Втори срок на Шести клас - лесен да е за нас

  • 50 625
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 500
На резултат 5.12 пишеш, че не е трагично? Браво на детето ти иначе.

# 721
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Каква баскетболна топка да купя? Една от 8 лв вчера издържа два часа игра. Коя марка препоръчвате - Nike, Adidas, Spalding съм си набелязала, иначе като пари до 40-50 лв. Ще я получи като подарък за рождения си ден вдругиден. Вече игри за PS не купувам. Crossing Arms
Момчил има Spalding. Купувана е преди 2 години. Играл е с нея, не е стояла Mr. Green Здрава е, леко надписа само е поизтрит. От Спорт Депо я купихме, 40 лв. беше. Преди това от Кауфланд бяхме купували някаква за 7-8 лв. и се спука.

При нас за отстъствие по семейни причини има специални бланки, ама какви са, ще ви излъжа. До сега само веднъж в трети клас ми се наложи да попълня за един ден. През май месец е ми се наложи да попълвам за два дни и в края на учебната година пак, тъй като от 10.06. тръгваме на море.

Лицето му е добре, но много му е мазна косата.

5,12 по Математика... мечтая за такъв резултат. Момчил в последно време е в серията на четворките. Sad

Nefertarri,
Скрит текст:
Ние изолация на къщата на село започваме другата седмица. Уж 5 000 лв., но според мъжа ми и 7 хиляди няма да стигнат, сарай сачак ще се подковава от едната страна, че за 15 години така и не му дойде реда, олуци, подпрозоречни гранитни первази, около прозорците ще се обръща с една специална мазилка. Отделно в Русе като се изнесат наемателите, трябва ремонт да правим. Мислим от две стаи да правим три Crazy Работа ни чака това лято

# 722
  • Мнения: 4 500
Вики, така е, това лято доста ще се работи  Crazy
Бети, от Спорт депо съм купувал топка на Пума, ама е футболна. Много здрава обаче  Mr. Green 60 лв беше.

# 723
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Вики, така е, това лято доста ще се работи  Crazy
Бети, от Спорт депо съм купувал топка на Пума, ама е футболна. Много здрава обаче  Mr. Green 60 лв беше.
Момчил има футболна топка на Adidas F50. Тя е от футболния му период през 2012 г. Laughing Не знам колко струва, тъй като едно дете му я подари за рождения му ден, но Момчил тогава твърдеше, че е над 50 лв. От Спорт депо е купувана, тъй като детето я подари с чантата Wink И тя много здрава излезе, още се ползва Peace

# 724
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Написах Молба и толкоз! Обаче на малкото му е готова бланката и на нея пишеше Уведомление. Каквото такова.

Що ми трябваше днес да отварям бележника  ooooh! 2 и 3 по АЕ и 3 по руски. Ауууу, чу ме квартала. Тоя мързел ще го умори някой ден. Навирила съм нос като англ. кралица и не му говоря  Crossing Arms
Обаче, сега говорих с класната му ( да потвърдя молбата) и тя пък се оказа много доволна от него  Shocked Преподава му АЕ. Участвал в час, не се запъвал с отговорите и въобще бил чудесен.  Shocked
И всички се били изложили на контролното но да не се притеснявам, щяла да го стегне. Дано успее  Praynig

И нас ни чака ремонт. На малкото да направим стаята за първи клас и да поосвежим кочината на Алекс  ooooh!

# 725
  • Мнения: 4 500
Ели, ами тя класната явно доста си противоречи  newsm78 Като е доволна, що му писала 2 и 3  Hug

# 726
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Оценките са от 5-минутки на думи а там е слабото място на Алекс. Не граматиката, произношението и т.н. Няма кой да му научи думите.

# 727
  • Мнения: 14 133
5.12 на пробен по БЕЛ - не е зле.  newsm78
Да се отчетем - домашни за утре написани. Книжка по история довършена. Утре само трябва да си научи по ГЕО.  Hug

# 728
  • Мнения: 1 565
Иринка, неприятна ситуация.

Има резултати от пробния по МАТ в Междучасие. За нас резултат 5,12 - по- добре от 50%.
Не знам, но аз мисля че това е доста добър резултат.

