Баба МАРТа идва вече и ни носи бяло, румено човече - 10 тема

  • 55 755
  • 760
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 155
Добро утро момичета!
Днес ще гладя дрешките, но да ви попитам вие със или без пара ги гладите?

# 556
  • София
  • Мнения: 293
Две мой прителки ми казаха до 6тия месец без пара (нямам обяснение защо) и аз така ги  гладих .

Shtastliva Simple Smile    Те в Джъмбо,повечето неща са им на този принцип

# 557
  • Мнения: 141
Deniden гладя винаги със пара.
За отстъпването на ред ми се случи 1-2 пъти,иначе седят и те гледат все едно си паднал от космоса.
Момичета аз да ви се оплача.Някаква кашлица ме налегна снощи.Днеска ще си купя Стодал,че точно сега на финал това ми липсваше.Ако не успея да я оправя мислите ли че има някакъв проблем?

# 558
  • Мнения: 356
Shtastliva, и аз имам такива кърпички, но не съм имала проблем. Много са ми удобни. Може да си попаднала на кофти партида. Вярно е, че в Джъмбо никога не може да си сигурна какво ще се случи след изпирането! Wink
За 29.02. И аз точа зъби, но засега никакви индикации за раждане нямам, та може и да си дочакам термина.

Деница90, чакаме да се похвалиш скоро!

Аз този път дори не гладих дрешки, а ги пуснах на бебешка програма в сушилнята. Със всяко следващо бебе все повече неща си спестявам! Имаше един виц: С първото дете като глътне стотинка търчиш в Пирогов, с второто - чакаш на изхода, а с третото - директно си вземаш от касичката му сумата! Wink

Хубав ден и леки раждания на който му предстои!

# 559
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета. И аз влизам да се споделя моята радост - на 25.02. в 20:11ч родих моята дъщеричка - Ирина ( 3150кг, 48см.) Няма такова щастие...  Чакам с нетърпение да ни изпишат в понеделник. В
 Родих нормално, и много бързо. Бяха ми казали, че второто раждане е по-леко и по-бързо, но не очаквах да родя за два часа. После ще ви доразкажа, че ми идват на свиждане.

# 560
  • Мнения: 141
Боби честито бебче Ирина.Пожелавам ти много хубави мигове.  bouquet

# 561
  • Мнения: 91
Здравейте  ,  благодаря ви  много  за  хубавите  пожелания  Hug
На прегледа  миналия  ден всичко  е наред със микробиологията  , бебка  е добре  расте  си,измериха я 2990 грама. Доктора  ми много  ми говори  за  раждането  и да ви кажа  доста  ме успокои ,  доволна  съм.  Корема от 1 седмица си е слязъл  на долу  и ще видим  кога  бебка  ще реши  да  излиза
 Ако не съм родила  на 08.03 съм пак на преглед. 
ДИВАНЕ  къде  ходиш  на консултация  в Габрово  или Дряново Simple Smile

# 562
  • Русе/ София
  • Мнения: 697
Здравейте момичета! Hug
И аз влизам на бързо да ви кажа че се родихме;) На 21,02,2016 в 23,45 проплака нашето момченце Богомил - 2750  / 48 см. За пореден път и нашето трето дете се роди с името си.
Огромна благодарност на д-р Нашар и екипа й! Ситуацията беше кошмарна (отлепи се плацентата, шурна река от кръв....), но слава Богу лекарите овладяха положението и ни спасиха със спешно секцио. Д-р Нашар беше през цялото време на телефона, докато шофирахме със 140 км  в неделя през нощта и бързината на реакцията на всички в МД беше решаваща за бебето.
Добре сме, вече у дома. Храни се през час и се усмихва много Wink
Успех на всички, чиито раждания предстоят и честито на всички мами от групата, родили в предходните дни!  bouquet

# 563
  • София
  • Мнения: 293
Elida много се радвам, че всичко е минало добре, честито и честита бебка Ирина

# 564
  • Мнения: 141
Elida много хубаво че всичко е минало без проблеми.Честита рожба.  bouquet

# 565
  • Мнения: 2 009
Elida,всичко е добре,когато завършва добре. Важното е,че вече сте си вкъщи и сте живи и здрави и двамата. Честито и на бебе Ирина и нейната мама

# 566
  • Мнения: 31
Здравейте, днес (27.02), в 8:30 се роди нашата пренцеся Тея 2950гр, 49см. Много съм щастливаааааа Simple Smile

# 567
  • Мнения: 2 009
Jaklinaaaa,знаех си аз,че скоро ще ни зарадваш. Да е много здрава и палава Тея. Прекрасно име сте й дали

# 568
  • Nearby
  • Мнения: 194
ДИВАНЕ  къде  ходиш  на консултация  в Габрово  или Дряново Simple Smile

В Пазарджик. Аз съм дете на вятъра Simple Smile
 
Боби, честито бебе Ирина!
Elida, радвам се, че всичко е завършило добре!
Jaklina11, честита ви принцеса!
Живи и здрави да са ви бебетата.  Hug

Нощес беше такова беснеене в корема ми. Нали е петък вечер и младежът завихри кОпон. По едно време имах чувството, че всеки момент ще излезе с юмрук напред - като капитан Планета.
Направих изключително неуспешен опит да събудя ММ. Спи като пор. И после вика "Ама що не ме събуди като ти  е лошо?"   Crossing Arms
От Джъмбо си взех едни памучни кърпички. Водят се за рамо. Хубави са, мекички. Simple Smile

# 569
  • Мнения: 534
Ехеее честито на всички мами.Повечето бебчета вече се родиха  Hug да са живи и здрави

Общи условия

Активация на акаунт