Професионални серии за коса - тема 101

  • 81 207
  • 763
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 698
Момичета, ако ви сърби скалпа, може да стане сериозно, по-добре спрете продукта, предизвикващ сърбеж  Hug . Моят скалп е изключително нечувствителен, само веднъж получих сърбеж, беше от шампоанът с етерични масла на JMO /черният, забравих в момента как се казва, но не е важно/, успокои ме Инициалист, а съм чела добри отзиви и за http://www.zlatnaribka.com/philip-kingsley/flaky-itchy-scalp-za- … scalp-toner-75-ml , даже щях точно да си го взема, но при мен бързо се успокои и не се наложи. Но продуктът предизвикал такава реакция, най-добре да се спре, иначе може да стане по-лошо.

Някой откри ли предписание, колко често да се ползва течната коса, че се чудя?Отивам да търся...

За пилетата не разбрах шаткат ли ги или ги вталяват  Joy

# 211
  • Мнения: X
Пресни отзиви за серията за обем на Ливинг прууф и от мен. Шампоана и балсама са страхотни, в банята косата стана чиста и уплътнена, а при плакнене на балсама беше съвсем гладка и разплетена. Още като махнах кърпата косата се усещаше по-плътна и съм убедена, че щеше да ми е добре и ако бях съчетала с ристор крема или 5в1 крем, но от лакомия взех и спрея за корени и full крем финиша. Ами станах като табуретка, огромна коса, просто прекалено ми дойде. Иначе само първоначално при сушене се усеща спрея в корените, и след изсъхване там косата е толкова плътна, че не може да мине гребен. Предполагам че за тънка и права коса ще са супер, обаче аз се изхвърлих с тях. Ако някой познае в спрея и крема желан ефект ще ги пратя. Peace

# 212
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
⋆ Linda ⋆  bouquet bouquet как ме изкуши с това описание идея си нямаш  Rolling Eyes

# 213
  • Мнения: 1 875
Мас от Ему се извлича без да се убива животното, иначе щеше да е безбожно скъпа.  Peace

Are Emus Killed to Make Emu Oil

(Моля за извинение, че се включвам от небитието, за свое оправдание и за протокола - ползвам само професионална козметика за коса Simple Smile )

# 214
  • Мнения: 449
Момичета, с какво успокоявате скалпа при всички тези продукти - моят се раздразни от Philip Kingsley Moisture Extreme шампоан и балсам, сега и от Kerastase Discipline Bain Fluidealiste.  Hug


 Hug Crossing Arms
Минава без проблеми с розовата вода на алтея.Пръска се само скалпа,облекчава веднага.

# 215
  • Мнения: 4 734
Докато се наканя да пиша и вие ще свършите темата... Laughing По въпросите за запис:
1. За скалп използвам доста неща, като маслени маски, пре-уош терапии почти преди всяко миене, пилинг за скалп на Редкен, ДПш на Лакме (много си го харесвам, повече от този на Лейбъл М и Алтерна). След къпане използвам лосиони и серуми - на Алтерна, еликсира на Аlfaparf, серум на Keune и ЛП против косопад, всякакви ампули и други лосиони за скалп и растеж, даже и непрофесионални... Сега мисля да взема и кутия ампули за скалп на Денсифик и Инициалиста на Керастаз или на Митик ойл...  Hug
2. Поради дразненето на скалпа и силната и неприятна за мен миризма на някои продукти на Напура, не използвам нищо тяхно вече и не мисля да вземам нови. Не понасям шампоани, които се нанасят на суха коса, миришат на сироп за кашлица и не измиват нищо от косата ми, а дразнят скалпа заради голямото съдържание на етерични масла...  Laughing

Аз май ще съм първата, която не виждам никакъв ефект от течната коса на Вела... Thinking Mr. Green Ползвам вече няколко пъти, с измиване, без измиване, без маска и с маска след нея и нищо... Никакъв ефект, сухота и заплетена коса след нейното ползване... newsm78 Направо съм  #Crazy Confused  Пробвах я на дъщерята и на нея дойде слаба когато я измихме, но на следващия път не я изплакнахме и косата й имаше обем и беше по-мека, но някак си матова... Не бих купила отново!!!  Peace

Последна редакция: вт, 23 фев 2016, 21:02 от lunna pateka

# 216
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Линдичке, много изкушаващо описание, особено за тъничка и права косица като моята Flutter Hug

Дани, страхотна ти е косата, цветът е просто разкош Hug

# 217
  • Мнения: 483
Сетони, благодаря, че ме подкрепи по въпроса за дразненето на скалпа. Важно е да се знае, че алергичните реакции са нещо много, много сериозно. Случи се на моя приятелка и не ви трябва да знаете за какво става въпрос. ooooh! Затова аз веднага подарих ампулите Напура, които ме дразнят на горката ми колега, която също получи сърбеж и накрая ги изхвърлихме.

Линде, вече поръчах спрея и крема, иначе веднага бих приютила твоите. И мен описанието ти ме привлече, но и ефектът от шампоана и балсама. Peace

# 218
  • На ръба..
  • Мнения: 2 119
Може ли дадете линк на серума на Кюн, вчера го търсих, но не можах да го открия, а виждам че доста дами го ползват.

# 219
  • Мнения: 1 304
*Biskvitka*, благодаря ти Hug Simple SmileОставям и по-дълга да расте, преглеждах си по-стари снимки отпреди година, и ау голяма разлика откривам Embarassed #Cussing outсега е в чедесна форма, за разлика оттогава Heart EyesИ кога щяхме да се виждам, тук за Търново имаше нещо преди време да се събиране разговор за обмяна на опит  Laughingbouquet

Последна редакция: вт, 23 фев 2016, 21:28 от DELI22

# 220
  • Мнения: 2 576
lunna pateka може ли линк към пилинга за скалп на Редкен?

# 221
  • Мнения: X
Ех, Феерийка, много си бърза Grinning Hug
Четириъгълна съм в главата, направо все съм виждала обем, ама сега е Shocked Защипала съм се с шнолки утре да съм човек Mr. Green
Крема за суха коса може да е недостатъчен, но малко, спрея е сила голяма обаче, поне при мен.
Пак казвам, ако някой реши, че ги иска да ми пише, не мога просто да изглеждам като лъв. Laughing

# 222
  • Мнения: 3 027
И аз се включвам с чудесни впечатления за кремчето на Ливинг  Grinning
Невероятно е. След Ш+М Редкен Екстрийм намазах само него, невероятно жива и мека коса, оставих да съхне сама и станаха страхотни вълни, чак ме питаха ретро преса ли съм правила. За пръв път оставям да съхне сама и ми хареса резултата.
Да не говорим, че 80% от експлозиите ги няма  #Crazy

# 223
  • Мнения: 3 698
Феерия, ами наистина е така за алергичните реакции!

Сега да ви кажа, за течната коса на Вела, тъй като пише, че ефекта се запазва 5 измивания, по дедукция стигам до извода, че през толкова е ок да се ползва...

# 224
  • Мнения: 3 027
Феерия, ами наистина е така за алергичните реакции!

Сега да ви кажа, за течната коса на Вела, тъй като пише, че ефекта се запазва 5 измивания, по дедукция стигам до извода, че през толкова е ок да се ползва...

Аз я използвах два пъти.Със и без отмиване, като и двата пъти не ми хареса....матова и вяла коса, по дължините суха и разхвърчана  newsm78 Може би аз не съм я използвала правилно, но имах по големи очаквания....Ако някой иска да разменим с нещо с удоволствие я мятам.

Общи условия

Активация на акаунт