И моят получил 2 по АЕ. Госпожата им врътнала двойки на целия клас, защото не са си написали домашното, тъй като не са дори чули че го имат (трябвало да напишат първите 5 думи, от думите които са отзад на урока). Само 3 деца били с домашно. Тук е мястото да отбележа, че за първи път му се случва да не си го напише, като точно предния ден писа домашно по АЕ, което не му е за следващия ден и то беше да напише текста на английска песен. Също и за първи път госпожата е решила да прави наказателна акция, защото имало било ученици, които системно не си били писали домашните, та наказани трябвало да са всички. Сега му казах утре да уведоми класната си за случилото им се и да помислят как да решат този проблем.

# 729
  • Мнения: 838
Ох, не знам. Пак казвам не смятам, че е много нисък резултат, но определено сестра му имаше доста по-високи резултати миналата година, а за момента целта му е същата като нейната. За успех му е необходим поне половин единица по-висок реален резултат на НВО. Все пак от скоро му е желанието, има ясен спомен как сестра му си поснигна желанието и колко старание и време вложи.

# 730
  • Мнения: 1 230
Здравейте.
Слънчева и успешна седмица на мами и на наборите!
После ни чака една седмица отмора.
Моят донесе 4.60 по АЕ, една от най - високите оценки. Има две деца с пълни петици и нищо по - високо от тази диктовка. Тази седмица предстои още едно контролно по АЕ и едно по ЧП.

Чиби, за коя личност си избра да пише детенце?

Моят син в петък не беше на училище и хубаво, че така стана. Часовете им бяха намалени, доста учители са отсъствали (както и много ученици не са били) и 10-12 деца решили след втори час да си тръгнат и да ходят в парка. Останали само 5 дечица. Стана голям проблем, класният е бесен.
Радослав ми се обади и се смее: - Лелеее, мамо, добре, че не бях на училище, иначе и аз щях да съм с бегълците.
Поговорихме снощи, че това не трябва да се случва, глупаво е да бягат от часове. Дано му е влязло нещо в изветрялата тинейджърска кратунка.

# 731
  • Мнения: 14 133
 naniika, вие си знаете най-добре.  Hug Ако за училището, в което ще кандидадства е нужен по-висок успех, ще трябва да се постарае повече.  Peace
Amber, как са акробатите?  newsm78 Играха ли вече?  Praynig
emonaem, детенце за писа Любен Каравелов .  Wink  Тепърва ще им хрумват такива щуротии в пуберските глави.  ooooh!
Браво за оценката по АЕ. На общия фон направо е супер.  Hug

# 732
  • Мнения: 14 133
Браво на Светльо на Amber и Марти за класирането на финала на световното.  smile3501
http://ruse-news.com/rusenski-akrobati-na-finala-na-svetovnoto-parvenstvo/
Късмет и успех на финала!  Praynig  Heart Eyes  
Amber, ще може ли някъде да го следим на живо.  newsm78
Моят вчера донесе забележка по ГЕО. Не работел в час.  Embarassed Питам защо  - не разбрал задачата.  ooooh!
Правили изненадващо контролно по НЕ.  Уж бил се справил.   Praynig Нашата госпожа я няма втора седмица.  Rolling Eyes Дано да не е болна, а да е заета със служебни ангажименти.  Praynig

# 733
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  Днес в 12.15 ще играят за финали. Не само ,че няма къде да следи, но и записите на китайците не тръгват при нас . Аз го следя чрез предаванията на живо на един немски треньор, който пуска online през телефона си, но общо взето снима немските видове, а при нашия вид няма немски състезатели и може и да не снима финала. Светослав и Марти са играли чудесно и стабилно. И четворката и момчетата стигнаха на финали с показване на най-голяма трудност в групата си. Удрят ни в оценката за артистичност, защото за изпълнение им е трудно да им вземат.Артистичността е свързана с много неща и включва екипи, ръст,хореография и общо взето измислена работа, защото и четворката и Светослав и Марти са доста ефектни. Оределено заслужаваха много по-добро оценяване.

# 734
  • Мнения: 1 194
Амбър, тази сутрин и аз видях. По обяд ще стискам палци  Hug

Волен има 6 на контролното по история и 5 на контролното по литература. По литература има тъпи грешки - чак него го хвана яд  Laughing

Днес правят по ЧП. Не съм го изпитвала и не съм проследила подготовката, така че не знам и какво да очаквам  Mr. Green
В четвъртък ще правят по математика върху пропорции.
До края ще ги държат под напрежение  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт