоръки!

Общи условия

Активация на акаунт